REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Muzikos apdovanojimai M.A.M.A. kasmet sulaukia daugybės dėmesio – praūžus renginiui aptarinėjami ne tik nominacijų rezultatai, bet ir raudonojo kilimo svečiai.

Muzikos apdovanojimai M.A.M.A. kasmet sulaukia daugybės dėmesio – praūžus renginiui aptarinėjami ne tik nominacijų rezultatai, bet ir raudonojo kilimo svečiai.

REKLAMA

Ne paslaptis, kad čia dažnai galima išvysti ir su muzika mažai ką bendro turinčių žmonių. M.A.M.A asociacijos pirmininkas Martynas Tyla atskleidė, kaip yra atrenkami prestižinio renginio svečiai. 

Apie tai M. Tyla prakalbo „Žinių radijo“ laidoje „Persona grata“. Jis priminė, kad patekti ant M.A.M.A. raudonojo kilimo galima ir nusipirkus bilietą. 

„Ne paslaptis, kad žmonės gali nusipirkti bilietus ant M.A.M.A raudonojo kilimo, visada yra tam tikras kiekis VIP bilietų. Tą patį jūs galite nusipirkti ir į  į „Grammy“ ar „Brit Awards“ apdovanojimus, ką aš ir padariau“, – kalbėjo prodiuseris.  

M. Tylos teigimu, sudarant svečių sąrašą atsižvelgiama į kelis dalykus: „Tu supranti, kad tai yra ir šou dalis, ji neišvengiama. Sąrašas žmonių, kuriuos mes kviečiame, dažniausiai atspindi to laikmečio medijos ir viešosios erdvės veidrodį. Tai žmonės, kurie kažką veikia.

REKLAMA
REKLAMA

Mes įvertiname to poveiksmį po apdovanojimų, mums reikalinga sklaida, nes ji padeda muzikai. Žurnalistams pasiteiravus, ką jie palaiko apdovanojimuose, svečiai įvardija atlikėjus, o tai ir yra sklaida“, – tikino M. Tyla. 

REKLAMA

Iš Martyno Tylos – intriguojanti žinia

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad muzikos apdovanojimų metu M. tyla atskleidė, jog greitai M.A.M.A. sudrebins ir Oslą. 

„Lietuvių muziką bandome pristatyti visam pasauliui, emigrantams. Stengiamės pristatyti naujus, populiarius atlikėjus. Lietuvos muzikos taip užaugo, kad kiekvienas atlikėjas, darantis arenoje koncertą, gali nustebinti kaip ir užsienio atlikėjai. Mes jau tą esame matę. Vienintelis dalykas – pasaulyje žmonės gal dar ne taip mėgsta lietuvių kalbą, kaip pietų korėjiečių“, – kalbėjo jis.  

Taip atrenka, kad viena
Taip atrenka, kad viena
dar nebesėdi portale ir vis dar aiškinasi apie savo išvaizdą. Gal pamiršote, pasiimkite ir veskite į namus.
Keistas renginys, dabar pradėjau suprasti A.Mamontovą, kuris kasmet savo prizus, gautus iš Radiocentro, įmesdavo į Vilnelės upelį nuo tiltuko, gerai dar, kad jo nenubaudė kokie nors biurokratai
Renginys visiškai apie nieką. Patys sau faini, o pasaulyje beveik visi nieko nepasiekę ir nežinomi. Patys save renka ir patys save apsidovanoja :)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE