Panevėžio medikų aplaidumas šokiravo: keli mėnesiai 20-metei virto pragaru

Ar jūs prezidentas, ar samdomas gėlių pardavėjas, sako mums valdžia, jei tik mokate PSD, sveikatos priežiūrą gausite vienodai. Bet laidos „Prieš srovę“ žurnalistams atvykus į Panevėžį pasirodė, kad vienoda sveikatos priežiūra tikrai negalioja visiems. Gydytojai negali paaiškinti, kodėl įvyko tokia klaida.

Panevėžyje gyvena 20-metė Lolita ir jos mama Gitana. Gitana dirba iki devinto prakaito pamaininį darbą, kad tik jiedvi su mokslus kremtančia dukra nebadautų.

Jau trečią mėnesį Gitanos dukra Lolita kenčia lūžusios rankos skausmus, geria saujom vaistus ir pasakoja apie kažin kokį, dar niekam negirdėtą, gal taikomą tik Panevėžio poliklinikoje labai jau naujovišką lūžusio kaulo gydymo būdą.

Lūžusią ranką, poliklinikoje, Lolitai tampė maigė, lankstė ir žadėjo, kad bus geriau. Tačiau Lolita vis verkė iš skausmo, o tuos dar negirdėtus lūžusios rankos gydymo būdus taikančios poliklinikos vadovas beveik supyko – liepė nedaryti skandalo.

Iš poliklinikos Lolitos niekas neišvarė, bet rentgeno aparatu Panevėžio medikai darė iš skausmo verkiančiai merginai rankos nuotrauką vieną po kitos. Deja, nei viena nuotrauka nerodė lūžio, o nusiųsti tikslesniam, tiesa, ir brangesniam kompiuterinės tomografijos tyrimui šios įstaigos medikai kažkodėl nesugalvojo ir paskyrė Lolitai reabilitaciją – rankos „maigymą“.

REKLAMA

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Panevėžio medikų aplaidumas šokiravo: keli mėnesiai 20-metei virto pragaru

Po paskirtos reabilitacijos, po rankos pamaigymo, merginai pakilo dar ir temperatūra, uždegimas stiprėjo. Ir tik tada, kai pagaliau pinigų privačiai gydymo įstaigai neturinti Lolita sulaukė siuntimo pas traumatologą, kai jis padarė dar vieną rankos nuotrauką – tik tada paaiškėjo, kad diagnozė visai ne tokia, kokia buvo galvota iki šiol.

Kaip situaciją ėmė aiškinti Panevėžio medikai ir kas toliau laukia Lolitos, žiūrėkite laidos „Prieš srovę“ vaizdo siužete.

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.


Rašyti komentarą...
R
Ramutė
2019-11-02 13:55:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kas turėjo išrašyti siuntimą pas specialistą? galvokit ką rašot
Atsakyti
-5

V
Valdas
2019-11-02 19:32:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Medicinoje , kaip ir visose LR institucijose vyksta nesąmones. Paliesiu visiems skaudžią temą. Kodėl žmogus išdirbęs 40 m. Ir daugiau, mokėjęs mokesčius, valstybinėse gydymo įstaigose negali susitvarkyti dantų taip, kaip pas privačius odontologas? Skirtumas neapsakomas - nėra tokių žodžių. Klausimas plikiui Verygai . Ar tamsta apart draudimo gyventi liaudies atstovui gali ką nors padaryti? Laiko turi nedaug.
Atsakyti
-4

T
Technologija
2019-11-02 15:39:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir dar nori medikai didesnių algų, juokinga, už ką gi. Už tokį darbą jūs minimumo neverti.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (33)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų