maxima

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maxima“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maxima“.

Automagistralėje nuo kelio nulėkė „Maximos“ krovininis automobilis

Automagistralėje Vilnius-Kaunas-Klaipėda nuo kelio nuvažiavo prekybos tinklo „Maxima“ krovininis automobilis. Avarija įvyko netoli Žadvainių kaimo. Pirminiais duomenimis, nukentėjusiųjų nėra.  Įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai. Atvykusi techninė pagalba bando ištraukti sunkvežimį iš griovio.

Ruošiatės eiti į parduotuvę? Susitvarkykite, apsauga apžiūrės kiekvieną

Prekybos tinklai sunerimo ir ieško būdų, kaip kovoti su vagimis, kuriems lentynų ištuštinimas parduotuvėse yra tarsi kasdienis darbas. Nusikaltėliai nesikuklina ir neša viską – alkoholį, kavą, sūrius, sviestą ir kitus produktus.

Parduotuvių kasose – permainos: šių prekių nepamatysite, pasakė, ką teks daryti

Dalyje parduotuvių ir degalinių būsimas permainas galima pamatyti jau ir dabar, tačiau iki metų pabaigos jos bus privalomos visose prekybos vietose, kuriose tik pardavinėjamos cigaretės ir kiti tabako gaminiai. Jie turės būti paslėpti nuo visų pirkėjų. Norint juos įsigyti, teks prašyti pardavėjų arba bandyti surasti atitinkamą informaciją savitarnos kasose. Tai numato prieš kurį laiką Seimo priimtos įstatymo pataisos, kurios įsigalios nuo kitų metų pradžios.
148 2024-07-11
REKLAMA
Laimingų kainų savaitgalis „Maximoje“: cukrus už 0,69 eurus ir 50 proc. pigesni ledai „Pols“ Laimingų kainų savaitgalis „Maximoje“: cukrus už 0,69 eurus ir 50 proc. pigesni ledai „Pols“

Laimingų kainų savaitgalis „Maximoje“: cukrus už 0,69 eurus ir 50 proc. pigesni ledai „Pols“

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kviečia ruoštis karštam vidurvasario savaitgaliui. Nuo šio ketvirtadienio iki sekmadienio visose „Maximos“ parduotuvėse taikomi specialūs savaitgalio laimingų kainų pasiūlymai – nuo 50 proc. pigesnių valgomųjų ledų „Pols“, kilogramo trešnių už 3,99 eurus iki 44 proc. pigesnio sausai marinuoto vištienos šlaunelių šašlyko ar „Extra Line“ cukraus vos už 0,69 eurus.
2024-07-11

Prekybos tinkle pasiskolinote nuolaidų kortelę? Įspėja – štai kada skirs baudą

Prekybos tinklai klientus vilioja įvairiomis nuolaidomis. Tam, kad jos būtų pritaikytos, pirkėjai raginami naudotis lojalumo kortelėmis arba išmaniosiomis programėlėmis. Tačiau kartais specialiomis nuolaidomis, sukauptais lojalumo programos pinigais ar taškais pasinaudoja kiti žmonės, o pirkėjas galiausiai atsiduria kvailio vietoje. Policija įspėja, kad už tokius veiksmus galėtų būti taikoma ir administracinė atsakomybė.
REKLAMA
Ypatingi savaitgalio pasiūlymai „Maximoje“: nuo pigesnių šakočių iki arbūzų vos už 0,59 eurus Ypatingi savaitgalio pasiūlymai „Maximoje“: nuo pigesnių šakočių iki arbūzų vos už 0,59 eurus

Ypatingi savaitgalio pasiūlymai „Maximoje“: nuo pigesnių šakočių iki arbūzų vos už 0,59 eurus

Ieškantys galimybių Mindaugines paminėti linksmiau ir šventiniam savaitgaliui apsipirkti reikšmingai pigiau turi dar daugiau priežasčių užsukti į lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuves. Nuo šio ketvirtadienio iki sekmadienio visose „Maximose“ taikomi specialūs savaitgalio laimingų kainų pasiūlymai – nuo grilio prekių, šakočių ar šaltibarščių kefyro iki arbūzų vos už 0,59 eurus.
2024-07-04

„Maxima“ visam laikui uždaro pirkėjų pamėgtą parduotuvę Kaune

Šeštadienį socialiniuose tinkluose pasklido informacija dėl uždaromų „Maxima“ parduotuvių Kaune. „Facebook“ grupėje „Vilijampolė šiandien“ pasklido informacija, kad nuo liepos 1 dienos uždaroma „Maxima“ parduotuvė, esanti Demokratų gatvėje. „PARDUOTUVĖ UŽDAROMA!! Mieli pirkėjai, Informuojame, kad nuo Liepos 1 d. parduotuvė, adresu Demokratų g. 50, uždaroma VISAM LAIKUI.
2024-07-02
REKLAMA
Kiaulienos šonkauliai Kiaulienos šonkauliai

„Maxima“ kviečia sutaupyti – nuo šiandien ypatingi pasiūlymai skanioms iškyloms gamtoje ir namų švarai

Ieškantys galimybių apsipirkti pigiau vasaros savaitgaliais turi dar daugiau priežasčių užsukti į prekybos tinklo „Maxima“ parduotuves. Jose nuo ketvirtadienio iki sekmadienio vis naujam prekių asortimentui taikomi specialūs kainos pasiūlymai. Būtent šį savaitgalį galimybės pasinaudoti ypatingomis nuolaidomis turėtų nepraleisti planuojantys išvykas gamtoje ar ketinantys pasirūpinti namų švara.
2024-06-27

„Maxima“ uždaro didžiausią parduotuvę šiame mieste – pasakė, kiek neveiks ir kokias nuolaidas suteiks

Prekybos tinklas „Maxima“ informuoja, kad netrukus laikinai uždarys didžiausią parduotuvę, esančią Jonavos mieste. Čia Plento g. esanti „Maxima“  liepos 15 d. žada trumpam užverti duris „atnaujinimui“. „Savo  pirkėjų parduotuvė  lauks atsišviežinusi po savaitę truksiančių atnaujinimo darbų, o kol ji gražinsis lankytojų lauksime kitose Jonavos „Maximose“ – Kosmonautų, Chemikų ir Prezidento gatvėse“, – komentavo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departa...
2024-06-26
REKLAMA
Joninėms į „Maximą“ – perkamiausios ilgojo savaitgalio prekės ypatingomis kainomis Joninėms į „Maximą“ – perkamiausios ilgojo savaitgalio prekės ypatingomis kainomis

Joninėms į „Maximą“ – perkamiausios ilgojo savaitgalio prekės ypatingomis kainomis

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kviečia ruoštis ilgajam Joninių savaitgaliui – paruošė gausias atsargas ledų, arbūzų, šakočių, grilio prekių, priemonių nuo saulės ir uodų bei, žinoma, kiaulienos šašlykų ir kitos šviežios mėsos. Be to, Joninių savaitgaliui pirkėjai gali pasiruošti dar ir reikšmingai pigiau, mat atrinktoms šešioms būtent šį savaitgalį perkamiausioms prekėms ar jų grupėms, taikomos net 30–50 proc. nuolaidos.
2024-06-21
REKLAMA
REKLAMA

Cepelinų kaina „Maximoje“ paliko be žado: „To dar turbūt nesu matęs“

Lietuviškais patiekalais pasilepinti panoręs kaunietis „Maxima“ parduotuvėje nustėro – etiketėje nurodyta, kad du virtų tarkuotų bulvių cepelinai su mėsos įdaru ir padažu kainuoja beveik 20 eurų. „Nu tokio kainos ir kiekio santykio dar turbūt nesu matęs.
111 2024-06-19

Atsiskaitote grynaisiais pinigais? Nenustebkite, jei kasininkas sumokėti eurais neleis

Lietuviai grynųjų pinigų neišsižada, o kupiūromis dažniau ar rečiau atsiskaitinėja beveik visi. Tačiau kartais dėl to kyla iššūkių prekybininkams – jiems kasoje pritrūksta pinigų grąžai. Taigi, ar pardavėjai turi teisę atsisakyti suteikti norimą paslaugą, jeigu pirkėjai neturi smulkesnių pinigų, o tik stambias kupiūras? Naujienų portalo tv3.lt skaitytojas Darius pasakoja, kad viename iš didžiųjų prekybos tinklų jam teko susidurti su nekasdiene situacija.
REKLAMA
Well Done produkcija Well Done produkcija

Griliui kviečia ruoštis „Maximoje“: visą vasarą grilio entuziastų laukia išskirtinis ir gausus pasirinkimas

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ paruošė puikią naujieną grilio ir iškylų gerbėjams. Gegužę džiuginusias ir didelio populiarumo sulaukusias teminio Grilio mėnesio prekes pirkėjai nuo šiol, visą vasaros laikotarpį, galės ir toliau rasti lentynose – tarp jų ir kepimui paruošti zefyrai, duonos traškučiai, vytintos jautienos gabalėliai bei privataus prekės ženklo „Well Done“ išskirtinės grilio naujienos.
2024-06-18

Moteris piktinasi, kad Pakaunėje jai neleido atsiskaityti monetomis, parduotuvė turi kitą versiją

Pakaunėje gyvenančiai šeimai noras parduotuvėje „Maxima“ už prekes atsiskaityti smulkiais centais baigėsi nemalonumais – liko be pirkinių. Nors mokėjo savitarnos kasoje, esą sumesti didelio kiekio smulkių monetų kasininkė jiems neleido, nurodė dėti tik apie 50 centų. Prekybos centro atstovai tai vadina nesusikalbėjimu, mat jokių ribojimų mokant centais nėra.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

„Maxima“ savitarnos kasų taisyklė, kurią žino ne visi: štai dėl kada jose neapsipirksite

Daugelyje prekybos tinklo parduotuvių yra savitarnos kasų. Jos leidžia verslui samdyti mažiau darbuotojų ir taip sutaupyti. Kita vertus, dalis pirkėjų jas pamėgo, nes paprastai jose galima atsiskaityti greičiau, ypač, jei perki ne daug prekių. Vis dėlto, jeigu savitarnos kasose pirkėjai atsiskaito ne banko kortele, o grynaisiais pinigais, jiems gali kilti keblumų. Prekybos tinklas dėl to apgailestauja ir paaiškina, kokius ribojimus taiko savitarnoje atsiskaitant smulkiais pinigais.
113 2024-06-07

„Maxima“ skelbia konkursą: skirs 130 tūkst. eurų

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ pradeda antrąjį iniciatyvų konkurso „Mes – bendruomenė“ etapą. Visi norintieji kviečiami internetu balsuoti už 30 finalininkų ir padėti išrinkti projektus, kurių idėjų išpildymui šiemet skirs 130 tūkst. eurų finansinę paramą.
2024-06-07

Šiemet „Maximos“ pirkėjai padovanos delfinų terapiją dar 15-kai vaikų

Delfinai – protingi, smalsūs ir empatiški žinduoliai, su kuriais užmegztas ryšys gali padėti specialiųjų poreikių turintiems vaikams įgyti pasitikėjimo, teigiamai paveikti jų saviraišką, fizinius ir bendravimo gebėjimus. Užsiėmimai su jais gali tapti gyvenimą keičiančia patirtimi ir mažyliams, ir jų tėvams.
2024-06-04

„Maxima“ siunčia žinią pirkėjams: apie šią galimybę žino ne visi

Delfinai – protingi, smalsūs ir empatiški žinduoliai, su kuriais užmegztas ryšys gali padėti specialiųjų poreikių turintiems vaikams įgyti pasitikėjimo, teigiamai paveikti jų saviraišką, fizinius ir bendravimo gebėjimus. Užsiėmimai su jais gali tapti gyvenimą keičiančia patirtimi ir mažyliams, ir jų tėvams.
2024-06-04
REKLAMA
„Maximos“ pigiausių maisto prekių vidutinis krepšelis pigiausias jau 13 mėnesių iš eilės „Maximos“ pigiausių maisto prekių vidutinis krepšelis pigiausias jau 13 mėnesių iš eilės

„Maximos“ pigiausių maisto prekių vidutinis krepšelis pigiausias jau 13 mėnesių iš eilės

Ilgiau nei metus pigiausiai apsipirkti šalies gyventojai galėjo lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse. Tai patvirtina kainas lyginančio nepriklausomo portalo „Pricer.lt“ atliktas tyrimas – „Maxima“ ir gegužės mėnesį siūlė pigiausių maisto prekių vidutinio krepšelio mažiausią kainą ir lyderystę šioje pozicijoje išlaikė jau 13 mėnesių iš eilės. „Pricer.
2024-06-04
REKLAMA
Gegužę „Maximoje“ prekės už juokingai mažą kainą: kai kurių įsigijo net 27 kartus daugiau  Gegužę „Maximoje“ prekės už juokingai mažą kainą: kai kurių įsigijo net 27 kartus daugiau

Gegužę „Maximoje“ prekės už juokingai mažą kainą: kai kurių įsigijo net 27 kartus daugiau

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai aktyviai naudojosi gegužės „Anekdotas, o ne kaina“ mėnesio pasiūlymais, kurie populiarias ir žinomų prekių ženklų prekes leidžia įsigyti už itin mažą kaina. Juokingos kainos „Maximos“ pirkėjams gegužę padėjo sutaupyti daugiau nei 3,2 mln. eurų. Į prekių vežimus pirkėjai gausiai krovė įvairius gėrimus, ekologišką saulėgrąžų aliejų, vaflinius batonėlius, šašlykus ir kt.
2024-05-31

Lesickui paliekant „Franmax“ jai laikinai vadovaus Dargužis

Didžiausios mažmeninės prekybos grupės Baltijos šalyse „Maxima grupė“ generalinis direktorius Manfredas Dargužis nuo ketvirtadienio laikinai vadovaus ir grupės bendrovių IT vystymo, palaikymo ir priežiūros bendrovei „Franmax“. Iki šiol įmonei vadovavęs Karolis Lesickas palieka grupę, trečiadienį pranešė „Maxima grupė“. „Maxima grupė“ valdo prekybos tinklus „Maxima“ Baltijos šalyse, taip pat „Stokrotka“ Lenkijoje, „T Market“ Bulgarijoje bei elektroninę maisto prekių parduotuvę „Barbora“, veikia...
2024-05-29

Svarbi žinia „Maximos“ pirkėjams: nesakykite, kad nepranešė

Prasidėjus vasarai, nuo birželio 1 dienos, keičiasi dalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių darbo laikas – daugiau nei 30 parduotuvių įvairiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose duris užvers vėliau nei įprasta. Pajūrio kurortuose pokyčiai ryškiausi – gyventojai ir miesto svečiai apsipirkti galės net iki vidurnakčio. „Prasidėjus šiltajam sezonui dažnas tautietis stengiasi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje ar užsiimti aktyviomis veiklomis.
2024-05-29

Žinia pirkėjams: „Maxima“ keičia dalies parduotuvių darbo laiką

Prasidėjus vasarai, nuo birželio 1 dienos, keičiasi dalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių darbo laikas – daugiau nei 30 parduotuvių įvairiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose duris užvers vėliau nei įprasta. Pajūrio kurortuose pokyčiai ryškiausi – gyventojai ir miesto svečiai apsipirkti galės net iki vidurnakčio. „Prasidėjus šiltajam sezonui dažnas tautietis stengiasi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje ar užsiimti aktyviomis veiklomis.
2024-05-29

Plungės „Maximoje“ savitarnos kasos prakalbo žemaitiškai: nustebino ne vieną

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ antradienį Plungėje, adresu J. Tumo-Vaižganto g. 81, išpakavo atnaujintą modernią dviejų X parduotuvę. Pokyčių įvertinti užsukę vietiniai gyventojai liko maloniai nustebinti – naujos kartos savitarnos kasos prakalbo vietine žemaičių tarme, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2024-05-28

Buvo sutrikusi parduotuvės „Maxima“ veikla

Šiandien buvo pranešta, kad buvo sutrikusi prekybos tinklo „Maxima“, esančios prekybos ir pramogų centre (PPC) „Ozas“, veikla. Dėl techninių kliūčių parduotuvė numatytu laiku neatsidarė, tačiau dabar veikla jau atnaujinta. Ryte naujiena apie tai, kad kurį laiką nedirbs parduotuvė, socialiniuose tinkluose pranešė PPC „Ozas“, tačiau dabar pranešama, kad parduotuvės veikla atnaujinta.
2024-05-23

„Maxima“ kasose – laikini pokyčiai: nuo rytdienos laukia pirkėjų antplūdžio

Penktadienį į prekybos tinklo „Maxima“ parduotuves visoje Lietuvoje sugrįžta „Didžiųjų nuolaidų dienos“, praneša bendrovė. Gegužės 24–26 d. pirkėjams, perkantiems 2 ar daugiau skirtingų arba vienodų ne maisto prekių su „Ačiū“ lojalumo kortele, bus suteikiama net 50 proc. nuolaida. Pasak pranešimo žiniasklaidai, paskelbus tokias nuolaidas prekybos tinklo parduotuvėse išauga norinčiųjų įsigyti pigesnių prekių pirkėjų srautas.
2024-05-23

„Maxima“ ieško darbuotojų: pasiūlymą vadina darbostogomis

Vasaros sezonui besiruošiantis prekybos tinklas „Maxima“ skelbia papildomų darbuotojų paiešką. Palangoje, Nidoje, Šventojoje, taip pat Ignalinoje ir Molėtuose „Maxima“ į savo komandą priims kasininkus-pardavėjus, salės darbuotojus, taromato operatorius-krovėjus. Sezoniniai darbuotojai bus nemokamai apgyvendinti, jiems siūlomas lankstus grafikas, norintieji galės tęsti karjerą kitame „Maximos“ padalinyje.
2024-05-20

Atskleidė, ką lietuviai valgo žiūrėdami „Euroviziją“: dalijasi receptais finaliniam vakarui

Ši savaitė kupina dainų ir muzikinių aistrų – kaip pasiseks Lietuvos vėliavą „Eurovizijos“ konkurse nešančiam Silvester Belt, kokias vietas iškovos konkurso favoritai, kuri daina šiemet laimės viename populiariausių tarptautinių dainų konkursų? Tautiečiai renkasi prie televizijos ekranų apsirūpinę traškučiais, krekeriais ir vaisvandeniais.
51 2024-05-11
REKLAMA
Patvirtinta faktais – „Maximoje“ pigiausių maisto prekių vidutinis krepšelis pigiausias 12 mėnesių iš eilės Patvirtinta faktais – „Maximoje“ pigiausių maisto prekių vidutinis krepšelis pigiausias 12 mėnesių iš eilės

Patvirtinta faktais – „Maximoje“ pigiausių maisto prekių vidutinis krepšelis pigiausias 12 mėnesių iš eilės

Pastaruosius 12 mėnesių iš eilės pigiausiai apsipirkti šalies gyventojai galėjo prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse. Šį faktą patvirtina kainas lyginančio nepriklausomo portalo „Pricer.lt“ atliktas tyrimas – „Maxima“ ir balandžio mėnesį siūlė pigiausių maisto prekių vidutinio krepšelio mažiausią kainą bei lyderystę šioje pozicijoje nepertraukiamai išlaikė ištisus metus. „Pricer.
2024-05-07
REKLAMA
Balandį pirkėjai šlavė „Maxima“ lentynas: kai kurių prekių įsigijo beveik 20 kartų daugiau nei įprastai Balandį pirkėjai šlavė „Maxima“ lentynas: kai kurių prekių įsigijo beveik 20 kartų daugiau nei įprastai

Balandį pirkėjai šlavė „Maxima“ lentynas: kai kurių prekių įsigijo beveik 20 kartų daugiau nei įprastai

Balandį lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai iš lentynų šlavė kepintas sūdytas pistacijas, ledus, vaisvandenius, skalbiamąsias kapsules ir daugybę kitų prekių. Pirkėjus viliojo prekybos tinklo skelbiami „Anekdotas, o ne kaina“ pasiūlymai, kurių metu populiarių ir pirkėjų pamėgtų prekinių ženklų produktų visą mėnesį buvo galima įsigyti už juokingai mažą kainą. Naudodamiesi šiais pasiūlymais prekybos tinklo pirkėjai balandį sutaupė apie 3,8 mln. eurų.
2024-05-06

„Maxima“ siunčia žinią: ant kai kurių pakuočių – speciali žyma, štai ką ji reiškia

Didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai galės būti dar tikresni dėl įsigyjamų produktų kokybės. Prekybos tinklas pradėjo bendradarbiauti su vienu pirmaujančių laboratorijų tinklų Vidurio ir Rytų Europoje „J. S. Hamilton“, kuris papildomai tikrins „Maximos“ privataus prekės ženklo „Well Done“ produkcijos kokybę bei atitikimą maisto saugos reikalavimams. Sertifikuotose laboratorijose patikrinti produktai bus ženklinami specialiu „J. S. Hamilton patikrinta kokybė“ ženklu.
2024-04-29

Šiame „Akropolyje“ veikiančią „Maximą“ uždaro – kelias dienas viską išparduoda

Balandžio 28 dieną atnaujinimui uždaroma viena didžiausių uostamiesčio „Maxima“ XXX parduotuvių, įsikūrusių „Akropolyje“, Taikos pr. 61, Klaipėdoje, rašoma bendrovės pranešime. Planuojama, kad atsinaujinusi klaipėdiečių pamėgta parduotuvė duris atvers jau rugsėjo mėnesio pabaigoje. Kol vyks parduotuvės atnaujinimas, prekybos centre laikinai veiks nauja „Maxima“ X parduotuvė, kurioje pirkėjai ras būtiniausias kasdienes prekes. Nuolaidos iki 70 proc.
62 2024-04-24

Prekybos tinklų naujovė: lentynoje prekės kaina viena, o atėjus mokėti – kita ir nebūtinai mažesnė

Ilgus metus daugelis prekių kainų parduotuvėse buvo keičiamos rankomis – darbuotojai jas spausdino, karpė ir tvirtino prie lentynų. Tačiau dabar vis daugiau kainų etikečių parduotuvėse yra ne popierinės, o elektroninės, nors ir atrodo panašiai. Prekių kainos elektroninėse etiketėse yra keičiamos automatiškai. Dėl to, paėmus prekę iš lentynos viena kaina, visiškai kitą kainą – tiek mažesnę, tiek didesnę – gali tekti mokėti jau atėjus į kasą.

„Maxima LT“ peržengė daugiau kaip 2 mlrd. eurų apyvartos ribą

Didžiausios mažmeninės prekybos grupės Baltijos šalyse „Maxima grupė“ bendrovės Lietuvoje „Maxima LT“ pajamos pernai augo 7,9 proc. iki 2,1 mlrd. eurų, grynasis pelnas – 32 proc. iki 116,7 mln. eurų. „Maxima LT“ EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją) Lietuvoje pernai augo 16 proc. iki 207,7 mln. eurų (2022 metais – 174,7 mln. eurų), penktadienį pranešė bendrovė. „Peržengėme 2 mlrd.
2024-04-12

185 mln. eurų pelno užbirbusi „Maxima grupė“ dividendams skyrė 123 mln. eurų

Didžiausia mažmeninės prekybos grupė Baltijos šalyse „Maxima grupė“, uždirbusi beveik 185 mln. eurų grynojo pelno, vienintelei akcininkei „Vilniaus prekyba“ išmokės 123 mln. eurų dividendų. Anot įmonės pranešimo, akcininkė patvirtino 2023 metų finansines ataskaitas bei pelno paskirstymo projektą.  Grupės konsoliduotos pajamos pernai siekė 5,85 mlrd. eurų ir, palyginti su 2022 metais, augo 13 proc.
2024-04-10
REKLAMA
Velykoms kovą pirkėjai ruošėsi rinkdamiesi mažas kainas: sutaupė net 4,4 mln. eurų Velykoms kovą pirkėjai ruošėsi rinkdamiesi mažas kainas: sutaupė net 4,4 mln. eurų

Velykoms kovą pirkėjai ruošėsi rinkdamiesi mažas kainas: sutaupė net 4,4 mln. eurų

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai kovo mėnesį aktyviai naudojosi „Anekdotas, o ne kaina“ pasiūlymais, ruošėsi gražiausiai pavasario šventei – Velykoms. Šventinį mėnesį įsigydami mažų kainų pasiūlymo prekes „Maximos“ pirkėjai sutaupė net 4,4 mln. eurų. Prekybos tinklo pastangas užtikrinti mažiausias velykines kainas įrodė ir naujausi kainas stebinčio nepriklausomo portalo „Pricer.lt“ duomenys – kovą „Maxima“ ir vėl įtvirtino pigiausių maisto prekių vidutinio krepšelio lyderės poziciją.
2024-04-08

„Ačiū“ kortelės turėtojams – pokyčiai: „Maxima“ keičia akcijos sąlygas

Prekybos tinklas „Maxima“ skelbia, kad keičiasi akcijos „Su ačiū beveik už ačiū“ sąlygos – nuo antradienio to paties apsipirkimo metu su „Ačiū“ kortele išleidžiantys 30 eurų galės įsigyti 1 prekę už 1 centą, perkantys už 60 eurų – 2 prekes po 1 centą, o perkantys už 90 eurų ar daugiau – net 3 prekes po 1 centą. Pasak bendrovės pranešimo šių metų pradžioje į tinklo parduotuves grįžusi akcija yra mėgstama pirkėjų – ja pasinaudoja apie 30 proc. akcijos sąlygas įvykdžiusių klientų.
2024-04-02
REKLAMA
Mažiausios velykinių prekių kainos „Maximoje“: jei kitur ras pigiau, kainas sumažins dar labiau Mažiausios velykinių prekių kainos „Maximoje“: jei kitur ras pigiau, kainas sumažins dar labiau

Mažiausios velykinių prekių kainos „Maximoje“: jei kitur ras pigiau, kainas sumažins dar labiau

Praėjusią savaitę užbaigusi su mažiausiomis populiariausių velykinių prekių kainomis, šią savaitę „Maxima“ ir toliau lygina naujai atrinktų prekių įprastas ir akcines kainas kituose didžiuosiuose prekybos tinkluose. Jei kitur tą pačią prekę ras pigiau, vėliausiai kitą darbo dieną visose „Maximos“ parduotuvėse jos kainą sumažins dar labiau.
2024-03-26

Dėmesio: „Bitė“ ir „Maxima“ skelbia, kaip dirbs šventinėmis Velykų dienomis

Šventinį Velykų savaitgalį keisis daugelio prekybos vietų darbo laikas. Visi „Bitės“ salonai pirmąją Velykų dieną nedirbs. Jau ketvirtus metus iš eilės pirmąją Šv. Velykų dieną nedirbs ir „Maximos“ darbuotojai – šventinį sekmadienį jie praleis su artimaisiais. Daugumai Lietuvos žmonių reikėtų atkreipti dėmesį ir į kitų prekybos bei paslaugų vietų darbo laiko pokyčius, rašoma pranešime spaudai. „Visi „Bitės“ salonų darbuotojai pirmąją Velykų dieną skirs šeimai.
2024-03-22

Lietuviai taupo laiką: vis dažniau perkami jau paruošti margučiai ir patiekalai

Kasmet gyventojai vis labiau užuot patys plušę virtuvėje prieš šventę, parduotuvėje įsigyja jau numargintus kiaušinius bei paruoštas tradicines mišraines, atskleidžia prekybos tinklo „Maxima“ duomenys. Atliepdamas nuolat besikeičiančius pirkėjų poreikius, šiemet prekybos tinklas paruošė dar daugiau numargintų kiaušinių, o galvodamas apie pirkėjų patogumą – populiariausias mišraines sufasavo į didesnes pakuotes.
2024-03-19
REKLAMA
„Maximoje“ – mažiausios velykinių prekių kainos: jei kitur ras pigiau, kainas sumažins dar labiau „Maximoje“ – mažiausios velykinių prekių kainos: jei kitur ras pigiau, kainas sumažins dar labiau

„Maximoje“ – mažiausios velykinių prekių kainos: jei kitur ras pigiau, kainas sumažins dar labiau

Likus dviem savaitėms iki Velykų, kiekvieną savaitę atrinktas populiariausias velykines prekes už mažiausią kainą pirkėjai galės įsigyti prekybos tinkle „Maxima“. Nuo kovo 19 iki 30 dienos „Maxima“ stebės ir lygins atrinktų populiariausių velykinių prekių įprastas ir akcines kainas kitose didžiųjų prekybos tinklų plačiausio asortimento parduotuvėse ir jei kitur ras pigiau, jau kitą darbo dieną visose „Maximose“ jų kainas sumažins dar labiau.
2024-03-19
REKLAMA
Ankstukas Ankstukas

Prasideda jubiliejinė paramos akcija „Ankstukai“: kviečiama aukoti ir padėti mažiesiems kovotojams užaugti

Anksčiau laiko gimusius kūdikius globojantis paramos projektas „Ankstukai“ šiemet skaičiuoja dešimtus veiklos metus – šalyje prasideda jau tradicine tapusi pavasario akcija, kurios metu žmonės kviečiami palaikyti kasdien už gyvybę kovojančius ankstukus. Pasak projekto organizatorių, per dešimtmetį „Ankstukai“ subūrė tvirtą šeimų, medikų ir geradarių bendruomenę, kuri kasmet siekia prasmingų tikslų ir padeda mažiesiems kovotojams užaugti.
2024-03-08
REKLAMA
Vasarį „Maximoje“ sutaupę virš 1,1 mln. eurų pirkėjai išsiruošė į velykinę juokingų kainų medžioklę Vasarį „Maximoje“ sutaupę virš 1,1 mln. eurų pirkėjai išsiruošė į velykinę juokingų kainų medžioklę

Vasarį „Maximoje“ sutaupę virš 1,1 mln. eurų pirkėjai išsiruošė į velykinę juokingų kainų medžioklę

Vykdami apsipirkti kasdienių pirkinių lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai jau įprato nepraleisti galimybės pasinaudoti juokingų kainų pasiūlymais ir taip reikšmingai sutaupyti. Vasario „Anekdotas, o ne kaina“ duomenys rodo, kad trumpiausią metų mėnesį specialūs pasiūlymai pirkėjams padėjo sutaupyti apie 1,1 mln. eurų. Šias pastangas – padėti pirkėjams sutaupyti – patvirtina ir naujausi kainas stebinčio nepriklausomo portalo „Pricer.
2024-03-07

Tik laimingi, bet brangesni? „Maxima“ žada nepardavinėti nelaimingų vištų kiaušinių

Nuo 2025-ųjų nustos prekiauti narvuose laikomų vištų kiaušiniais – tai paskutinės Velykos, kai pirkėjai jų ras tinklo parduotuvių lentynose, praneša bendrovė. Jos duomenimis, kelis pastaruosius metus Velykoms pirkėjai ir taip kur kas dažniau renkasi vadinamųjų laimingų vištų, laikomų ant kraiko, kiaušinius. Šiuo metu iš „Maximos“ parduotuvių prekes gyventojams pristatančioje „Barboroje“ įprasti pigiausi kiaušiniai įkainoti 1,75 euro už 10 vnt.
2024-03-07

„Maxima“ neslėps tokių įmonių, kaip „Vičiūnai“: žada atskleisti produkcijos gamintojus

Ant privataus prekės ženklo gaminių pakuočių „Maxima“ jau žymi prekės gamintojo pavadinimą – ne tik jo kodą, rašoma pranešime žiniasklaidai. Nuo metų pradžios konkretūs gamintojai nurodomi ant daugiau nei dešimties privataus prekės ženklo gaminių pakuočių, o per pusmetį gamintoją planuojama nurodyti ant maždaug 200 skirtingų prekių.  „Išgirdome pirkėjų norą visada žinoti, kas mums gamina privataus prekės ženklo produktus ir ėmėmės veiksmų.
134 2024-02-28

Kiek atlyginimai padidėjo prekybos tinkluose ir kiek dabar uždirba parduotuvių darbuotojai

Didieji prekybos tinklai ne tik aptarnauja minias pirkėjų kiekvieną dieną, bet yra ir didžiausi darbdaviai. Jie turi tūkstančius darbuotojų ir pagal šį rodiklį užima aukštas vietas didžiausių darbdavių tope. Kone kiekvienais metais prekybos tinklai praneša, kiek milijonų eurų papildomai skirs darbuotojų skatinimui, kiek kels jų atlyginimus ir panašiai.
76 2024-02-27

„Maximai“ Estijoje vadovaus Gegelytė

Nuo šeštadienio „Maxima Eesti OU“ vienintele valdybos nare ir vadove skiriama Diana Gegelytė, pareigose keičianti Kristiną Mustonen. D. Gegelytė 2011 m. prisijungė prie „Maxima LT“ kaip darbo saugos ir sveikatos skyriaus vadovė. Nuo 2016 m. ėjo operacijų srities projektų vadovės pareigas ir šiose pareigose dirbo iki 2020 m., kuomet pradėjo vadovauti „Maxima Eesti“ Estijos prekybos ir gamybos departamentui. Pastaruoju metu įmonėje D. Gegelytė ėjo vadovės pareigas operacijų valdymo departamente.
2024-02-23

Svarbu „Ačiū” kortelių turėtojams: jei to nepadarysite, prarasite pinigus

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ skubiai kreipiasi į lojalumo kortelės „Ačiū“ naudotojus – liko paskutinė savaitė išnaudoti per 2023 metus kortelėje sukauptus taip vadinamuosius „Maximos“ pinigus. Tuo pasirūpinti pirkėjus ragina iki vasario 29 dienos. „Maxima“ primena, kad kaip ir kasmet, laiku neišnaudojus per metus sukauptų „Maximos“ pinigų, pirmąją pavasario dieną jie bus anuliuoti bei pradėti kaupti iš naujo.
2024-02-22

„Maximos“ pirkėjai sunaudojo perpus mažiau vienkartinių plastiko maišelių

Praėjo daugiau nei pusė metų nuo liepos 1 dienos, kai visiems šalies prekybininkams buvo uždrausta nemokamai dalinti vienkartinius plastiko maišelius. Prekybos tinklas „Maxima“ skaičiuoja šio pokyčio rezultatus – antrąjį 2023-ųjų pusmetį labai lengvų vienkartinių plastiko maišelių pirkėjai sunaudojo 50 mln. mažiau nei tuo pačiu laikotarpiu 2022-aisiais.
2024-02-21

„Maxima“ šią savaitę tikisi didesnės saldumynų ir vėliavų paklausos

Prekybos tinklo „Maxima“ duomenys rodo, kad per Valentino dieną populiariausiu pasimeilinimu keletą metų iš eilės lieka saldainiai „Raffaello“, o štai Vasario 16-ąją tautiečiai mini keldami vėliavas, mūvėdami tautines kojines ir lauždami šakočius. Pastarojo gardėsio Lietuvos valstybės atkūrimo dieną pirkėjai „Maximoje“ įsigyja net apie keturis kartus daugiau.
2024-02-13
Į viršų