Nuo liepos „Swedbank“ brangina dalį paslaugų

 Nuo liepos mėnesio „Swedbank“ didina dalies grynųjų pinigų operacijų įkainius. Anot banko, tai siekis paskatinti žmones naudotis interneto banku ir bankomatais, kur pabrangusios paslaugos kainuoja pigiau ar nemokamai.

Įsigaliojus pakeitimams „Swedbank“ mokėjimo kortelių savininkai galės nemokamai išsigryninti iki 2 tūkst. litų, o už didesnes sumas bus taikomas 0,4 proc. mokestis. Šiuo metu galioja 5 tūkst. litų riba.

Taip pat šiuo metu banko padaliniuose įnešti pinigus į savo sąskaitą litais, eurais ar JAV doleriais galima nemokamai. Nuo liepos mėnesio bus taikomas 0,05 proc. tarifas nuo sumos arba minimalus 3 litų mokestis.

Grynųjų pinigų išmokėjimo kainos nekis.

Taip pat nuo 3 iki 8 litų už vieną lapą pabrangs įmokos banko padalinyje grynaisiais pagal atsiskaitymo knygelę, o kitos įmokos brangos nuo 2–3 litų iki 8 litų. Tos pačios įmokos negrynaisiais pinigais banko padalinyje brangs iki 5 litų.

Visos pokyčius rasite čia.

„Swedbank“ duomenimis, kasdien į banko padalinius vis dar užsuka apie 14 tūkstančių klientų, kurie pageidauja atlikti paprastas operacijas, o ne gauti finansinę konsultaciją. Palyginimui – interneto bankas per dieną aplankomas beveik 110 tūkstančių kartų. Nors banko padaliniuose atliekamų kasdienių operacijų dalis yra nežymi, banko specialistai joms skiria net iki 30 procentų savo darbo laiko.

Įsigaliojus naujiems įkainiams banko padaliniuose, operacijų kainos elektroniniuose kanaluose išliks tokios pat, o kai kurios nuo liepos mėnesio bus mažinamos. Mažėja mokestis už kai kuriuos tarptautinius pervedimus užsienio valiuta interneto banke. Verslo klientams pinga operacijos, atliekamos per „Bank link“ sistemą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų