Neįgalios moters pagalbos šauksmas – dvejus metus nebuvo gryname ore

Į  „TV Pagalbą“ kreipėsi pasiligojusios moters kaimynai, kurie tapo skaudaus ir žiauraus likimo liudininkai. Ligos prirakinta prie lovos Saulė jau dvejus metus yra nemačiusi dienos šviesos ir nebuvusi gryname ore.

Moteris pasakoja, kad turi seserį, kuri ją prižiūri, tačiau gyvena daugiabučio viršutiniuose aukštuose ir joms per sudėtinga išvažiuoti į lauką.

Nevaikščioju, išeiti į kiemą negaliu. Noriu paprašyti, kad kas nors mane išvežtų į kiema. Bet per tuos laiptus manęs niekas negali nuvežti, niekas… Reikia laiptinę sutvarkyti“, – ašaras lieja Saulė, kuri guodžiasi, kad jos namas nėra pritaikytas neįgalumą turintiems asmenims.

Neįgali moteris galėtų prašyti miesto savivaldybės pagalbos, kad jos priežiūrai būtų skirta socialinė darbuotoja, tačiau to daryti jokiais būdais nenori. Ji taip pat priešiškai nusistačiusi prieš bet kokius senelių namus.

Neįgalios moters pagalbos šauksmas – lauke nebuvo jau dvejus metus

Kiek kas gulėjo ten iš mūsų, visi mirė. Yra faktas ir aš nesiruošiu važiuoti“, – kategoriškai kalba ji.

Reaguodama į moters pagalbos prašymą „TV Pagalbos“ žurnalistė Deimantė Šmitė kreipėsi į miesto seniūną, kuris prižadėjo, kad bus nusiųstas darbuotojas, kuris surinks visus reikiamus dokumentus ir moteris galės pateikti prašymą pritaikyti laiptinę neįgaliam asmeniui.

REKLAMA

Tikimės, kad visas procesas neužtruks labai ilgai ir ta laiptinė bus pritaikyta, ir Saulė tikrai galės išvykti iš savo namų į lauką“, – vylėsi D. Šmitė.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

 


Rašyti komentarą...
b
baisu
2020-07-12 17:08:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip neturetu buti
Atsakyti
0

R
Rima
2020-07-14 10:21:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks siaubas! Ir seni pasiligoję ir jauni neįgalūs niekam nereikalingj, našta artimiesiems ir valdžiai.Negi sesuo per du metus su kitų žmonių pagalba negalėjo išvežti į lauką.Reikejo TV pagalbos?Nesuprantu kame čia reikalas!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų