paslaugos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paslaugos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paslaugos“.

Lietuva – lyderė ES pagal paslaugų plėtrą tiek per mėnesį, tiek ir per metus

Lietuva – lyderė pagal paslaugų sektoriaus plėtrą tiek per mėnesį, tiek ir metus, rodo Eurostato pirmadienį paskelbti duomenys. Euro zonos paslaugų sektorius pirmąjį šių metų mėnesį, palyginti su pernai sausiu, išaugo 4,5 proc., visos Europos Sąjungos – 4,1 procento. Sparčiausias augimas ES užfiksuotas Lietuvoje (19,5 proc.), Graikijoje (9,8 proc.), Danijoje (7,4 proc.), o stipriausias nuosmukis – Estijoje (5,1 proc.), Vengrijoje (4,8 proc.) ir Slovakijoje (4,7 proc.
2024-04-08

Estijos paslaugų eksportas paskutinį 2023-ųjų ketvirtį pasiekė rekordines apimtis

Estijos paslaugų eksportas, pernai spalio-gruodžio mėnesiais per metus galiojusiomis kainomis augęs 5 proc., pasiekė rekordines apimtis – 3,060 mlrd. eurų, antradienį skelbia nacionalinė statistikos tarnyba. Importas didėjo 7 proc. iki 2,344 mlrd. eurų. Estijos prekybos paslaugomis perviršis siekė 716 mln. eurų ir padengė prekybos prekėmis deficitą. Daugiausiai eksportuota neklasifikuojamų paslaugų (31 proc. viso eksporto), telekomunikacijų, kompiuterių ir informacijos paslaugų (26 proc.
2024-03-12

Klaipėdos taryba spręs dėl dviejų eurų pagalvės mokesčio įvedimo

Klaipėdos taryba ketvirtadienį spręs dėl dviejų eurų vadinamojo pagalvės mokesčio įvedimo apgyvendinimo paslaugas teikiančiose uostamiesčio įstaigose. Patvirtinti vietinę rinkliavą už naudojimąsi Klaipėdos miesto savivaldybės viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra savivaldybės tarybai siūloma sekant kitų didžiųjų ir kurortinių savivaldybių pavyzdžiu. Skaičiuojama, kad iš pagalvės mokesčio uostamiestis per metus galėtų surinkti apie 800 tūkst. eurų.
Aktualijos 2024-02-29

DIENOS PJŪVIS. Didės mokesčiai ar mažės paslaugų – iš ko paimsime daugiau pinigų gynybai?

Kremliaus režimo kruvinas karas prieš Ukrainą tęsiasi jau beveik 2 metus, o nuo neteisėtos Krymo aneksijos praėjo jau beveik 10 metų. Dėl to Rusijos grėsmės akivaizdoje daugelis sutaria, kad Lietuvai reikia stiprinti gynybą. Tačiau tik dabar, artėjant rinkimams, Vyriausybė susirūpino, iš kur paimti daugiau pinigų tvariam krašto apsaugos finansavimui, nes šiemet biudžete numatomų 0,28 mlrd. eurų iš bankų solidarumo įnašo kitąmet nebus.
2024-02-06

SAM plės nuotolines pacientų konsultavimo paslaugas

Siekiant spręsti pacientų laukimo eilių pas gydytojus klausimą, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša plėsianti telemedicinos ir nuotolines konsultavimo paslaugas. Anot ministerijos, įgyvendinant projektą atsiras galimybė pacientams nesudėtingais atvejais konsultuotis su šeimos gydytoju, o jam – konsultuotis su kitų gydytojų specialistu, o pacientams kai kuriais atvejais nebereikės vykti į respublikos ar universiteto ligonines ar didžiąsias poliklinikas, kad gautų konsultaciją.

Atnaujintuose SEB banko privačių klientų planuose – naujos paslaugos

SEB bankas praneša, kad nuo balandžio 9 dienos atnaujins paslaugų planus privatiems klientams papildydamas juos naujomis paslaugomis, pavyzdžiui, momentiniu draudimu nuo traumų, ir praplės esamų paslaugų apimtis, pavyzdžiui, suteiks didesnį grynųjų pinigų paėmimo limitą. Atnaujinti paslaugų planai privatiems klientams kainuos nuo 0,69 Eur/mėn. iki 7 Eur/mėn.
2024-01-17

Šis bankas didina kai kurių paslaugų įkainius: įvardijo, už ką reikės mokėti daugiau

Jungtinės Karalystės finansinių technologijų įmonė „Revolut“ 1–2 eurais didina mokamų paslaugų planų kainas, brangs ir kai kurios banko „Luminor“ paslaugos. „Revlut“ plano „Plus“ naudotojams mėnesinis mokestis nuo šiol didinamas euru iki 3,99 euro, o „Premium“ ir „Metal“ kainos didėja dviem eurais, atitinkamai iki 9,99 ir 15,99 euro, ketvirtadienį BNS nurodė „Revolut“. Anot įmonės, padidinus kainas planų naudotojai galės naudotis daugiau paslaugų. Tuo metu standartinis planas lieka nemokamas.
2023-11-16

Didžiausias Vokietijos komercinis bankas svarsto Lietuvoje įkurti paslaugų centrą

Didžiausias Vokietijos komercinis bankas „Deutsche Bank“ svarsto Lietuvoje atidaryti paslaugų centrą, BNS patvirtino keli šaltiniai iš skirtingų institucijų. Pasak jų, banko atstovai spalio viduryje lankėsi Vilniuje, kur susitiko su Prezidentūros, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos bei agentūros „Investuok Lietuvoje“ atstovais – jiems pristatytas tokio centro investicinis potencialas, be to, vokiečiai taip pat ieškojo tinkamo biuro.
2023-11-14

Rugsėjį pabrango daržovės, avalynė, drabužiai: pasak ekonomistų, toks kainų augimas – geras ženklas

Lietuvoje pamažu kainų augimas lėtėja. Metinė maisto prekių ir paslaugų infliacija nukrito žemiau 4 procentų. Tačiau per rugsėjį gerokai pabrango dalis daržovių, avalynė, drabužiai ir tik simboliškai atpigo paslaugos. Ekonomistai aiškina, kad toks lėtesnis kainų augimas geras ženklas gyventojams, kurių perkamoji galia auga, tačiau verslai ateityje gali susidurti sunkumais, nes teks toliau kelti darbuotojų atlyginimus.

Laidojimo namų darbuotojai šokiravo vyrą: pametė tėvo kūną

Gedintis anglas sūnus sukritikavo laidojimo paslaugų teikėją – šis melavo, jog sugedo katafalkas, nors iš tiesų „pametė“ velionio kūną. Dabar vyras įspėja viso pasaulio žmones atsargiai rinktis paslaugų teikėją. Kai 2022 metais gruodį mirė Johnas Blanningas (82), jo sūnus Leigh pasamdė laidojimo biuro direktorių L. J. Guyaną, tačiau sakė, kad patyrė siaubą, kai laidojimo paslaugos buvo atšauktos jau pakeliui į laidojimo namus.
2023-06-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų