Nemokamame „Jaunas kaip Vilnius“ koncerte – Rokas Yan, Gamka, Jurga Šeduikytė, Maksas Melmanas

Jau visai greitai, liepos 25-ąją Vingio parko erdvėje nugriaudės koncertas „Jaunas kaip Vilnius“, kurio metu žiūrovai turės neeilinę galimybę išvysti iš žinomų šalies atlikėjų sudarytus duetus. Vienas jų – Makso Melmano ir Roko Yan nustebins susirinkusiuosius dar negirdėta vieno gerai žinomo kūrinio versija. Be to, scenoje pasirodys ir Jurgos Šeduikytės bei atlikėjo Gamkos duetas, kuris ypač džiaugiasi šiuo renginiu.

Raudondvaryje laukia karštas festivalis „M.A.M.A. vasara“: skelbia žvaigždžių pasirodymų laikus

Jau šį šeštadienį Raudondvarį sudrebins didžiausias lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“, kuriame laukia daugybės Lietuvos muzikos žvaigždžių koncertų. Vienoje gražiausių šalies vietų kasmet vykstantis renginys į vieną sceną suburia ryškiausius šalies atlikėjus, kurie daugiau nei 10 valandų publiką džiugina savo koncertais.
REKLAMA
L. Ignatovičiūtė pasidalijo festivalių Europoje sąrašu: štai, kuriuos dar spėsite aplankyti šią vasarą  L. Ignatovičiūtė pasidalijo festivalių Europoje sąrašu: štai, kuriuos dar spėsite aplankyti šią vasarą

L. Ignatovičiūtė pasidalijo festivalių Europoje sąrašu: štai, kuriuos dar spėsite aplankyti šią vasarą

Šokių muzikos gerbėjai žino – vasara, tai festivalių metas. Klausytojų pamėgtos „Power Hit Radio“ radijo stoties laidų vedėja Laura Ignatovičiūtė sako, kad laiko dar yra ir pataria, kuriuos festivalius Europoje šią vasarą turėtų aplankyti kiekvienas muzikos gerbėjas. Planuoja nuvykti į Kopenhagą L. Ignatovičiūtė pasakoja, kad ši vasara itin įtempta, todėl daug laiko kelionėms nelieka. Vis dėlto, ji yra suplanavusi nuvykti į vieną ypatingą muzikos festivalį.

„Bliuzo naktų“ 30-metis atšvęstas aukšta nata

„Kai pamačiau savo elektroniniame pašte žinutę iš „Bliuzo naktų“, iškart sakiau: „Yes!“. Atvykęs į Varnius po 8 metų pertraukos iš tiesų jaučiuosi, kaip grįžęs namo“, – kalbėjo amerikietis dainininkas Earlas Thomas, pasirodęs antrąjį „Bliuzo naktų“ vakarą. Lygiai taip pat festivalyje jaučiasi senbūviai, kurie čia atvyksta kasmet, nemažai jų su „bliuzais“ – nuo pat pirmojo festivalio.

Festivalis Latvijoje vilioja lietuvius: nepamirštamas vasaros pabėgimas vos už 100 kilometrų

Jau 12 metus Latvijoje vyksiantis didžiausias Baltijos šalių paplūdimio festivalis „Summer Sound“ vėl vilioja lietuvius Liepojos paplūdimio pramogomis, vasaros festivalio nuotaika ir didžiausia elektroninės muzikos scena regione.

„Draugai Draugams“ trijų naktų festivalį surengs marse prie Kauno

Elektroninės muzikos renginių organizatoriai „Draugai Draugams“ šį savaitgalį vėl prisišvartuos pakaunėje įsikūrusiame vandenlenčių parke „Vanduo Marse“. Čia liepos 4-6 d. naktinio gyvenimo veikėjai įgyvendins jau antrąjį festivalį „Draugai Marse“. Šio programoje – 5 šokėjus intriguojantys vardai iš užsienio, 3 naktys linksmybių be stogo ir vandenlenčių sporto šou, kuris praturtins įsimintiną vasaros nuotykį.

Festivalis M.A.M.A. vasara pasitiks su daugybe naujienų – lankytojus kvies žengti geltonuoju festivalio kilimu

Jau liepos 20 dieną vieną gražiausių šalies vietų – Raudondvario dvarą, sudrebins vienos dienos didžiausias lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“. Daugiau nei 10 valandų nenutrūkstamos muzikos, ryškiausi lietuviškos scenos vardai – tai ne viskas, ką šiais metais pasiūlys festivalis. Kiekvienais metais augantis festivalis šių metų muzikinėje programoje festivaliautojams pasiūlys įvairių žanrų ryškiausius šalies muzikos kūrėjus.

5 išskirtiniai festivaliai Europoje liepą, kuriuos verta aplankyti: įsidėmėkite

Liepą planuojate keliauti po Europą? Atrinkome keletą geriausių festivalių, kuriuos verta aplankyti kiekvienam. Sau tinkamą atras ne tik melomanai, bet ir kultūros mėgėjai bei maisto fanatikai! „Štrudelfestas“ Austrijoje 2003 m. pradėtas rengti štrudelių festivalis yra kasmetinis renginys, skirtas garsiausiam Austrijos pyragui – štrudeliui – pagerbti. Jo metu visoje provincijoje galima paragauti įvairių Pietų Tirolio kepėjų pagamintų pyragų, sausainių, duonos ir bandelių.

Festivalyje „Granatos Live“ nepasirodys BBNO$: jį keičia suomis Käärijä

„Granatos Live“ organizatoriai praneša apie pagrindinės festivalio scenos pasikeitimus ir papildymą: į sceną žengs nutrūktgalvis praėjusių metų „Eurovizijos“ favoritas Käärijä, kuris pasirodys vietoj reperio BBNO$. Išvysime ir publikos mėgstamiausius: Justiną Jarutį, Vaidą Baumilą ir jaunimo dievuką OG Version.

FARM ON FIRE Joninių festivalyje – trys „Michelin“ gido apdovanojimuose įvertinti šefai

Antrus metus iš eilės Ukmergėje rajone, ekologiškoje sodyboje „Farmers Circle“ vyksiančiame festivalyje „Farm on Fire“ svečių lauks ne tik milžiniški Joninių laužai, legendinių Lietuvos atlikėjų muzika, bet ir pažintis su naujais, gurmaniškais skoniais.

Nustebs net visko matę: 4 keisčiausi festivaliai Europoje

Dievinate vasaros festivalius, tačiau įprasti renginiai jau pabodo? Nesijaudinkite, turime jums šaunių alternatyvų. Dalijamės keturiais keisčiausiais festivaliais Europoje, kurie nustebins net visko mačiusius festivalių entuziastus. Ispanijoje rengiamas bėgimas nuo bulių Neatsiejama kasmetinės Pamplonos San Fermino šventės (Fiesta de San Fermin) dalis – bėgimas nuo įsiutusių bulių.

Į Vilnių atkeliauja tarptautinis aktyvizmo festivalis – programoje S. Cichanouskaja ir „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

Birželio 21 dieną sostinėje vyks didžiausias tarptautinis aktyvizmo, muzikos ir kino festivalis „Break Free!“. Aktyvistus ir aktyvizmui prijaučiančius asmenis organizatoriai kviečia į nemokamą koncertą ir filmo apie Sviatlaną Cichanouskają premjerą. „Break Free!“ – tai pasaulinio antikorupcinio judėjimo šventė, kuri šiemet vyks Lukiškių kalėjimo komplekse.

„Granatos Live“ festivalis skelbia dar daugiau scenų ir vardų

Liepos 26-28 dienomis Lietuvos etnografijos muziejų drebins jubiliejinis ir dešimtasis „Granatos Live“ muzikos festivalis. Organizatoriai tradicijų nelaužo ir atskleidžia pilną hiphopo ir „Redbull Summer Vibes“ muzikos programą ir kviečia atrasti ne tik gerai žinomus žanro vardus, bet ir scenos naujokus.
REKLAMA
Liepą Vilniuje – didžiulis paplūdimio vakarėlis, kokio sostinė dar nematė  Liepą Vilniuje – didžiulis paplūdimio vakarėlis, kokio sostinė dar nematė

Liepą Vilniuje – didžiulis paplūdimio vakarėlis, kokio sostinė dar nematė

Liepos 6 dieną vilniečių ir miesto svečių laukia unikalus renginys – didžiausias paplūdimio vakarėlis „Gravity Beach Party“. Sostinės gyventojų pamėgtame Valakampių 2-ąjame paplūdimyje bus organizuojami įspūdingi dienos šokiai, kurių metu gerą nuotaiką užtikrins garsūs DJ iš viso pasaulio, skanus maistas bei linksmos ir spalvingos pramogos. Renginio kokybe rūpinsis patyrusi komanda, balandžio mėnesį į Lietuvą atvežusi vieną didžiausių elektroninės muzikos žvaigždžių pasaulyje – Argy.

Vingio parką drebins Rita Ora koncertas: sudalyvauti galėsite nemokamai

Vilniaus globėjo šv. Kristoforo dienos proga, liepos 25-ąją, jau trečius metus iš eilės rengiamas nemokamas koncertas „Jaunas kaip Vilnius“. Žaliojo Vingio parko scenoje pasirodys klasikinės muzikos virtuozai, stebins netikėti duetai, o jau sutemus ant kojų visus pakels viena ryškiausių ir ekstravagantiškiausių britų popmuzikos žvaigždžių – Rita Ora.

Pasilinksminkite neišlaidaudami: biudžetinių festivalių Europoje idėjos

Šią vasarą planuojate keliauti po Europą ir norite aplankyti muzikos festivalius neišleisdami daugybės pinigų? Štai keletas festivalių pasiūlymų, kurie leis sutaupyti. „Fête de la Musique“ Prancūzijoje Kiekvieną birželio 21 d. visoje Prancūzijoje vyksta muzikos šventė „Fête de la musique“. Šiame nemokamame populiariame renginyje gali dalyvauti visi muzikos mylėtojai ir muzikantai – nuo įvairaus lygio mėgėjų iki profesionalų.

Festivalyje „Granatos Live“ tamsiu paros metu šokdins „Draugai Draugams“ scenos vardai

Iki jubiliejinio ir didžiausio šalies muzikos festivalio „Granatos Live“ lieka mažiau nei du mėnesiai, todėl organizatoriai skelbia programos papildymą ir pristato naują kolaboraciją su elektroninės muzikos entuziastais „Draugai Draugams“, kurie dvi karštas naktis šokdins festivaliautojus Rumšiškėse jau liepos 26-28. Renginiais nestandartinėse lokacijose pasižyminti „Draugai Draugams“ bendruomenė 10-tajame „Granatos Live“ festivalyje įkurs savo sceną ir kvies šokti net su devyniais naktinei šok...

Vasarą vainikuosiantis „Mėnuo Juodaragis“ atskleidžia muzikos programą

Prasidedant vasarai, įsisiūbuoja vienas iš įspūdingiausių ir didžiausių festivalių Lietuvoje – „Mėnuo Juodaragis“. 2024 m. rugpjūčio 22–25 d.  šis,  jau dvidešimt ketvirtasis nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis, kviečia į baigiamąją šventę Zarasų krašte, pasakiškoje Dūburio ežero saloje. Rengėjai pristato XXIV festivalio tematiką ir atskleidžia pagrindinius muzikinės programos vardus.

Artėja Pažaislio muzikos festivalis: „Daugeliui atlikėjų Lietuva atrodo gan egzotiškas kraštas“

Gegužės 31 d. prasidės ilgai laukta kasmetinė muzikos gurmanų šventė – net tris mėnesius truksiantis XXIX Pažaislio muzikos festivalis. Apie jo gaires, tikslus ir ypatumus su festivalio meno vadovu, plačiai žinomu tenoru Edgaru Montvidu kalbėjosi operos solistas, baritonas Giedrius Prunskus.  – XXIX Pažaislio muzikos festivalio atidaryme turėsime garbės priimti pasaulinio lygio žvaigždę, mecosopraną damą Sarah Connolly. Tokio lygio operos solistę pasikviesti nėra paprasta.

Karščiausi šios vasaros festivaliai Europoje: nepraleiskite progos pasilinksminti

Svarstote, ką nuveikti šią vasarą? Turime jums išskirtinių pasiūlymų! Ne paslaptis, kad europiečiai vertina ne tik puikią muziką, bet ir nepraleidžia progos gerai pasilinksminti. Tad atrinkome keletą pačių geriausių šios vasaros muzikos festivalių Europoje! Glastonbury festivalis Didžiojoje Britanijoje Kiekvienas geriausių Europos (o gal ir pasaulio) muzikos festivalių sąrašas tiesiog privalo prasidėti „Glastonbury“ vardu.
REKLAMA
PWR laidų vedėja L. Ignatovičiūtė: štai, kuriuos festivalius Lietuvoje verta aplankyti kiekvienam  PWR laidų vedėja L. Ignatovičiūtė: štai, kuriuos festivalius Lietuvoje verta aplankyti kiekvienam

PWR laidų vedėja L. Ignatovičiūtė: štai, kuriuos festivalius Lietuvoje verta aplankyti kiekvienam

Vasaros sezonas pasitinka įvairiausiomis pramogomis, na, o melomanai labiausiai laukia būtent muzikos festivalių. Šokių muzikos gerbėjų pamėgtos radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Laura Ignatovičiūtė pasidalijo savo patirtimi lankant festivalius Lietuvoje ir patarė, kuriuose iš jų vertėtų apsilankyti kiekvienam. Vis daugiau renginių Radijo laidų vedėja L. Ignatovičiūtė pastebi, kad paskutiniu metu Lietuvoje rengiama vis daugiau puikios kokybės festivalių ir garsių atlikėjų koncertų.

Atšaukiamas šių metų „Galapagų“ festivalis: organizatoriai atskleidė priežastį

Festivalio „Galapagai“ organizatoriai pranešė netikėtą žinią – liepos 26-28 d. turėjęs įvykti renginys atšaukiamas.  Žinią pranešė festivalio organizatoriai oficialiame „Galapagų“ feisbuko puslapyje.  „Labas, kalba Galapagai! Tai nėra smagiausia, ką norime pasakyti, bet pakalbėkim atvirai: nutarėme perkelti festivalį #galapagai į kitus metus.

Didžiausias šalies lietuviškos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ skelbia dar daugiau žvaigždžių

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ šiandien atskleidžia dar daugiau atlikėjų vardų. Jau liepos 20 dieną Raudondvario dvare įvyks kasmetinis garsiausius šalies dainininkus į vieną sceną suburiantis festivalis, kuriame laukia daugiau nei 10 valandų nenutrūkstamos muzikos.

Šio įvykio sostinės melomanai laukė ne vienerius metus: į Vilnių atvyksta Hania Rani

Liepos 19-tą dieną festivalyje „Midsummer Vilnius“ stilingą pasirodymą kurs tarptautinė lenkų pianistė, dainininkė – Hania Rani. Naudodama sintezatorius, ambientinės muzikos efektus, ji kuria įspūdingus šiuolaikinės klasikos performansus, rašoma pranešime žiniasklaidai. Vienintelio atlikėjos koncerto po atviru dangumi laukia ir žinomi šalies kūrėjai.

Didžiausiame paplūdimio festivalyje Baltijos šalyse – „Eurovizijos“ žvaigždė iš Suomijos

Didžiausias paplūdimio muzikos festivalis Baltijos šalyse, „Summer Sound“, įvyks rugpjūčio 2-3 dienomis Liepojoje. Prie Baltijos jūros rengiamas festivalis išsiskiria stipria elektroninės šokių muzikos scena bei kasmet pritraukia vis daugiau klausytojų iš visų trijų Baltijos valstybių.

„Granatos Live“ programą pildo lietuviškais vardais

Didžiausias muzikos festivalis Lietuvoje „Granatos Live“ skelbia daugiau svečių. Šiemet festivalyje taip pat pasirodys radijo topus užkariavęs Rokas Yan ir prieš dvejus metus „Granatos Live“ didžiąją sceną užkūrusi dainininkė GJan.  „Muzikinę programą dėliojame pagal tai, kas pastaruoju metu karaliauja radijo ir „Spotify“ muzikiniuose topuose.

„Midsummer Vilnius'24“ atskleidžia visą programą: festivalis puošiasi gerai žinomais vardais

Liepos 15 – 26 dienomis sostinės širdyje vyks devintasis scenos menų festivalis „Midsummer Vilnius“. Lankytojai kviečiami patirti įspūdingus muzikos pasaulio žvaigždžių pasirodymus, karališką elektroninės muzikos vakarėlį su orkestru, stebėti unikalius operos bei teatro pastatymus po atviru dangumi. Festivalio svečių laukia 10 neužmirštamų vakarų Valdovų rūmų Didžiajame kieme. „Šiame laike norime sukurti patirtis, kurios leistų tiesiog pabūti akimirkoje ir ja mėgautis.

Paaiškėjo, kuo nustebins Joninių festivalis „Farm on Fire“: scenoje – Mamontovas, Mikutavičius ir roko Legendos

Festivalio „Farm on Fire“ organizatoriai šiemet žada unikalias, išskirtines patirtis ir tokį koncertą po atviru dangumi, kokio jau seniai Lietuvoje nebuvo. Festivalio organizatorius Dovydas Laukys džiaugiasi, kad pernai pirmą kartą vykęs Joninių festivalis daugelį sužavėjo unikalia idėja, muzikine programa, ritualinėmis šventės ceremonijomis ir įspūdingo dydžio laužais.

„Granatos Live 2024“ skelbia pirmuosius lietuviškus vardus

Dešimtąjį kartą vyksiančio festivalio „Granatos Live“  pirmi  užsienio atlikėjai jau paskelbti. Organizatoriai skelbia pirmuosius lietuviškus vardus, rašoma pranešime žiniasklaidai. Šį kartą sąraše – geriausia metų grupe pripažinti „ba.“, elektroninės muzikos ir meno duetas „Beissoul & Einius“ bei viena autentiškiausių šalies atlikėjų Evgenya Redko.  Apdovanojimus ir pilnas sales renkantys rokeriai „ba.“ Grupė „ba.

„Granatos Live“ skelbia pirmuosius lietuvių atlikėjus

Nors ir atrodo, kad vasara dar toli, ji tikrai ateis, o su ja – ir muzikos festivalis „Granatos Live“. Jau paskelbta, kad jame pasirodys tokios pasaulinės žvaigždės kaip Bebe Rexha, Lukas Graham ir Oliver Heldens. O šiandien organizatoriai pristato ir ne ką mažiau svarbius Lietuvos atlikėjus, kurie pirmąjį rugpjūčio savaitgalį surengs koncertus didžiojoje festivalio scenoje.
REKLAMA
Klaipėdos Aludarių festivalis – tarp įdomiausių Europoje: aludaris išrikiavo savo TOP-5  Klaipėdos Aludarių festivalis – tarp įdomiausių Europoje: aludaris išrikiavo savo TOP-5

Klaipėdos Aludarių festivalis – tarp įdomiausių Europoje: aludaris išrikiavo savo TOP-5

Klaipėdoje praūžęs didžiausias Lietuvoje Tarptautinės Aludarių dienos festivalis – išskirtinis jau tradicija tapęs renginys, šiemet subūręs per 8 tūkst. alaus, maisto ir muzikos gurmanų. Festivalį organizuojančios „Švyturys Brewery“ daryklos aludaris Mažvydas Matukas atskleidžia, kurias dar vienam seniausių amatų pasaulyje paskirtas šventes jis asmeniškai rekomenduoja aplankyti aludarystės entuziastams.
REKLAMA
Gerda Pranskevičiūtė_„Dabartyje žydinti praeitis“  Gerda Pranskevičiūtė_„Dabartyje žydinti praeitis“

„Apkalbos 2022“ kviečia atrasti jaunųjų mados dizainerių kūrybą

Mados kultūrą populiarinantis tarptautinis renginys „Apkalbos“, kuriame pirmąsias savo kolekcijas pristatė žinomi dizaineriai: Egidijus Rainys, Laura Dailidėnienė, Kristina Kruopenytė, Kristina Kalinauskaitė, Kęstutis Lekeckas, Egidijus Sidaras, organizuojamas Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino studijų programos, šiais metais mados mylėtojus stebins svečių iš Ukrainos, Latvijos ir Čekijos darbais, dizainerių Ugnės Kardelytės, Ramintos Rimgailaitės, Mildos Grikšaitės–Jankuvienės kūryba...

„G&G Sindikatas“ pradžiugino gerbėjus: sugrįžo į senus laikus

Po beveik metų pertraukos „G&G Sindikatas“ išleidžia naujausią savo singlą iš būsimojo aštuntojo studijinio grupės albumo, kuris turėtų pasirodyti dar šiemet. Tai – kūrinys, įrašytas su vienos ikoniškiausių Lietuvos repo grupių – JBC nariu Donatu Zacharovu-Broo.  Naujausias darbas pavadintas „Nenormalei“, ir jei norėtųsi koreguoti galūnę, verta žinoti, kad tai padaryta specialiai: gatvės kalba žongliruojantys reperiai turi savo taisykles ir savo pokštus.

Sostinėje – nemokamas ryškiausių žvaigždžių koncertas: siunčia palaikymo LGBT žinutę

Birželio 4 dieną Vilniuje įvyks finalinis festivalio „Baltic Pride“ įvykis – grandiozinis koncertas prie Baltojo tilto „Išdidūs miestai“, kuris vainikuos dieną vyksiančias eitynes „Už lygybę ir taiką“. Čia savo pasirodymus surengs ryškiausi šalies atlikėjai ir netikėti svečiai.

Vaidas Baumila pasakė, ko labiausiai laukia šią vasarą: nuskambės negirdėti jo kūriniai

Praėjusios vasaros hito „Kunigunda“ autorius, vienas garsiausių pastarojo meto šalies atlikėjų Vaidas Baumila, šiandien atskleidžia vasariškiausio koncerto datą. Atlikėjas su grupe surengs didžiausią vasaros koncertą Palangos koncertų salėje liepos 9 dieną. Čia atlikėjas žada pristatyti ir didžiąją dalį naujojo albumo dainų, o taip pat ir visus savo karjeros hitus.
Į viršų