Įžymybės gali pasigirti ne tik gražiais veido bruožais, įspūdingais drabužiais ar dangiškais balsais. Vienas kantri muzikos atlikėjas kartą tarė: „Aš esu korporacija“. Populiarūs visuomenės atstovai yra tarsi mažos įmonės, kurios kruopščiai atlieka savo darbą, kad patenkintų likusią visuomenės dalį. „Forbes“ garsūs žmonės pateikia keletą patarimų iš savo patirties.
Susipažinkite su savo klientais
Nuo 1972 metų kasmetiniame muzikos festivalyje „Fan Fair“ muzikantams ir jų fanams Kantri Muzikos asociacija suteikia galimybę susitikti, bendrauti, fotografuotis, paspausti ranką ar apsikabinti. Gal ir atrodo banalu, bet tai sukuria tarpusavio pasitikėjimą ir netgi didina pelną. Tai gali būti nebloga investavimo pradžia, o jums tereikia nuoširdžiai bendrauti ir pozuoti prieš fotoobjektyvą.
Iškilus problemai, spręskite ją kaip įmanoma greičiau
Kai žinia apie pokalbių laidų vedėjo Davido Lettermano neauditorinę veiklą su jo darbuotojais buvo bepasiekianti visuomenę, vyras užbėgo įvykiams už akių. Tiesioginio eterio laidoje jis paskelbė netikėtas naujienas apie savo veiklą, išreiškė savo požiūrį ir tokiu būdu išvengė apkalbų bei visuomeninio nepasitenkinimo. Tai išgelbėjo vyro reputaciją.
Viešumoje būkite taikūs
Donaldas Trumpas aiškiai neišmoko šios pamokos. Jerry Seinfeld, išėjęs iš labdaringo renginio, ėmė cituoti D. Trumpo politines pažiūras, kurios buvo nugirstos žurnalistų ir išspausdintos „New York Post“ taip: „Komediantui D.Trumpui turėtų būti gėda“. Renginyje Rosie O'Donnell pavadino D. Trumpą „gyvatės nuodų pardavėju“, o šis pagrasino ją paduoti į teismą ir paviešinti tai žurnalo „The People“ pirmuose puslapiuose. Tokia D. Trumpo kvaila strategija jį patį padarė apkalbų objektu.
Nebūkite aklai patiklūs
„Pittsburgh Steelers“ naujienų portalas puikiai „išdūrė“ „Rashard Mendenhall“ naujienų tinklalapį. Kai pastarojoje svetainėje buvo publikuojami straipsniai ir buvo viešai džiaugiamasi Osamo bin Ladeno mirtimi, „Pittsburgh Steelers“svetainė atsiribojo nuo „Rashard Mendenhal“ ir iškart pareiškė užuojautą dėl žuvusių karių, buvo pasiūlyta pagalba nukentėjusiai šaliai.
Atminkite, kad reklama yra tik įrankis, o ne sprendimas
Spauda yra galinga, todėl jei prisidirbsite, ji jūsų neišgelbės, o galbūt net pasmerks. Feank McCourt buvo atleistas iš įmonės vadovo pareigų po to, kai „Los Angeles Times“ atskleidė, kad pats turėdamas 500 milijonų dolerių, skolinosi dar 30 milijonų, kad padengtų darbuotojų algalapio sumas. Tikėdamasis sugrįžti į komandą F. McCourt viešai teisinosi TV programose ir per radijo stotis.