martynas tyla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martynas tyla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martynas tyla“.

Renginių organizatoriai įvertino Ritos Oros koncerto Vilniuje poveikį: situacija juokinga

Tinklalaidės „(Ne)normaliai“ autorius, atlikėjų vadybininkas Martynas Tyla į autorinę laidą pakvietė renginių rinkos profesionalus, kurie jau daug metų organizuoja Lietuvos bei užsienio atlikėjų pasirodymus ir įvairius festivalius. Tinklalaidėje profesionalai aptarė Vilniaus gimtadieniui skirtą renginį, Ritos Oros honorarą bei ar, iš tikrųjų, tai paskatins turizmą.
2024-06-13

Martynas Tyla įvertino pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį: dėl Silvester Belt šiek tiek išsigandau

Antradienį, gegužės 7-ąją, Malmę sudrebino pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, po kurio, kaip ir kasmet, netyla atgarsiai. Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su muzikos prodiuseriu Martynu Tyla, kurio globojami atlikėjai ne kartą atstovavo šaliai konkurse. „Eurovizijos“ užkulisius gerai pažįstantis pašnekovas atskleidė, kokį įspūdį jam paliko pirmasis pusfinalis.  Pirmojo pusfinalio metu į „Eurovizijos“ sceną lipo penkiolikos šalių atstovai, iš kurių tik dešimt pateko į didįjį finalą.
2024-05-08

Martynas Tyla atskleidė, kaip atrenkami M.A.M.A raudonojo kilimo svečiai

Muzikos apdovanojimai M.A.M.A. kasmet sulaukia daugybės dėmesio – praūžus renginiui aptarinėjami ne tik nominacijų rezultatai, bet ir raudonojo kilimo svečiai. Ne paslaptis, kad čia dažnai galima išvysti ir su muzika mažai ką bendro turinčių žmonių. M.A.M.A asociacijos pirmininkas Martynas Tyla atskleidė, kaip yra atrenkami prestižinio renginio svečiai.
2024-02-08

Apdovanojimų M.A.M.A. aidai: kaip užkirsti kelią plagijavimui?

Sausio 26 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvykusių Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2023 metu buvo perduota žinutė, skatinanti būtent autorinę kūrybą. Humoristiniu būdu buvo pateiktos Adrinos ir „Hypocrite“ bei „Man-Go“ su „Sadboi“ atliekamos dainos, kurios galimai nėra 100 proc. originalios. Cremonijos ištrauką pamatykite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje. Tai sukėlė rezonansą, po apdovanojimų kliuvo ir Jessicai Shy. Diskusijos apie galimus populiarių dainų plagiatus netyla iki šiol.
2024-01-30

Ant M.A.M.A raudonojo kilimo – intriguojanti žinia iš Martyno Tylos

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko laukiamiausias metų muzikos renginys – „M.A.M.A. apdovanojimai 2023“.  Raudonuoju kilimu jau žengia dailiai išsipuošusios garsiausios šalies pramogų pasaulio žvaigždės ir muziką dievinantys svečiai. Bene nė vienas iš jų nepraleidžia progos pademonstruoti savo aprangos priešais visą būrį fotografų. Vieni pirmųjų čia pasirodė muzikos prodiuseris Martynas Tyla su žmona Neringa Zeleniūte.
2024-01-26

M.A.M.A. apdovanojimuose Neringa Zeleniūtė pasirodė su 7 kg sveriančia suknele: „Esu stipri moteris“

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko laukiamiausias metų muzikos renginys – „M.A.M.A. apdovanojimai 2023“.  Raudonuoju kilimu žengė dailiai išsipuošusios garsiausios šalies pramogų pasaulio žvaigždės ir muziką dievinantys svečiai. Bene nė vienas iš jų nepraleidžia progos pademonstruoti savo aprangos priešais visą būrį fotografų. Vieni pirmųjų čia pasirodė muzikos prodiuseris Martynas Tyla su žmona Neringa Zeleniūte. Kaip ir kasmet, pora atrodė nepriekaištingai.
2024-01-26

Skandalingu tampantis filmas „Rockstarai“ bus parodytas per naujos kartos televiziją „Go3“

Kilus klausimams, kur galima pamatyti pop dokumentikos filmą „Rockstarai“, jo kūrėjai skelbia, kad jau greitai tai bus parodyta per naujosios kartos televiziją „Go3“. „Sukūrėme atvirą, provokuojantį, gal ir nepatogų filmą. Ko gero, žmonės kino teatruose ieško daugiau pramogos. Bet mes nekūrėme komedijos: šis filmas kiek kitoks – tiesus, nesušukuotas, su LGBTIQ temomis ir ryškių pramogų pasaulio asmenybių gyvenimo užkulisiais, – sako prodiuseris Martynas Tyla.
2024-01-24

M.A.M.A. apdovanojimai – kad ir kur bebūtumėte: šventinė ceremonija pirmąkart pasieks net radijo klausytojus

Jau šį penktadienį, sausio 26 dieną, visos šalies dėmesį patrauks Kaune tradiciškai įvyksiantys prestižiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Nuo įspūdingo raudonojo kilimo akimirkų, ryškiausių scenos žvaigždžių pasirodymų, daugybės staigmenų ir metų geriausiųjų paskelbimo – apdovanojimų ceremonija niekuomet nepalieka abejingų. O šiemet svarbiausias Lietuvos muzikos renginys taps prieinamas ir dar didesniam žmonių būriui.
2024-01-24

Martynas Tyla – apie lietuviškos muzikos tendencijas: „Ypatingų proveržių šiemet nematėme“

Gruodžio 12-ąją Vilniuje, Paupio turguje įvyko muzikos apdovanojimų M.A.M.A. 2023 nominantų paskelbimo ceremonija.  Ceremonijos metu visuomenei atskleisti visi ryškiausi per pastaruosius metus įvairiose apdovanojimų kategorijose pasižymėję kūrėjai.  Renginių, muzikos projektų organizatorius, atlikėjų vadybininkas ir M.A.M.A. asociacijos pirmininkas Martynas Tyla prieš renginį naujienų portalui tv3.lt tikino, kad šie metai muzika buvo dosnūs.
2023-12-12

Skelbiama svarbiausių šalies muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ data

Svarbiausių šalies muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ organizatoriai šiandien atskleidžia, kada įvyks geriausių Lietuvos dainininkų ir grupių apdovanojimai. Iškilminga ceremonija, kaip ir kiekvienais metais, jau 13 – ąjį kartą įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje 2024 metų sausio 26 dieną. Pasak organizatorių, jau kuris laikas atsakingai ruošiamasi didžiausiam šalies muzikos įvykiui.  Kiekvienais metais didelio populiarumo sulaukiantis renginys jau 13 – ąjį kartą įvyks didžiausioje šalies arenoje.
2023-09-19
REKLAMA
REKLAMA

Verslininkai stebisi kaina: „Litexpo“ pritaikymas NATO viršūnių susitikimui gali kainuoti apie 17 mln. eurų

Parodų centro „Litexpo“ pritaikymas NATO viršūnių susitikimui, kuris sostinėje vasarą vyks tik dvi dienas, gali valstybei kainuoti apie 17 milijonų eurų mokesčių mokėtojų pinigų. Didelę dalį paslaugų „Litexpo“ perka be atvirų konkursų, neskelbiamų derybų būdu, už kiek nori ir iš ko nori. Dalis verslininkų stebisi tokia valdžios praktika, esą ji švaisto pinigus, permoka, nors laiko pasiruošti renginiui buvo per akis.

Martynas Tyla – apie tamsią populiarumo pusę ir atlikėjų honorarus: „Gali uždirbti milijoną“

Neseniai buvo pristatyta trečioji filmo „M.A.M.A kas toliau?!“ dalis apie vienintelius tokius Lietuvos muzikos apdovanojimus. Žinomiausi šalies šou pasaulio atstovai čia atvirai papasakojo ne tik apie tai, kaip reikia sukurti hitą ar pragyventi iš muzikos, bet ir kokia yra tamsioji populiarumo pusė.  Vienas iš dokumentiniame filme pasirodžiusių veidų – M.A.M.A muzikos apdovanojimų organizatorius, prodiuseris Martynas Tyla.
2023-04-06

Martynas Tyla – apie M.A.M.A. apdovanojimus: atskleidė, kas laukia

Sausio 27-osios vakarą Kaune prasidėjo prestižiniai ir vieninteliai tokie visoje šalyje muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022. Renginys kasmet prie TV3 televizijos ekranų suburia daugybę muzikai neabejingų žmonių. Nuo raudonojo kilimo šventinę dieną naujienų portale tv3.lt jau antrus metus iš eilės su žiūrovais sveikinsis ir „Power Hit Radio“ komanda. Raudono kilimo vedėjai apie atlikėjus atskleis intriguojančių ir pačių pikantiškiausių detalių.
2023-01-27

Paskelbti muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ nominantai

Svarbiausias šalies muzikos įvykis – muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“ – sugrįžta. Gruodžio 15-osios vakarą paaiškėjo, kas pretenduos į prestižinius apdovanojimus. Ši įspūdingos apimties Lietuvos muzikos pasaulio šventė, suburianti ryškiausius pastarųjų metų muzikos kūrėjus, atlikėjus ir gerbėjus, įvyks sausio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Nominantų penketukų rinkimai šiemet surengti M.A.M.A. partnerių – asociacijos LATGA būstinėje.
2022-12-15

Kviestinė publika rinkosi į išskirtinę premjerą: renginyje pasirodė ir Rolandas Skaisgirys su sūnumi

Lapkričio 30 diena – didi diena krepšinio šimtmetį mininčiai Lietuvai. Šiandien Vilniuje Vingio kino teatre įvyko išankstinė dokumentinio filmo „Oranžinė bažnyčia“ premjera, į kurią susirinko Lietuvos sporto ir popkultūros žvaigždės. Į Lietuvos krepšinio šimtmetį žyminčio dokumentinio filmo premjerą gausiai atvyko žinomi veidai – nuo Jono Kazlausko ir Algimanto Pavilonio iki Angelės Rupšienės, rašoma pranešime spaudai.
2022-11-30

Ugdymo įstaigos skambina pavojaus varpais, nes moksleiviai nebeįperka pietų: „Matau vaikus, kurie bando nugvelbti riekelę duonos“

Seime tęsiasi aršūs mūšiai dėl to, kas kitais metais sulauks privilegijų mokėti mažesnius pridėtinės vertės mokesčius. Pranešama ir apie itin prastą situaciją mokyklose, kai vaikai nebeišgali susimokėti už pietus ir pavalgyti bando paimdami duonos. Spręsti PVM lengvatų likimo į Seimą besirenkančius parlamentarus ryte pasitinka maitinimo įstaigų atstovai su štai tokiais savo pusryčiais, kuriuos vadina Paskutiniais, jei Seimas jiems panaikins mokesčių lengvatas. Protestuotojai reikalauja 9 proc.

Mažiausioms pensijoms kelti biudžete – dar 30 mln. eurų: ar to pakaks?

Kitų metų biudžetas ir PVM lengvatos restoranams gilina nesutarimus tarp konservatorių. Seimo komiteto vadovas Mykolas Majauskas, nepaisant grasinimų būti išmestam iš partijos, ir toliau priešinasi premjerei ir partijai, ragindamas restoranams kuo ilgiau taikyti lengvatinį mokesčių tarifą. O kai kurie politikos apžvalgininkai prognozuoja, kad jei Majauskas nepersigalvos, jam gresia atsisveikinimas su partija ir postais.

Lietuvos menininkai prašo pratęsti PVM lengvatos terminą: „Tai tiesiog išgyvenimo klausimas“

Valdžiai paskelbus kitų metų biudžeto rėmus ir numatomas lengvatas, į Seimo rūmus atkeliavo garsių Lietuvos menininkų desantas su prašymu valdžiai: suteikti galimybę išgyventi. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže.
2022-10-23

Saulius Urbonavičius-Samas apie PVM lengvatą atlikėjams: „Prašymas politikams susipurtyti, nuspręsti, kur mūsų kryptis“

Į Seimą sugužėjo pop scenos žvaigždės. Tiesa, ne koncertuoti. Atlikėjai ir prodiuseriai reikalauja pratęsti jiems dėl koronaviruso suvaržymų įvestą PVM lengvatą panašiai kaip restoranams. Kultūrininkai tvirtina ir jie dar neatsigavę po pandemijos ir gąsdina neišgyvensią naujos energetinės krizės, jei teks mokėti dvigubai didesnius mokesčius.

Maksimo Galkino koncertai Lietuvoje kaitina aistras: „Raginčiau, kad Galkinas viešai pasisakytų – kieno gi yra Krymo teritorija“

Lapkritį Lietuvoje organizuojami rusų humoristo Maksimo Galkino koncertai kaitina aistras. Rusija už tai, kad atlikėjas prasidėjus karui išvažiavo iš šalies ir socialiniuose tinkluose atvirai smerkė Putino veiksmus, pripažino jį užsienio agentu, už pinigus tarnaujančiu Ukrainai. Nepaisant to, parlamentaras konservatorius Bronislovas Matelis tikina, kad Galkino koncertams Lietuvoje – ne vieta.

Po 10 metų pertraukos įvyko riedučių maratonas: sužibėjo prodiuseris Martynas Tyla

Praėjusį šeštadienį Širvintose įvyko populiarėjančios sporto šakos – riedučių, maratonas. Į čia vykstančias varžybas susirinko per 150 riedutininkų entuziastų iš Lietuvos bei Latvijos. Vienos iš rungčių nugalėtoju tapo ir gerai pramogų pasaulyje žinomas prodiuseris Martynas Tyla.  Jėgas įvairiose distancijose pačiame Širvintų miesto centre galėjo išbandyti visi riedučių entuziastai: mėgėjai, kiek didesnio meistriškumo sportininkai ir vaikai.
2022-08-02

Martynas Tyla siūlo imtis veiksmų dėl Rusijos: agresorei dainų konkurse ne vieta

Rusijos agresijai pasaulyje vis stiprėjant, neabejingi lieka ir pramogų pasaulio atstovai. Į įvykius Ukrainoje sureagavęs muzikos prodiuseris Martynas Tyla išsakė savo mintis – jis mano, kad Rusija dainų konkurse „Eurovizija“ išvis neturėtų dalyvauti. Muzikos prodiuseris savo nuomonę išsakė socialiniuose tinkluose: „Eurovizija ir Rusija Reaguojant į šių dienų įvykius, LRT galėtų kreiptis į EBU su reikalavimu, kad Rusija nedalyvautų Eurovizijoje.
2022-02-23

Martynas Tyla – apie darbą su Selu ir atlikėjų įnorius: „Dviejų dalykų niekada nerūpinau – narkotikų ir moterų“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina prodiuserį, atlikėjų ir grupių vadybininką, asociacijos M.A.M.A. pirmininką Martyną Tylą. Daugiau nei trisdešimt metų pramogų versle dirbantis Martynas iki šiol nesupranta, kaip ten atsidūrė, bet niekada nesijautė esantis ne savo vietoje. Vyras dirbo su daugybe atlikėjų ir muzikos grupių, tačiau bene ilgiausiai – net 17 metų – jis buvo Egidijaus Dragūno-Selo vadybininkas.
2022-01-23

Martynas Tyla žada nepakartojamą „M.A.M.A.“: žiūrovai pamatys tai, ko per 30 metų nėra matę

Jau šio penktadienio vakarą bus atskleisti muzikos apdovanojimų M.A.M.A. 2021 nominantų penketukai. Laukiamiausio metų renginio organizatorius Martynas Tyla žada išties nustebinti. Pasak organizatorių, ceremonija kruopščiai ruošiama jau kuris laikas, o pasirodysiantys atlikėjai su nekantrumu laukia galimybės pasirodyti „M.A.M.A“ 2021 scenoje.
2021-12-17

Į gimtadienio šventę suskubo būrys žinomų žmonių: tarp susirinkusiųjų – neseniai ištekėjusi Viktorija Siegel su vyru

Vilniaus širdyje įsikūręs griliaus patiekalų restoranas „Momo Grill“ atšventė pirmąjį gimtadienį – būrį garsių svečių pakvietė į šventinę vakarienę, kurios metu jungtinės šefų pajėgos vaišino skaniausiais ant grotelių keptais patiekalais. Į geriausių Lietuvos restoranų sąrašą kasmet įtraukiamas, anksčiau vien Klaipėdoje ir Kaune veikęs restoranas „Momo Grill“ duris Vilniaus Totorių gatvėje atvėrė praėjusią vasarą.
2021-08-26

Išaušus rytui po „Eurovizijos“ – įžymybių emocijos: laimėtojas kiek netikėtas

Vakar įvyko 65-asis „Eurovizijos“ konkursas, kurio nugalėtojais tapo italų roko grupė „Måneskin“. Lietuvos atstovai „The Roop“ užėmė aštuntąją vietą – tai yra antras geriausias Lietuvos rezultatas šiame konkurse. Žymūs lietuviai neslėpia – italų pergalė buvo kiek netikėta, o „The Roop“ vadina šaunuoliais.  Prodiuseris Martynas Tyla, kuriam teko į „Euroviziją“ vykti ne kartą, portalui sakė: „Manau, visa Lietuva žiūrėjo. Viskas patiko, labai gera pramoga.
2021-05-23

Koronavirusas prieš M.A.M.A. apdovanojimus nustatytas 1 asmeniui: aiškinamasi, ar nustatyti kiti užsikrėtimai susiję su renginiu

Koronavirusas prieš M.A.M.A. apdovanojimus nustatytas vienam asmeniui, aiškinamasi, ar nustatyti kiti užsikrėtimai susiję, sako asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla. Jis tvirtino, kad prieš renginį koronavirusas buvo nustatytas vienam „pagalbiniam darbuotojui“, nesusijusiam su renginio dalyviais – anot M. Tylos, asmuo deklaravo, jog atvyko automobiliu vienas, jis į salę nebuvo įleistas. „Čia, išeina, gali būti, viena kompanija kažkokia.
2021-04-06

Po televizijos eteryje įvykusių M.A.M.A apdovanojimų – organizatorių komentarai

Sulaukę reakcijų po šeštadienį įvykusios Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2020 transliacijos, organizatoriai atsako, kaip tai vyko iš tiesų, ir ko iš šios transliacijos galima pasimokyti.
2021-03-29

M.A.M.A. pristato Lietuvos muzikos kūrėjų grojaraštį: įvertinkite

Svarbiausias šalies muzikos reiškinys – apdovanojimai „M.A.M.A.“ nuolatos stengiasi populiarinti Lietuvos kūrėjų darbus bei kuo plačiau visuomenei pristatyti atlikėjus. Šį kartą asociacija, organizuojanti muzikinius apdovanojimus, žengia dar vieną žingsnį – pristato muzikos grojaraštį, kuris kiekvieną savaitę bus atnaujinamas.
2021-01-08

Paaiškėjo M.A.M.A nominantai: tarp lyderių – Solo Ansamblis

Penktadienio vakarą vyksta M.A.M.A 2020 nominantų paskelbimo tiesioginė transliacija, kurioje bus pristatyti metų geriausiųjų penketukai ir kitos naujienos. Transliacija įvyko M.A.M.A „Facebook“ paskyroje. Nominantų paskelbimo ceremoniją patikėta vesti vienam geriausių Lietuvos didžėjų – Jonui Nainiui-Jovani, sėkmingai plėtojančiam ir tarptautinę karjerą.
2020-12-18

To dar nebuvo: muzikiniai apdovanojimai M.A.M.A 2020 žiemą neįvyks – paskelbė kitą datą

Gruodžio 18 d., penktadienį, 19 val. įvyks M.A.M.A 2020 nominantų paskelbimo tiesioginė transliacija, kurioje bus pristatyti metų geriausiųjų penketukai ir kitos naujienos. Transliacija įvyks M.A.M.A „Facebook“ paskyroje. Nominantų paskelbimo ceremoniją patikėta vesti vienam geriausių Lietuvos didžėjų – Jonui Nainiui-Jovani, sėkmingai plėtojančiam ir tarptautinę karjerą.
2020-12-17

Festivalyje „M.A.M.A. vasara“ koncertuos ryškiausi atlikėjai: kviečia išsiilgusius muzikos

Nežymiai keičiasi įspūdingą skaičių Lietuvos atlikėjų ir grupių subursiančio festivalio „M.A.M.A. vasara“ data. Didžiausiu šių metų muzikos festivaliu tapsiantis renginys vyks ne rugpjūčio 29 d., kaip buvo skelbta, o pirmąjį rudens šeštadienį, rugsėjo 5 d. Trečią kartą vyksiančiame festivalyje, kuris publiką sukvies į Raudondvarį – vieną gražiausių Lietuvos vietų, įspūdingus pasirodymus surengs Justinas Jarutis, Jazzu, „Flying Saucer Gang“, Vidas Bareikis, Mad Money, DJ Jovani, „Antikvariniai ...
2020-07-21

Lavrinovičius atvirai prabilo apie šeimą: kiekviena diena kaip Valentino diena

Užsukę į belgų restoraną, galite būti tikri – alkani namo tikrai negrįšite, tuo įsitikino ir garsūs svečiai, trečiadienio vakarą nepraleidę restorano „Belgai“ naujo meniu pristatymo, rašoma pranešime spaudai. Turbūt būtų sunku rasti vilnietį, nežinančio jau savotiška legenda tapusio restorano. Kai aplink viena po kitos atsidaro naujos vietos, tačiau didžioji dalis po pusmečio jau būna priverstos užsidaryti, antrą dešimtį metų skaičiuojantis restoranas yra tikra retenybė.
2020-02-05

Prabangus SPA centro atidarymas pritraukė garsenybes: demonstravo stilingus derinius

Šį antradienio vakarą žinomi Lietuvos veidai paskyrė poilsiui – apsilankė naujo SPA paslaugas teikiančio centro atidarymo šventėje. Daugiau nei 20 mln. investicijų sulaukęs centras sudomino VIP svečius, tarp kurių – ir seniai matytos garsenybės. Renginyje lankėsi Neringa Zeleniūtė ir Martynas Tyla, Artūras Zuokas, Deimantė Kazėnaitė, Julija Žižė bei daugelis kitų. Į atidaromą „Tha V SPA & Wellness“ iš viso investuota virš 20 mln.
2020-01-28

Pobedonoscevas parodė gražuolę dukterį: abu mielai pozavo fotografams

Šį ketvirtadienio vakarą žinomi Lietuvos žmonės nusprendė praleisti su kinu – kviestinė publika rinkosi į naujos romantinės komedijos „Tobulas pasimatymas“ premjerą. Renginyje lankėsi Jurgita Jurkutė ir Rytis Širvaitis, Dovilė Filmanavičiūtė, Neringa Zeleniūtė ir Martynas Tyla, Beata Nicholson, Edmundas Jakilaitis su šeima, Liucina Rimgailė ir Tadas Rimgaila, Inga Žuolytė, Erika ir Merūnas Vitulskiai bei daugelis kitų.
2020-01-02

Atskleista M.A.M.A. 2019 intriga: paaiškėjo, kas kovos dėl geriausiųjų titulo

Šis trečiadienis pateikė staigmenų visiems muzikos mylėtojams – pagaliau paskelbti muzikos apdovanojimų M.A.M.A. 2019 metų nominantai. Nominantus paskelbti buvo patikėta Justinui Jankevičiui. Jam kompaniją palaikė Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Vidas Bareikis, jie šiais metais buvo daugiausiai nominuoti.
2019-12-18

Į M.A.M.A apdovanojimus ukmergiškiai keliaus įspūdingai: mėgausis išskirtinėmis privilegijomis

Tradicinė Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A dovana moksleiviams – VIP pakvietimai visai klasei į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją – šįryt buvo įteikti Ukmergės J. Basanavičiaus gimnazijos ketvirtokams. Ukmergiškiai jau ne pirmus metus parodo stulbinančius rezultatus ir šįkart būtent jie nuraškė pergalę, aplenkdami 96-ias konkurentų klases iš kitų Lietuvos mokslo įstaigų, dalyvavusių socialiniuose tinkluose vykusiame konkurse, rašo pranešime spaudai.
2019-12-06

Starkutė – apie netikėtą maisto iššūkį: krito svoris, išgražėjo veido oda

Ketvirtadienį vegetariškas ir veganiškas maisto restoranas „Holigans“ pristatė populiariausius meniu patiekalus. Vakaro metu svečiai skanavo keturių patiekalų vakarienę, rašoma pranešime spaudai. Dauguma iš jų nutarė – jei mokėtų taip skaniai gaminti, mielai taptų vegetarais.
2019-11-29

Į naują būstą persikėlusi Zeleniūtė: geriau vieną kartą rimtai pasiryžti

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje įvyko oficialus salono „Bed&Sleep“ atidarymas. Jame galima rasti viską, ko reikia kokybiškam miegui, poilsiui ir namų komfortui. Renginio dalyviai galėjo susipažinti pasaulyje žinomais ir vertinamais čiužinių ir lovų gamintojų vardais. Kviestiniams vakaro svečiams buvo pristatyti įvairių gamintojų čiužiniai, pademonstruotos reguliuojamos lovos, parodytos antklodės, pagalvės, patalynė ir kiti aksesuarai.
2019-11-22

Seniai viešumoje matyta Norkutė sužibo ant raudonojo kilimo: pasirinko madingą derinį

Šį pirmadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame kino teatre įvyko ilgai lauktos Ramūno Rudoko režisuotos kriminalinės juostos „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“ premjera kviestinei publikai.  Jos nepraleido ir ryškiausios šalies žvaigždės bei žinomi aktoriai.
2019-11-18

Pramogų pasaulyje – netikėta žinia: skiriasi Montvydo ir Tylos keliai?

Pramogų pasaulį pasiekė žinia, jog atlikėjo Donato Montvydo vadybininkas nebebus Martynas Tyla, kuris ilgus metus globojo atlikėją. Naujienų portalui tv3.lt Martynas Tyla nedaugžodžiavo ir atskleidė, kaip yra. Vyras teigė, kad išsamių komentarų nebus: „Niekada nebuvau jo tiesioginis vadybininkas, visada buvo ir firma, tad, atsiprašau, bet iš mano pusės jokių komentarų nebus.“ Paklausus, ar žino, kas dabar taps Donato Montvydo vadybininku, jis teigė, kad atlikėjai gali dirbti ir patys.
2019-10-22

Salono atidaryme – seniai matyti veidai: mėgavosi nauja kolekcija

Ketvirtadienio vakarą žinomi žmonės rinkosi į  salono atidarymą.  Renginio metu buvo oficialiai atidarytas pirmasis Baltijos šalyse „Nespresso“ salonas, pristatyta naujoji „Marvelous“ kavų kolekcija. Renginyje pasirodė ir garsūs veidai: Tadas ir Liucina Rimgailos, Jolita Vaitkutė, Neringa Zeleniūtė, Martynas Tyla, Aleksandras Pogrebnojus ir kt.
2019-10-17

Keičiasi „Eurovizijos“ atrankos Lietuvoje: netrūksta naujovių

Džiugi žinia visiems, kurie neįsivaizduoja gegužės be „Eurovizijos“ dainų konkurso. Kaip skelbiama pranešime spaudai, nacionalinė atranka į didžiausią pasaulyje dainų konkursą prasidės sausio pradžioje ir truks iki vasario vidurio. Atranką prižiūrės speciali darbo grupė, o visus jos etapus stebės audito bendrovė.
2019-09-26

Baro atidaryme – būrys garsenybių: tviskėjo prabanga

Vilniaus senamiestyje penkių žvaigždučių verslo klasės viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“ savo istoriją kuria daugiau nei 20 metų. Trečiadienio vakarą jis atvertė dar vieną puslapį – išskirtinei publikai buvo pristatytas naujas, šiuolaikiškas baras ir autentiškas vyno rūsys, kuriame išlikę senieji sostinės akmenys ir plytinių arkų skliautai, rašo pranešime spaudai.
2019-06-05

Radzevičiaus gimtadienį žvaigždės pasitiko prie puodų: rodė savo sugebėjimus

Pavasarišką antradienio popietę Vilniaus Žvejų gatvės ČIOP ČIOP kulinarijos studiją užtvindė žinomi žmonės, atsiliepę į Vytaro Radzevičiaus kvietimą praleisti vakarą drauge, naujai įrengtoje virtuvėje, rašoma pranešime spaudai.
2019-04-10

Žinomus vyrus suvienijo bendra misija: keliaus lygiai 5 mėnesius

Šiandien Vilniuje, Socialinių mokslų kolegijoje simboliniu laiku gruodžio 11 d. 11 val. 11 min. į Visatą paleista ypatinga kosminė misija, rašoma pranešime spaudai. Lygiai penkis mėnesius ji keliaus erdvėje, surinkdama geriausius pranešėjus, muzikos atlikėjus ir influencerius, tam, kad triukšmingai nusileistų  2019 m. balandžio 11 dieną CONFER by Siemens arena erdvėje.
2018-12-12

Atskleista M.A.M.A. 2018 intriga: paaiškėjo, kas kovos dėl geriausiųjų titulo

Šis pirmadienis pateikė staigmenų visiems muzikos mylėtojams – pagaliau paskelbti muzikos apdovanojimų M.A.M.A. 2018 metų nominantai. Šventės, kuri vyko vienoje aukščiausių Vilniaus vietų – „Skybar“ – nepraleido ir daugybė žinomų žmonių. Tarp jų – ir Marija Grabštaitė, „Flying Saucer Gang“ grupė, Petras Daunys, Žygimantas ir Anžela Gečai, Donatas Montvydas, Neringa Zeleniųtė, Martynas Tyla, Justė Arlauskaitė-Jazzu bei daugelis kitų.
2018-12-10

Išskirtinėje vakarienėje pasirodė ir Kaikarių dukra: užaugo tikra gražuole

Trečiadienio vakarą garsūs svečiai turėjo galimybę įvertinti atsinaujinusį restorano „Trinity“ meniu, rašoma pranešime spaudai. Susirinkusių laukė kruopščiai apgalvota vakaro programa: gomurį glostantys kokteiliai, nepamirštama vakarienė ir pokalbiai apie maistą.
2018-10-18

Retai viešumoje matomos Jazzu ir Jagelavičiūtė pasirodė su antrosiomis pusėmis

Trečiadienio vakarą garsūs svečiai turėjo galimybę įvertinti atsinaujinusį restorano „Trinity“ meniu, rašoma pranešime spaudai. Susirinkusių laukė kruopščiai apgalvota vakaro programa: gomurį glostantys kokteiliai, nepamirštama vakarienė ir pokalbiai apie maistą. Vilniuje, Kotrynos bažnyčios pašonėje veikiantis restoranas nuo šiol kvies paskanauti patiekalų, kuriuose atsispindės Viduržemio regiono tradicijos.
2018-10-18

Garsenybės ragavo ypatingų vėlyvųjų pusryčių: neatsispyrė ir puikiai atrodanti L. Kalpokaitė

Sekmadienis – pats geriausias metas pasimėgauti vėlyvaisiais pusryčiais. Įvertinti prancūziško paukštienos restorano „Prancūzai“ siūlomo pusryčių meniu susirinko kviestiniai svečiai, rašoma pranešime spaudai. Jie skanavo patiekalus, leido laiką saulėtoje restorano salėje ir džiaugėsi kartu praleistu laiku. Minėto restorano svečiai vaišinosi prancūziška dvasia alsuojančiais užkandžiais, mėgavosi gardžia kava, šviežiai spaustomis sultimis.
2018-09-30
Į viršų