swedbank

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „swedbank“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „swedbank“.

Lietuviai nori, kad pensija viršytų 1 tūkst. eurų, jaunimas – dar daugiau

Dirbančių šalies gyventojų poreikius senatvėje patenkintų vidutiniškai gaunama 1 041 euro pensija, parodė „Swedbank“ užsakymu atlikta šalies gyventojų apklausa, rašoma banko pranešime žiniasklaidai. Per metus vidutinis gyventojų pageidaujamos pensijos dydis išaugo apie 15 proc. Šiuo metu vidutinė pensija šalyje turint būtinąjį stąžą sudaro apie 640 eurų. Norima pensijos suma išaugo 15 proc.
2024-06-13

„Swedbank“ siunčia žinią klientams: visuose bankomatuose – svarbūs pokyčiai

Siekdamas didinti savo paslaugų prieinamumą visiems klientams, „Swedbank“ vienas pirmųjų šalyje visus savo bankomatus visiškai pritaikė žmonėms su regėjimo negalia. Atnaujinus programinę įrangą nuo šiol visi „Swedbank“ bankomatai turi įgarsintą meniu, kurį galima pasirinkti perklausyti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. „Norime, kad visi mūsų klientai galėtų patogiai ir saugiai naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis, todėl nuolatos ieškome būdų, kaip jas pagerinti visiems banko klientams.
2024-06-10

Nerijus Mačiulis. Palūkanų mažėjimo metas

Makroekonominiai duomenys ir Europos Centrinio Banko (ECB) valdančios tarybos komunikacija rodo, kad šią savaitę centrinis bankas palūkanų normas sumažins ketvirtadaliu procentinio punkto. Kokie veiksniai lems tolimesnį palūkanų normų mažėjimą ir kiek jos galėtų sumažėti?  2022 metų vasarą, reaguodamas į link rekordinių aukštumų šuoliuojančią infliaciją, ECB pradėjo didinti bazines palūkanų normas ir per metus pakėlė jas beveik iki rekordinių aukštumų – 4 procentų.
2024-06-03

Bankomatuose pakaks turėti tik telefoną: paaiškino, kaip išsiimsite pinigus nė neįkišę kortelės

„Swedbank“ bankomatai netrukus veiks kitaip. Pradėtas diegti naujas funkcionalumas leis pinigines operacijas atlikti greičiau ir patogiau – neįdėjus kortelės, taip pat su turimais išmaniaisiais įrenginiais, rašoma pranešime žiniasklaidai. Pasinaudoti bekontakčiu identifikavimo būdu bankomate bus galima ir naudojant e. piniginę, esančią telefone ar kitame išmaniajame įrenginyje. Su išmaniuoju įrenginiu iš bankomato bus galima tik išimti pinigų bei pasitikrinti sąskaitos likutį.
2024-06-01

Būkite pasiruošę – bankomatas praryja pinigus: kad palieka žmones be jų, bankas atsiprašo

Rekordinius pelnus skaičiuojantys bankai nuolat uždarinėja savo skyrius ir verčia kuo daugiau jų darbo daryti patiems klientams naudojantis internetu ir bankomatais. Tačiau, kai šie paima žmonių pinigus ir neatiduoda, bankai niekur neskuba – gyventojus gali palikti tuščiomis kišenėmis ir kelioms dienoms.

Bankomatai veiks kitaip: kišti kortelės nereikės

Naujovė „Swedbank“ bankomatuose. Pradėtas diegti naujas funkcionalumas leis pinigines operacijas atlikti greičiau ir patogiau – neįdėjus kortelės, taip pat su turimais išmaniaisiais įrenginiais, rašoma pranešime žiniasklaidai. Operacijų saugumą užtikrins tai, kad, pridėję kortelę prie bankomato, klientai ir toliau turės įvesti kortelės PIN kodą.
250 2024-05-30

Pinigai jūsų, bet bankas neleidžia pasiimti iš karto: atsakymas privertė susimąstyti

Lietuvių meilė gryniesiems pinigams neblėsta, tačiau jei dirbate oficialioje įstaigoje ir už atliktą darbą gaunate atlyginimą, turite atsidaryti ir sąskaitą banke. Bet jei vėliau nuspręsite tokią sąskaitą uždaryti ir pinigus perkelti į kitą kredito įstaigą, už tai tektų susimokėti, o ir ne visais atvejais tai būtų galima padaryti iš karto.
2024-05-25

Imate pinigus iš bankomato? Atidžiai pažiūrėkite, ar nepaslėpta tokia gaudyklė

Tūkstančiai gyventojų kiekvieną dieną iš bankomatų išsiima arba įneša pinigų. Tačiau retas susimąsto, kad net ir čia yra pavojų. Tad jeigu nebusite atidūs, yra tikimybė, kad prarasite ir savo pinigus. Ne tik užsienio valstybėse, bet ir Lietuvoje sukčiai atranda vis įmantresnių būdų, kaip iš gyventojų išvilioti jų pingus.

Bankai kraunasi pelnus, bet uždaro skyrius: jų darbuotojus teks kviesti kaip taksi?

Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai kraunasi rekordinius pelnus, bet kai kurie jų toliau uždarinėja aptarnavimo skyrius rajonuose. Dalis gyventojų dėl to patirs nepatogumų ir papildomų išlaidų. Tačiau bankų atstovai atrėžia – esą net ir tokiu atveju paslaugos gali būti suteikiamos skirtingais būdais. Lietuvos bankas pranešė, kad komerciniai bankai, neaudituotais duomenimis, pernai uždirbo 986 mln. eurų grynojo pelno – du kartus daugiau nei 2022 metais (491 mln.
2024-05-09

„Swedbank“ suteikė 29 mln. eurų finansavimą bendrovei „Green Genius“

„Swedbank“ suteikė 29 mln. eurų finansavimą atsinaujinančios energetikos bendrovei „Green Genius“, kuri daugiau negu pusę šių lėšų panaudos savo valdomų biodujų jėgainių konversijos projektui. Įgyvendinant šį projektą 7-iose veikiančiose biodujų jėgainėse bus sumontuoti biometano įrenginiai bei pastatyta viena nauja biometano jėgainė. „Tai didžiausias Baltijos šalyse biodujų jėgainių konversijos projektas, kuris reikšmingai prisidės prie šalies emisijų mažinimo tikslų.
2024-04-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų