Konfiskavo BMW X6, bet jo savininkas jį išardė ir paslėpė detales

Į teisiamųjų suolą sės prabangų konfiskuotą automobilį išardę ir pardavę vilniečiai, ketvirtadienį pranešė prokuratūra.

BMW X6 (nuotr. Gamintojo)

Byloje du sostinės gyventojai kaltinami automobilio, kuriam nustatytas laikinas nuosavybės teisių apribojimas, sugadinimu, paslėpimu bei neteisėtu perleidimu kitam asmeniui.

Bylos duomenimis, iš vilniečio K.O., kaip nusikalstamos veikos padarymo priemonė, buvo konfiskuotas 23 tūkst. eurų vertės automobilis „BMW X6“.

Siekdamas išvengti jam priklausančio automobilio konfiskavimo, K. O. 2018 metų vasarą jį išardė, o iš jo išimtas dalis ir detales paslėpė.

Konfiskuoto turto pardavimą vykdančiai įmonei automobilis perduotas visiškai išardytas ir netinkamas naudoti, nustatyta jo vertė siekė tik beveik 1,9 tūkst. eurų.

Įtariama, kad vėliau iš konfiskuoto turto pardavimą vykdančios įmonės automobilį įsigijo K. O. pažįstama I. G.

Tyrimo duomenimis, į automobilį buvo sudėtos tos pačios iš jo išimtos dalys. Sutaisę transporto priemonę kaltinamieji ją pardavė kitam asmeniui už 18,5 tūkst. eurų.

Ikiteisminį tyrimą atliko Vilniaus policijos komisariato pareigūnai. Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Vilniaus apygardos teismui.


Rašyti komentarą...
G
Gyventojas
2019-08-31 10:58:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Konfiskavimas turto yrabolsevikine atgyvena! Paimta is bolsevikiniu spalio revoliucijos metodu. Tai prie kokios santvarkos mes gyvename? Dar vis bolsevikines socialistines? Jeiprie jau kapitalistines tai net valstybe neturi turet galimybes atimt privacia nuosavybe kaip kad mus dar vis valdytu lenino bolsevikai. Tai kam lenino paminkla nugriovem jei palikom lenino bolsevikinius privacios nuosavybes atemimo iteisinima
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų