Vilniuje atidaryta didžiausia „Maxima“ parduotuvė

Nuo sausio mėnesio remontuota Vilniaus prekybos centro parduotuvė „Maxima“ vėl atidaryta vartotojams. Verslininkai teigia, kad tai yra didžiausia maisto prekių parduotuvė Baltijos šalyse.

Maxima atidarymas (J. Auškelis / Fotodiena.lt)
63

Atnaujintoje ir keturiais „X“ pažymėtoje parduotuvėje, be kita ko, pirkėjai kainas matys ne įprastose, bet elektroninėse etiketėse. Tikimasi, kad tai padės eliminuoti galimus netikslumus keičiant kainas.

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Maxima atidarymas

Per 6,5 tūkst. elektroninių etikečių įdiegtos vaisių ir daržovių, rūkytų gaminių, pieno produkcijos bei alkoholinių gėrimų skyriuose.

Be to, suremontuotoje „Maximoje“ pirkėjai turės galimybę patys nuskanuoti savo prekes ir susimokėti už jas nelaukdami savo eilės kasose.

Pranešime žiniasklaidai nurodoma, kad šioje parduotuvėje kepta mėsa bus ruošiama modernioje grilio krosnyje, o brandinama – nuo 4 iki 8 savaičių specialioje spintoje. Rūkyti gaminiai pirkėjams bus ruošiami mėsos ir žuvies rūkymo krosnyse.

Prekybos tinklas skaičiuoja, kad jose per permetus bus išrūkyta apie 12 tonų 20 rūšių mėsos ir 10 tonų 30 rūšių žuvies: ungurių, upėtakių, lašišos, kalmarų ir kt. Gaminiai bus rūkomi naudojant juodalksnio malkas.

Atnaujintoje „Maximoje“ taip pat bus kepamos itališkos picos, gaminami sušiai.

Žadama, kad parduotuvėje klientai galės rinktis iš beveik 60 tūkst. skirtingų prekių asortimento. Esą jame net 80 proc. šviežio maisto produktų – lietuviški. Pirkėjams bus siūloma ir 499 ekologiški produktai, 543 – tinkami veganams.

Pranešime nurodoma, kad investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekia apie 10 mln. Eur.

„Sodros“ duomenimis, šiuo metu „Maxima LT“ turi 14,7 tūkst. darbuotojų. Vidutinis jų darbo užmokestis neatskaičius mokesčių – 848 Eur, o darbo užmokesio mediana – 729 Eur.


Rašyti komentarą...
e
eglė
2019-04-11 14:39:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
vien pensininkų snukiai, jie pas mus bėduliai o maximoj pirmi
Atsakyti
-4

K
Kaimietei:)
2019-04-14 14:40:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai čia gražiai išsireiškėte.
Atsakyti
0

J
Jo
2019-04-11 17:55:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vilniaus Akropolyje po renovacijos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų