Nustebs net visko matę: 4 keisčiausi festivaliai Europoje

Dievinate vasaros festivalius, tačiau įprasti renginiai jau pabodo? Nesijaudinkite, turime jums šaunių alternatyvų. Dalijamės keturiais keisčiausiais festivaliais Europoje, kurie nustebins net visko mačiusius festivalių entuziastus. Ispanijoje rengiamas bėgimas nuo bulių Neatsiejama kasmetinės Pamplonos San Fermino šventės (Fiesta de San Fermin) dalis – bėgimas nuo įsiutusių bulių.

Į Vilnių atkeliauja tarptautinis aktyvizmo festivalis – programoje S. Cichanouskaja ir „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

Birželio 21 dieną sostinėje vyks didžiausias tarptautinis aktyvizmo, muzikos ir kino festivalis „Break Free!“. Aktyvistus ir aktyvizmui prijaučiančius asmenis organizatoriai kviečia į nemokamą koncertą ir filmo apie Sviatlaną Cichanouskają premjerą. „Break Free!“ – tai pasaulinio antikorupcinio judėjimo šventė, kuri šiemet vyks Lukiškių kalėjimo komplekse.

„Granatos Live“ festivalis skelbia dar daugiau scenų ir vardų

Liepos 26-28 dienomis Lietuvos etnografijos muziejų drebins jubiliejinis ir dešimtasis „Granatos Live“ muzikos festivalis. Organizatoriai tradicijų nelaužo ir atskleidžia pilną hiphopo ir „Redbull Summer Vibes“ muzikos programą ir kviečia atrasti ne tik gerai žinomus žanro vardus, bet ir scenos naujokus.
REKLAMA
Liepą Vilniuje – didžiulis paplūdimio vakarėlis, kokio sostinė dar nematė  Liepą Vilniuje – didžiulis paplūdimio vakarėlis, kokio sostinė dar nematė

Liepą Vilniuje – didžiulis paplūdimio vakarėlis, kokio sostinė dar nematė

Liepos 6 dieną vilniečių ir miesto svečių laukia unikalus renginys – didžiausias paplūdimio vakarėlis „Gravity Beach Party“. Sostinės gyventojų pamėgtame Valakampių 2-ąjame paplūdimyje bus organizuojami įspūdingi dienos šokiai, kurių metu gerą nuotaiką užtikrins garsūs DJ iš viso pasaulio, skanus maistas bei linksmos ir spalvingos pramogos. Renginio kokybe rūpinsis patyrusi komanda, balandžio mėnesį į Lietuvą atvežusi vieną didžiausių elektroninės muzikos žvaigždžių pasaulyje – Argy.

Vingio parką drebins Rita Ora koncertas: sudalyvauti galėsite nemokamai

Vilniaus globėjo šv. Kristoforo dienos proga, liepos 25-ąją, jau trečius metus iš eilės rengiamas nemokamas koncertas „Jaunas kaip Vilnius“. Žaliojo Vingio parko scenoje pasirodys klasikinės muzikos virtuozai, stebins netikėti duetai, o jau sutemus ant kojų visus pakels viena ryškiausių ir ekstravagantiškiausių britų popmuzikos žvaigždžių – Rita Ora.

Pasilinksminkite neišlaidaudami: biudžetinių festivalių Europoje idėjos

Šią vasarą planuojate keliauti po Europą ir norite aplankyti muzikos festivalius neišleisdami daugybės pinigų? Štai keletas festivalių pasiūlymų, kurie leis sutaupyti. „Fête de la Musique“ Prancūzijoje Kiekvieną birželio 21 d. visoje Prancūzijoje vyksta muzikos šventė „Fête de la musique“. Šiame nemokamame populiariame renginyje gali dalyvauti visi muzikos mylėtojai ir muzikantai – nuo įvairaus lygio mėgėjų iki profesionalų.

Festivalyje „Granatos Live“ tamsiu paros metu šokdins „Draugai Draugams“ scenos vardai

Iki jubiliejinio ir didžiausio šalies muzikos festivalio „Granatos Live“ lieka mažiau nei du mėnesiai, todėl organizatoriai skelbia programos papildymą ir pristato naują kolaboraciją su elektroninės muzikos entuziastais „Draugai Draugams“, kurie dvi karštas naktis šokdins festivaliautojus Rumšiškėse jau liepos 26-28. Renginiais nestandartinėse lokacijose pasižyminti „Draugai Draugams“ bendruomenė 10-tajame „Granatos Live“ festivalyje įkurs savo sceną ir kvies šokti net su devyniais naktinei šok...

Vasarą vainikuosiantis „Mėnuo Juodaragis“ atskleidžia muzikos programą

Prasidedant vasarai, įsisiūbuoja vienas iš įspūdingiausių ir didžiausių festivalių Lietuvoje – „Mėnuo Juodaragis“. 2024 m. rugpjūčio 22–25 d.  šis,  jau dvidešimt ketvirtasis nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis, kviečia į baigiamąją šventę Zarasų krašte, pasakiškoje Dūburio ežero saloje. Rengėjai pristato XXIV festivalio tematiką ir atskleidžia pagrindinius muzikinės programos vardus.

Artėja Pažaislio muzikos festivalis: „Daugeliui atlikėjų Lietuva atrodo gan egzotiškas kraštas“

Gegužės 31 d. prasidės ilgai laukta kasmetinė muzikos gurmanų šventė – net tris mėnesius truksiantis XXIX Pažaislio muzikos festivalis. Apie jo gaires, tikslus ir ypatumus su festivalio meno vadovu, plačiai žinomu tenoru Edgaru Montvidu kalbėjosi operos solistas, baritonas Giedrius Prunskus.  – XXIX Pažaislio muzikos festivalio atidaryme turėsime garbės priimti pasaulinio lygio žvaigždę, mecosopraną damą Sarah Connolly. Tokio lygio operos solistę pasikviesti nėra paprasta.

Karščiausi šios vasaros festivaliai Europoje: nepraleiskite progos pasilinksminti

Svarstote, ką nuveikti šią vasarą? Turime jums išskirtinių pasiūlymų! Ne paslaptis, kad europiečiai vertina ne tik puikią muziką, bet ir nepraleidžia progos gerai pasilinksminti. Tad atrinkome keletą pačių geriausių šios vasaros muzikos festivalių Europoje! Glastonbury festivalis Didžiojoje Britanijoje Kiekvienas geriausių Europos (o gal ir pasaulio) muzikos festivalių sąrašas tiesiog privalo prasidėti „Glastonbury“ vardu.
REKLAMA
PWR laidų vedėja L. Ignatovičiūtė: štai, kuriuos festivalius Lietuvoje verta aplankyti kiekvienam  PWR laidų vedėja L. Ignatovičiūtė: štai, kuriuos festivalius Lietuvoje verta aplankyti kiekvienam

PWR laidų vedėja L. Ignatovičiūtė: štai, kuriuos festivalius Lietuvoje verta aplankyti kiekvienam

Vasaros sezonas pasitinka įvairiausiomis pramogomis, na, o melomanai labiausiai laukia būtent muzikos festivalių. Šokių muzikos gerbėjų pamėgtos radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Laura Ignatovičiūtė pasidalijo savo patirtimi lankant festivalius Lietuvoje ir patarė, kuriuose iš jų vertėtų apsilankyti kiekvienam. Vis daugiau renginių Radijo laidų vedėja L. Ignatovičiūtė pastebi, kad paskutiniu metu Lietuvoje rengiama vis daugiau puikios kokybės festivalių ir garsių atlikėjų koncertų.

Atšaukiamas šių metų „Galapagų“ festivalis: organizatoriai atskleidė priežastį

Festivalio „Galapagai“ organizatoriai pranešė netikėtą žinią – liepos 26-28 d. turėjęs įvykti renginys atšaukiamas.  Žinią pranešė festivalio organizatoriai oficialiame „Galapagų“ feisbuko puslapyje.  „Labas, kalba Galapagai! Tai nėra smagiausia, ką norime pasakyti, bet pakalbėkim atvirai: nutarėme perkelti festivalį #galapagai į kitus metus.

Didžiausias šalies lietuviškos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ skelbia dar daugiau žvaigždžių

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ šiandien atskleidžia dar daugiau atlikėjų vardų. Jau liepos 20 dieną Raudondvario dvare įvyks kasmetinis garsiausius šalies dainininkus į vieną sceną suburiantis festivalis, kuriame laukia daugiau nei 10 valandų nenutrūkstamos muzikos.

Šio įvykio sostinės melomanai laukė ne vienerius metus: į Vilnių atvyksta Hania Rani

Liepos 19-tą dieną festivalyje „Midsummer Vilnius“ stilingą pasirodymą kurs tarptautinė lenkų pianistė, dainininkė – Hania Rani. Naudodama sintezatorius, ambientinės muzikos efektus, ji kuria įspūdingus šiuolaikinės klasikos performansus, rašoma pranešime žiniasklaidai. Vienintelio atlikėjos koncerto po atviru dangumi laukia ir žinomi šalies kūrėjai.
Į viršų