Portalas tv3.lt – Nr. 1 Lietuvoje!

„Gemius Baltic“ duomenimis, rugsėjo 5 d. naujienų ir pramogų portalas tv3.lt pagal lankytojų praleistą laiką buvo pirmas portalas Lietuvoje ir trečias pagal realius vartotojus – vakar jų apsilankė beveik 400 tūkst.

tv3.lt numeris vienas

Pirmą poziciją Lietuvoje pagal praleistą laiką, unikalius vartotojus ir peržiūrų skaičių užėmė ir video platfroma TVPlay. Daugiausia dėmesio sulaukė krepšinio varžybų transliacijos, su tuo susijusios naujienos ir aktualijos.

„Akivaizdu, kad mūsų strategija – tapti didžiausiu ir geriausiau Media Hub‘u Lietuvoje, galinčiu efektyviai pasiekti visus Lietuvos žmones skirtingose platformose, skirtinguose ekranuose pasiteisina. Taigi, toliau skirsime dar didesnį dėmesį turinio visose mūsų media platformose vystymui bei kelsime kokybės standartus internete, kad pasiektume dar geresnių rezultatų“, – komentavo Laura Blaževižiūtė, „All Media Lithuania“ generalinė direktorė.

Laura Blaževičiūtė

Naujienų ir pramogų portalo tv3.lt vyriausiasis redaktorius Artūras Anužis džiaugėsi, kad pirmą kartą istorijoje tv3.lt portalas pagal skaitytojų praleistą laiką buvo pirmasis portalas Lietuvoje ir aplenkė delfi.lt. To dar nebuvo pavykę padaryti nė vienam naujienų portalui.

REKLAMA

„Džiaugiuosi, kad lietuviams krepšinis vis dar mylimiausia sporto šaka ir varžybas mūsų tautiečiai žiūri tiek per televiziją, tiek internetu. Nors didžiausią laiko dalį tv3.lt skaitytojai praleido žiūrėdami krepšinį, daugelis jų skaitė visas naujienas iš pasaulio krepšinio čempionato Kinijoje, kur TV3 išsiuntė didžiausią žurnalistų komandą iš Lietuvos. Be to, augo ne tik sporto, bet ir kitų aktualijų naujienų skaitomumas“, – teigė A. Anužis.

Artūras Anužis

Įspūdingais rezultatais džiaugiasi ir TVPlay video platforma. Rugsėjo 5 d. pagal visus vertinimo parametrus ji buvo Nr. 1 video platforma Lietuvoje.

„Vakar buvo rekordinė diena – aplenkėme visas Lietuvos video platformas tiek pagal praleistą laiką – pasiekėme beveik 70 proc. viso video žiūrėjimo internetu laiko, tiek pagal unikalius vartotojus – jų turėjome daugiau nei 145 tūkst., tiek pagal peržiūras – jų buvo daugiau nei 330 tūkst. O vienu metu perduodamų duomenų srautas pasiekė 199,55 Gbps. Tai naujas interneto transliacijos žiūrimumo rekordas Lietuvos istorijoje“, – džiaugėsi Nerijus Tilvikas UAB „All Media Lithuania“ Skaitmeninių produktų vadovas.

„Augantys portalo ir TVPlay platformos žiūrimumo skaičiai mus labai džiugina, bet tuo pačiu ir įpareigoja – turime labai gerai suorganizuoti technologinius procesus, kad sistemos atlaikytų tokį lankytojų srautą ir žiūrovai galėtų mėgautis turiniu be jokių trikdžių, tai ypač aktualu kalbant apie krepšinio varžybas“, – komentavo N. Tilvikas.

Nerijus Tilvikas

Artimiausia lietuvių krepšininkų kova su prancūzais vyks jau rytoj (rugsėjo 7d.) 15 val. Žiūrėkite tiesiogiai per TV3, tv3.lt ir TVPlay!

„All Media Lithuania“ valdo televizijos kanalus TV3 (žiūrimiausias Lietuvoje jau 15 metų), TV6 ir TV8, radijo stotį „Power Hit Radio“, naujienų portalą tv3.lt, didžiausią Baltijos šalyse vaizdo transliacijų internetu platformą „TVPlay“ ir „TVPlay Premium“ bei skaitmeninę palydovinę televiziją „TVPlay Home“.


Rašyti komentarą...
A
All good
2019-09-06 13:15:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Badabumc. Rinka juda į priekį.
Atsakyti
0

E
Expertas
2019-09-06 14:07:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu, ką į tai DELFI atsakys?
Atsakyti
0

T
To expertas
2019-09-06 14:08:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką gali DELFI atsakyti? Tuoj įjungs savo propagandos mašiną ir vėl keis matavimus, kad niekas neaplenktų :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų