Jankevičius prisiminė linksmą istoriją: tėvai jam tai pripažino tik per metines

Laidoje „Gero vakaro šou“ trečiadienį svečiavosi dainininkė ir viena gražiausių Lietuvos moterų tituluojama Goda Alijeva. Laidoje netrūko šmaikščių ir atvirų pokalbių apie Godos muzikinę karjerą ir jos vaikus.

Moteris pripažino, kad dažniausiai ji sulaukia klausimų apie jos santykius ir retai kada apie vaikus. Tačiau šįkart viskas buvo kitaip – laidoje žiūrovai galėjo išvysti Godos dukrą Tėją ir sūnų Amilį.

Laidos vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis ėmė Godos klausinėti apie jos santykius su vaikais ir surengė jai klausimų-atsakymų iššūkį. Abu vedėjai, kurie tikėjosi, kad Goda tikrai į visus klausimus neatsakys teisingai, turėjo nusivilti – moteris tikrai gerai pažįsta savo atžalas.

Jankevičius su Stasiuliu Godos pasiteiravo, ką įspūdingiausio yra padariusi jos devynerių dukra Tėja. Pasak Godos, tai buvo pusryčiai į lovą.

Tuo metu Jankevičius prisiminė labai linksmą istoriją. Justinas teigia, kad tai iš tėvų sužinojo tik per vieną jų vestuvių metinių šventę. Esą visą laiką nuo pat Jankevičiaus vaikystės jo tėvai tai slėpė nuo jo, o drąsą jam pasakyti tiesą sukaupė tik visai neseniai.

Ką nuo Justino slėpė jo tėvai, kokia šmaikščia istorija pasidalijo Jankevičius, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Gero vakaro šou“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDOS ĮRAŠĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų