• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ šiandien atskleidžia dar daugiau atlikėjų vardų.

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ šiandien atskleidžia dar daugiau atlikėjų vardų.

REKLAMA

Jau liepos 20 dieną Raudondvario dvare įvyks kasmetinis garsiausius šalies dainininkus į vieną sceną suburiantis festivalis, kuriame laukia daugiau nei 10 valandų nenutrūkstamos muzikos. 

Visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis vienos dienos festivalio formatas užtikrina ne tik koncentruotą daugybės muzikos žvaigždžių koncertų kiekį vienoje vietoje, bet ir komfortabilų laiko praleidimą.

Šiais metais festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara 2024“ paruošė įspūdingą atlikėjų sąrašą. 

Jau anksčiau organizatoriai atskleidė, kad šių metų programoje savo koncertus surengs tokios žvaigždės kaip Monika Liu, Vaidas Baumila, Rokas Yan, Gabrielius Vagelis, Evgenya Redko, grupė „Mėlyna“ bei vienas geriausių šalies elektroninės muzikos kūrėjų Leon Somov.

REKLAMA
REKLAMA

Šiandien organizatoriai atskleidžia dar daugiau vardų, kurie jau liepos 20 dieną surengs koncertus Raudondvario scenoje. 

Savo talentu jau daugiau nei du dešimtmečius žavinti dainų autorė ir atlikėja Giedrė pirmą kartą surengs savo koncertą festivalio „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ scenoje.

REKLAMA

Lengvos elektroninės muzikos ikona festivalio publiką žada nustebinti ryškiausiais savo karjeros kūriniais tokiais kaip „Šiaurės vėjas“, „Užgis iki vestuvių“, „Tiesa ar drąsa“, „Kiek buvome verti“ bei daugelį kitų.  

Atlikėja gegužės mėnesį pristatys ir naujausią savo albumą „Kiaurai sielas“.

Giedrė – „Trečia para“

Pirmas kartas festivalio scenoje bus ir vienam ryškiausių pastarojo meto repo scenos atlikėjui Proflame.

REKLAMA
REKLAMA

Šiuo metu vienas klausomiausių muzikos kūrėjų jau spėjo užkariauti tūkstančius repo muzikos klausytojų širdžių.

Milijonus perklausų įvairiose muzikos pasiklausymo platformų turintis atlikėjas žinomas iš tokių kūrinių, kaip „Biznis“, „Nuotykis“, „Nuodėmingas“ bei kitų.

Proflame „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ festivaliui ruošia išskirtinę programą. 

Proflame – „Biznis“

Liepos 20 d. festivaliautojai Raudondvaryje išgirs ir naują etapą išgyvenančią gerai šalyje žinomą atlikėją Monique.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Savo nuoširdumu klausytojus kerinti dainininkė praėjusių metų pabaigoje pristatė naujo skambesio mini albumą „Ir tik dėl jos“.

Atlikėja festivaliui ruošia išskirtinę programą, kuri reprezentuos ir naują jos karjeros etapą. 

Monique – „kaip užaugau“

Dar vienas „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ žinomas vardas – grupė „8 Kambarys“.

Jau ne vieną kartą festivalį sudrebinę repo atstovai šių metų pasirodymą žada paversti ne išimtimi.

REKLAMA

Muzikos apdovanojimų „M.A.M.A. 2023“ „Hip – hop“ metų grupė savo muzikinėje sąskaitoje turi ne vieną hitą, tarp kurių ir tokie kaip su Niko Barisu įrašyta daina „Ieškau“, su Vidu Bareikiu „Ežero dugne“ bei „Kupranugaris“.

Vienos dienos festivalyje grupė ruošia karštą muzikinę programą.

„8 Kambarys“ – „Skrydis“ 

Festivalio „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ organizatoriai džiaugiasi, kad šių metų programoje laukia išties skirtingų žanrų atlikėjai, kurie sukurs viena ryškiausių vasaros dienų bei padovanos pilną kokybiškos muzikos dieną. 

Kaip ir kasmet, festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ vyks vienoje gražiausių šalies vietų – Raudondvario dvare, liepos 20 d.

Lankytojų laukia daugybė aktyvacijų, maisto bei gėrimų erdvės ir įspūdinga gamtos apsuptyje įsikūrusi teritorija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų