Moteris suabejojo dėl savo dviejų vaikų tėvystės – ji neslepia dvigubo gyvenimo

Laidoje „TV Pagalaba“ – ant skyrybų slensksčio atsidūrusios poros drama. Aurelijus pasakoja, kad jo žmona jau penkerius metus gyvena dvigubą gyvenimą ir tai nuo jo net neslepia. Vyras tikina, kad žmona jį išdavė su kuo tikriausiu jo draugu, o šiandien jis net sulaukiantis žmonos prašymų nesirodyti namuose, kai ją aplanko meilužis. Situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

„Ateidavo pas mane, kaip pas draugą. Bet paskui jis vis dažniau ateidavo, todėl man pačiam įtarimas kilo. Ji tai išvažiuoja, tai vėl po kelių dienų grįžta“, – pasakojo apmaudo neslepiantis ir nuolat savo žmonai atleidžiantis Aurelijus.

Šiuo metu pora augina penkis vaikus, tačiau dėl dviejų paskutinių vyrui kirba dvejonės – ar jie tikrai jo. Kad turėjo santykių su kitu vyru neslepia ir jo žmona.

„Ir su juo miegojau, ir su juo vienu metu. Aš gyvenu su dviem vyrais, taip išeina – su savo vyru ir su meilužiu. Mano širdis jaučia, kad paskutinis berniukas gali būti Aurelijaus, o priešpaskutinė mergaitė nuo Viktoro“, – prieš televizijos kameras teigė ji. 

REKLAMA

Vyras pasakoja, kad su žmona norėjo išsiskirti jau prieš dvejus metus. Šiandien vyras dar kartą padavė savo žmoną skyryboms.

„Kadangi ji paprašė manęs gražiai ir atsiprašinėjo, sakė, kad keisis, tai aš ir nutraukiau tą skyrybų procesą, nors ir buvo paduoti popieriai. Pasigailėjau, tikėjausi, kad pasikeis, bet po šiai dienai viskas vyksta taip pat...“, – neslepė jis. 

Pagal teismo nutartį žmona privalo išsikraustyti iš Aurelijaus namų. Nuspręsta, jog tėvas augins tris vaikus, o motinai atiteks du paskutiniai. Visgi moteris tikina, jog galutinai apsispręsti su kuriuo vyru toliau gyventi, jai padėtų DNR tyrimas. 

„Jei vaikai Aurelijaus, tai aš lieku pas jį“, – R. Filejevą patikino moteris. 

Laidos ištrauką žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
G
Geda
2020-05-23 12:00:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zmones nebeturi gedos ant visos Lietuvos apskelbe kaip gyvena purvinai.Pirstais uzbadys ten kaime.
Atsakyti
-1

z
zosia
2020-05-23 12:49:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip čia dabar,ar prostitucija Lietuvoj legalizavo?
Atsakyti
0

r
ridikas
2020-05-24 22:52:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ko norėt iš pašalpinių...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų