Lietuvos oro uostuose vagys šluoja muilą, tualetinį popierių ir ne tik

Visame pasaulyje pranešama apie pakitusį gyventojų elgesį dėl koronaviruso baimės. Ir Lietuvoje jau pranešta apie gerokai išaugusią kai kurių maisto produktų ir apsaugos priemonių paklausą parduotuvėse. Tačiau kai kas net nesivargina eiti į jas.

Lietuvos oro uostuose vagiamas muilas (nuotr. facebook.com)

Valstybės įmonės „Lietuvos oro uostai“ Strateginės komunikacijos skyriaus vadovas Marius Zelenius asmeninėje „Facebook“ paskyroje pasidalijo nuotrauka ir įrašu apie gerokai išaugusį vagysčių skaičių.

„Įsisiūbavus COVID-19 atvejui Lietuvoje pajutome stiprų vieno mūsų visuomenės skaudulio paūmėjimą. Jeigu terminalo tualetuose (ir vyrų, ir moterų) vagiama buvo plius minus visada, tai dabar tiesiog šluojama. Neša viską – tualetinį  popierių, skystą muilą (iš pakabinamų dozatorių), apie dezinfekcinį skystį jau nekalbu.

Vagiama ir iš kitų, kameromis nepasiekiamų terminalo vietų, tik gal ne tokiais apsisukimais. O viską karūnuoja nuo gesintuvų vagiami patikros lipdukai. Akivaizdu, kad galvose dar įvyko per mažai programinės įrangos atnaujinimų, kad būtų išsinaikinusios kritinės klaidos“, – parašė M. Zelenius.

Kita vertus, anot jo, pastebėta ir viena gera tendencija – žmonės daug daugiau plauna rankas ir daug daugiau muilo sunaudoja.

Sanitarinius mazgus prižiūrinčioms bendrovėms esą tenka gerokai dažniau tikrinti higieninių priemonių lygį ir „pildyti, pildyti, pildyti“.

M. Zeleniaus teigimu, iš visų oro uostų daugiausia vagysčių įvykdoma Vilniuje, nes čia didžiausias keleivių srautas.

Iki šiol Lietuvoje užfiksuotas vienintelis koronaviruso atvejis. Liga diagnozuota šiaulietei, kuri neseniai lankėsi Šiaurės Italijoje (skrido per Kauną).

Visame pasaulyje susirgimų skaičius perkopė 93 tūkst. Daugiau kaip 3,2 tūkst. gyventojų dėl koronaviruso mirė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų