automobilis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „automobilis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „automobilis“.

Širvintų rajone pavogta automobilio dalių už beveik 6 tūkst. eurų

Širvintų rajono Vėjelkos kaime pavogus įvairių „Audi“ dalių, padarytas beveik 6 tūkst. eurų nuostolis. Kaip pranešė sostinės policija, ketvirtadienio rytą minėtame kaime esančioje sodyboje pastebėta, kad išdaužtas automobilio „Audi“ priekinių durelių langas ir pavogtas vairas, ratai, bamperis, žibintai. Nuostolis siekia 5,9 tūkst. eurų, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.
Kriminalai 2024-07-12

Paaiškino „Lexus“ pavadinimo reikšmę: kiti to nežino

Šiuo metu „Lexus“ yra daugiausiai parduodamų Japonijos aukščiausios klasės automobilių prekės ženklas, kuris patenka į dešimtuką populiariausių Japonijos prekės ženklų pasaulyje. Nors, palyginti su kai kuriais prekių ženklais, „Lexus“ savo veiklą pradėjo palyginti neseniai (1989 m.), per daugelį metų jis sulaukė fantastiškos šlovės. Per tą laiką „Lexus“ simbolis taip pat tapo vis labiau atpažįstamas.
2024-07-11

Vilniuje apgadintas stovėjimo aikštelėje stovėjęs automobilis

Vilniuje apgadintas stovėjimo aikštelėje stovėjęs automobilis, pranešė policija. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, apie 8 val. Birželio 23-iosios gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad išdaužtas automobilio „VW Passat“ galinių durelių lango stiklas ir sugadinta durelių spynelė. Nuostolis – 6 300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.
Kriminalai 2024-07-02

Įspėja dėl sukčių keliuose: tyčia bando sukelti avariją ir iš to uždirbti

Lietuvos keliuose vis labiau siaučia sukčiai. Draudikai kasmet fiksuoja tūkstančius eismo įvykių, kai apgavikai – pasipelnyti bandantys vairuotojai – pakišinėja savo automobilius, į spąstus įvilioja išsiblaškiusius vairuotojus, klastoja įvykio aplinkybes ir taip bando pasisavinti tūkstančius eurų. Draudikai perspėja vairuotojus: tokie gudravimai gali baigtis ir baudžiamąja byla.

Kretinga STOP juosta ir tvora aptvers dalį automobilių: pabodo į juos žiūrėti

Kretinga išskirtiniu būdu nusprendė kovoti su miesto centre stovinčiais senais automobiliais, ant kurių užrašytos reklamos. Esą tokios mašinos stovi vienoje vietoje metų metus, iš jų varva tepalai, tačiau visus dokumentus turi, tad nutempti jų negalima. Todėl kretingiškiai nusprendė tokius automobilius aptverti tvoromis. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Kretingos savivaldybės darbuotojai STOP juosta bei tvoromis tveria nekokios išvaizdos automobilį stovintį pačiame miesto centre.

Vilniaus centre gyventojai išvydo kraupų vaizdą: „Pažiūrėkite, kokie važinėja, siaubas“

Vilniaus centre vidury tilto automobilyje užmigo vairuotojas. Pažadintas ugniagesių, jis dar megino sprukti. Pareigūnų sulaikytas vairuotojas sunkiai pastovėjo, į alkotesterį pripūtė daugiau 2 promilių. Šįryt Vilniaus centre ant Karaliaus Mindaugo tilto praeiviai išvydo viduryje gatvės, priešais šviesoforą stovintį automobilį, o jo viduje – ant vairo sukniubusį vairuotoją. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Praeiviams iškvietus pagalbą, pirmieji atvyko ugniagesiai.

Rokiškyje bandyta registruoti Norvegijoje ieškomą automobilį

Penktadienį Rokiškyje bandyta registruoti Norvegijoje ieškomą automobilį. Kaip informavo Panevėžio apskrities policija, penktadienį, apie 14.46 val., Rokiškyje buvo gautas „Regitros“ darbuotojo pranešimas, kad 1990 metais gimęs vyras nori registruoti paieškomą automobilį „Mercedes-Benz“. Patikrinus automobilio duomenis, paaiškėjo, kad birželio 18 dieną Norvegijoje buvo paskelbta šio automobilio paieška. Automobilis paimtas ir priverstinai nuvežtas į automobilių saugojimo aikštelę.
Aktualijos 2024-06-22

Kaune vyrai žaibiškai išgelbėjo kūdikį: dabar mama turi 1 prašymą

Antradienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad „Maximos Bazės“ aikštelėje automobilyje užsitrenkė kūdikis. Vaiko motina dalijasi padėka vyrams, padėjusiems išvaduoti kūdikį iš automobilio ir prašo atsiliepti. Kaip informavo Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba (PGV), birželio 18 d., 14.11 val. pranešta, kad automobilyje užtrenktas 7 mėnesių kūdikis. Buvo išgelbėtas kūdikis 14.15 val.
69 2024-06-20

Moteris nusipirko automobilį, o po kelių dienų juo nebeįmanoma važiuoti: ekspertai įspėja visus

Vilniuje veikiančios automobiliais prekiaujančios įmonės klientė neslepia nusivylimo nusipirktu automobiliu.  Šis sugedo po kelių dienų nuo pirkimo dienos. Susitarti su įmone dėl pinigų grąžinimo taip pat nepavyko. O, tuo tarpu, įmonės direktorius teigia, kad viską buvo galima rasti sutartyje ir situaciją vadina šmeižtu. Ekspertai pataria, kaip neįsivelti į tokius ginčus.

Vilniaus rajone įtariamas BMW automobilio padegimas

Vilniaus rajone šeštadienį BMW automobilis, įtariamas padegimas. Kaip praneša Vilniaus apskrities policija, šeštadienį apie 23.20 val. Riešės seniūnijoje, Avietynės kaime esančiame miške rastas degantis automobilis BMW. Pareigūnai įtaria padegimą, pradėtas ikiteisminis tyrimas.
REKLAMA
REKLAMA

Šito po skyrybų nesitikėjo: kažkas vis apgadina automobilį – pasakė, kas gresia ir ką daryti

Daugeliui atrodo, kad radus įbrėžimą ant automobilio, subadytas padangas ar kitas tyčinio vandalizmo žymes, į policiją kreiptis neverta, mat nebus įmanoma įrodyti, kas tą padarė. Vis tik specialistai pataria kiekvieną tokį įvykį fiksuoti, kitaip tikrai nepavyks atgauti pinigų už patirtą žalą. Vienoje socialinio tinklo „Facebook“ grupėje moteris papasakojo, kad, prasidėjus skyrybų procesui su vyru, jau trečią kartą tenka keisti automobilio padangas, nes jose būna vinių.
2024-06-15

Vos už 1 klaidą Lietuvos vairuotojams gresia bauda: kiti to nežino

Aplinkos apsaugos departamentas pranešė naudingą informaciją – ką daryti tokiu atveju, jei automobiliu nutrenkėte gyvūną? „Nutrenkiau kelyje laukinį gyvūną. Kur turiu kreiptis? Ar galiu nutrenktą gyvūną paimti? Nutrenkus, radus sužeistą ar nugaišusį laukinį gyvūną svarbu kuo skubiau pranešti apie eismo įvykį skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112“, – teigiama pranešime.
2024-05-21

Šie Lietuvos gyventojai vairuoti automobilio negali: kiti to nežino

Automobilis yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, tačiau ne visi pilnametystės sulaukę asmenys gali jį vairuoti. Taigi, kokių sveikatos sutrikimų turint prie automobilio vairo sėsti negalėsite? Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pateikė sąrašą ligų ir kitų sveikatos sutrikimų, kuriuos turint negalima vairuoti. Straipsnyje minimi 1 grupės AM, A1, A2, A, B1, B ir BE kategorijų transporto priemonių vairuotojai, o 2 grupės vairuotojams reikalavimai yra griežtesni.
2024-05-17

Ar žinote, kam skirta rankenėlė automobilyje? Daugelis mano neteisingai

Virš kiekvienų automobilio durelių esanti rankena skirta ne tik įsikibti, kai vairuotojas įveikia posūkį šiek tiek staigiau nei jums patinka. Ji iš tikrųjų labai naudinga žmonėms su ribotomis judėjimo galimybėmis. Virš kiekvienų automobilio durelių yra rankena. Tikriausiai manėte, kad ji skirta įsikibti, kai vairuotojas šiek tiek per dideliu greičiu įveikia posūkius. Tačiau, pasak cars.
2024-04-27

Prietaisų skydelio margumynai: kokios yra įspėjamųjų lempučių reikšmės?

Važiavimo greitis, galimas nuvažiuojamas atstumas, navigacijos rodmenys – tai tik dalis funkcijų, kurias atlieka automobiliuose esantis prietaisų skydelis. Automobilių gamintojams šis įrenginys taip pat yra įrankis, leidžiantis vairuotojams pranešti apie automobilyje įdiegtų technologijų ir kitų sistemų veikimą arba, blogiausiu atveju, gedimą. Simboliai skirstomi į tris grupes Automobilių gamintojai prietaisų skydelyje rodomus informacinius pranešimus skirsto į tris grupes ir spalvas.
2024-04-25

13-metė vilnietė mirė likus vos savaitei iki gimtadienio: jos tėčio poelgis veria širdį

13-metės dukros Gustės netekęs vilnietis Jokūbas davė sau ir išėjusiai dukrą pažadą – išpildyti jos svajonę, kurios išsipildymo ji taip ir nebesulaukė. Kai tik turėdavo laisvo laiko, vyras vykdavo į už 300 kilometrų esantį garažą, kur konstravo automobilį šonaslydžio renginiui, kurių su užsidegimu laukė dukra. Jokūbas savo pažadą ištesėjo – nors ir buvo sunku, jis sudalyvavo dukros svajonių „Drift Matsuri“ renginyje.
2024-04-24

Kodėl automobilio salonas nešyla? Gedimo priežasčių gali būti ne viena

Esant žemai oro temperatūrai į paviršių iškyla įvairūs vairuojamo automobilio trūkumai. Kai kuriems „miršta“ akumuliatorius, kitiems galvos skausmu tampa darbinės temperatūros nepasiekiantis variklis, o treti susiduria su dar viena problema – su nešylančiu automobilio salonu.  Žiemą, automobilio salone esanti šiluma padeda greičiau atitirpinti langus bei vairuojant automobilį jaustis komfortiškai, tad kai į automobilio saloną plūsta tik šaltas oras – laikas sunerimti.
2024-04-15

Neblaivus vairuotojas Vilniuje sužalojo motociklininką ir keleivę

Vilniuje trečiadienį neblaivaus vairuotojo automobilis kliudė motociklo vairuotoją ir keleivę bei pasišalino iš įvykio vietos. Kaip skelbia Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, trečiadienį apie 19.14 val. Ukmergės gatvėje vyro vairuojamas automobilis „VW T-cross“ kliudė ta pačia kryptimi ir ta pačia eismo juosta važiavusio 1997 metais gimusio vyro vairuojamo motociklo „Honda CBR 900“ dešinę pusę ir iš eismo įvykio vietos pasišalino.

Nustačius taršų automobilį jo teisę važiuoti siūloma pratęsti ilgiau nei dviem paroms

Lietuvos transporto saugos administracijai (LTSA) nustačius, kad dėl viršytos išmetamųjų dujų normos automobilio techninė apžiūra galios dar dvi paras, Seimo Aplinkos apsaugos bei Teisės ir teisėtvarkos komitetai siūlo susitarti dėl ilgesnio laiko, per kurį vairuotojai galėtų susitvarkyti automobilį nepanaikinant visos techninės apžiūros . „Kad tai nebūtų dvi paros, bet būtų terminas, per kurį žmogus, tikimės, gali susitvarkyti automobilį ir jį iš naujo patikrinti techninėje apžiūroje, ir tik d...
2024-04-08

Vilniuje susižalojo su automobiliu susidūręs paspirtukininkas

Vilniuje paspirtuko vairuotojas susidūrė su iš požeminės aikštelės išvažiavusiu automobiliu. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, avarija įvyko penktadienio rytą, apie 8 val., Šnipiškių seniūnijoje esančioje Kernavės gatvėje. Šaligatviu važiavęs paspirtukas, vairuojamas 24 metų vyro, atsitrenkė į iš požeminės automobilių stovėjimo aikštelės išvažiavusio automobilio „Honda“, vairuojamo 43 metų vyro, dešinę pusę.

Panevėžio rajone nuo kelio nuvažiavo ir apvirto neblaivaus vairuotojo automobilis

Panevėžio rajone nuo kelio nuvažiavo ir apvirto neblaivaus vairuotojo automobilis. Kaip pranešė Panevėžio apskrities policija, penktadienį, apie 14 val. 58 min., Naujikų kaime, kelyje Panevėžys-Kupiškis, neblaivus (2,68 prom.) 33 metų vyras, vairuodamas automobilį „Volkswagen Golf“, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.  Vairuotojui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus.

Pamatęs, kas vyksta daugiabučio kieme, vilnietis įsiuto: tokį įžūlumą matė seniai

Žirmūnų gyventojai liko be žado: vieno daugiabučio gyventojas nusprendė vietą kieme „užsirezervuoti” tiesiog nupiešiant numerius ant asfalto. Tam kartu su bendraminčiais jis pasiėmė aerozolinių dažų, trafaretą ir vidury baltos dienos nupiešė linijas, specialius ženklus bei automobilio valstybinį numerį tiesiog ant asfalto. Vyrai nieko nevaržomi nusprendė, kad vieta kieme priklauso vienam iš jų. Stovėjimo vietos jie nepirko, nesinuomojo, o tiesiog nupiešė aerozoliniais dažais ant asfalto.
2024-03-25

Neblaivus ir be teisių prie vairo sėdęs vyras prisipažino: „Jau dvidešimt metų taip važinėju“

Patrulių ekipažas prasilenkė su „Škoda“ automobiliu, kurio vairuotojas sukėlė įtarimų. jungiami švyturėliai – jokios reakcijos. Įjungiama sirena – taip pat nieko. Galiausiai teko garsiakalbiu raginti „Škodos“ vairuotoją sustoti. Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Nepaisydamas visų įspėjimų automobilis toliau važiavo kaip niekur nieko.

Daugiabučio kieme sprogo automobilis – prieš pat sprogimą savininkas gavo keistą žinutę: „Net nekreipiau dėmesio“

Daugiabučių namų kieme nugriaudėjo galingas sprogimas. Pripuolę prie langų gyventojai pamatė kieme liepsnojantį automobilį, nedelsiant buvo iškviestos specialiosios tarnybos. Įvykį užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Įvykio vieton skubėjo du policijos ekipažai ir ugniagesiai. Atvykus ekipažui degęs automobilis jau buvo užgesintas. Policininkai skubėjo apklausti liudininkus – gyventojai išgyveno, ar nuo didelio karščio nenukentėjo greta stovinčios jų mašinos. „Įtariu padegimą.

Pamatęs, ką mama veikia automobilyje, kaunietis nepatikėjo: parodė visiems

Kaunietį vairuotoją suglumino vaizdas, pamatytas Karaliaus Mindaugo pr. ir A. Mickevičiaus g. sankryžoje. Šalia, prie šviesoforo sustojusiame automobilyje ant vairuotojos kelių sėdėjo mažametis vaikas. „Vaizdas prie Kauno Akropolio. Vaikas ant vairuotojos kelių. Ir sau ramiai vidury Kauno važiuoja“, – stebėjosi vyras.
2024-03-21

Šilutės rajone ugniagesiai gelbėjo tars suneštų ledų įstrigusį automobilį

Šilutės rajone ugniagesiams sekmadienį teko gelbėti vandens apsemtame ruože įstrigusį automobilį, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). PAGD duomenimis, 17 val. 12 min. pranešta, kad Sakūčių kaime, Tilto gatvėje, automobilis įvažiavo į apsemtą kelio ruožą ir nebegali išvažiuoti. Paaiškėjo, kad rastas automobilis „Škoda“ yra įstrigęs tarp suneštų ledų ir vandens.

Lenkija: automobilis dideliu greičiu rėžėsi į žmones, ėjusius per pėsčiųjų perėją

Penktadienio popietę Lenkijos mieste Ščecine dideliu greičiu važiavęs automobilis rėžėsi į žmones, ėjusius per pėsčiųjų perėją. Vairuotojas, sprukdamas iš incidento vietos, dar susidūrė su keturiais automobiliais. Vėliau 33 metų vyras buvo sulaikytas. Kaip pranešė portalas „tvn24“, nukentėjo mažiausiai 17 žmonių, tarp jų – trys vaikai. Trys sužeistieji yra kritinės būklės.
2024-03-01

Prietaisų skydelyje užsidegė raudona lemputė? Paaiškino, ką tai reiškia

Prietaisų skydelis – tai kiekvieno automobilio centrinis taškas. Jame esančios kontrolinės lemputės atlieka svarbų vaidmenį – pateikia vairuotojui svarbią informaciją apie vairuojamos transporto priemonės techninę būklę, ir ne tik. Kaip jų signalus suprasti teisingai? Automobilių remonto paslaugų paieškos platformos Motointegrator.com atstovas Mindaugas Šerėjus sako, kad kontrolinės lemputės automobilyje informuoja vairuotoją apie galimas transporto priemonės problemas arba gedimus.
2024-02-27

Vilniuje iš stovėjimo aikštelės pavogtas 35 tūkst. eurų vertės automobilis

Pirmadienio rytą sostinėje pastebėta, kad iš stovėjimo aikštelės pavogtas automobilis „Toyota RAV4“. Kaip pranešė Policijos departamentas, automobilio šeimininkai pasigedo apie 7 val. Pirminiais duomenimis, transporto priemonė buvo laikoma Kalvarijų gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Nuostolis siekia apie 35 tūkst. eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.
Kriminalai 2024-02-20

Kada reikia ir kiek kainuoja pakeisti variklio paskirstymo diržą?

Įprasta automobilio variklio techninė priežiūra neapsiriboja tik eksploatacinių skysčių (variklio alyvos, aušinimo ir stabdžių skysčio) ar uždegimo sistemos komponentų (pvz, uždegimo žvakių) keitimu. Taip pat yra labai svarbu laiku pakeisti variklio paskirstymo sistemos elementus, kurie yra atsakingi už sklandų veikimo darbą. Kad ir kaip brangiai tai skamba, tačiau paskirstymo sistemos aptarnavimas nėra nei labai brangus, nei labai sudėtingas procesas.
2024-02-19

Grigiškių avarijos detalės: atskleidė, kaip vyrui pavyko pavogti automobilį

Vilniaus rajone pavogęs automobilį girtas vyras važinėjosi po sostinės apylinkes tol, kol padarė avariją – kone kaktomuša rėžėsi į moters mašiną. Įtariamasis bandė dar bėgti iš avarijos vietos, tačiau policija jį sučiupo ir uždarė į areštinę. Įvyko avarija Trakų rajone prie pat Grigiškių. Kelyje į Lentvarį kone kaktomuša susidūrė „Audi A3“ ir „VW Passat“. Pastarojo automobilio vairuotoja, matyt, kaip įmanydama bandė išvengti susidūrimo ir pasuko kuo arčiau kelkraščio.
Aktualijos 2024-02-14

Vilniaus rajone neblaivus vyras pavogė automobilį, sukėlė avariją

Vilniaus rajone antradienį neblaivus vyras pavogė automobilį, vėliau jį vairuodamas pateko į eismo įvykį. Kaip pranešė sostinės policija, 14 val. 35 min. Vilniaus rajone, Kinelių viensodyje, iš automobilių stovėjimo aikštelės buvo pavogtas 2001-aisiais pagamintas automobilis „Audi A3“ su užvedimo raktu spynelėje. Automobilis po eismo įvykio rastas Grigiškėse, Lentvario gatvėje. Neblaivus (1,38 prom.
Kriminalai 2024-02-14

Kraupi avarija nustebino net pareigūnus: mikroautobusas papuolė į spąstus tarp dviejų vilkikų

Iš automatinės „E-Call“ sistemos buvo gautas pranešimas, kad automobilis pateko į eismo įvykį, girdėjosi žmonių aimanos, bet niekas nekalbėjo. Įvykio vieton nedelsiant išvyko ugniagesių, medikų ir policijos ekipažai.  Situaciją užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. Atvykus į įvykio vietą jau dirbo specialiosios tarnybos. Mikroautobusas su Ukrainos valstybiniais numeriais stipriai apgadintas, ant kelio gausiai pažirusios automobilio detalės, išbėgę skysčiai.

Tragiška avarija Vilniuje – žuvo automobilio partrenktas žmogus

Šeštadienio vakarą Vilniuje, netoli Pučkorių atodangos – tragiška avarija. Partrenktas draudžiamoje vietoje gatvę kirtęs apie 60 m. pėsčiasis. Pirminiais duomenimis, incidentas įvyko 19 val., kai pusamžis vyras draudžiamoje vietoje bandė pereiti į kitą gatvės pusę. Moters vairuojamo automobilio „Mitsubishi Colt“ partrenktas pėsčiasis žuvo iškart. Avarijos aplinkybes tikslina policija.

Vilniuje – mirtina avarija: po smūgio į tiltą žuvo „Toyota“ vairuotojas

Vilniuje apsivertė ir užsidegė automobilis. Kaip praneša BPC, penktadienį 22:46 skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus m., Savanorių pr. 225 atvira liepsna dega apsivertęs automobilis. Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Slidus kelias vos nevirto mirties spąstais: išvengti smūgio buvo praktiškai neįmanoma

JAV, Oregono valstijos policija išplatino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota vasario 3 d. įvykusi avarija slidžiame kelyje. Įraše matosi, kaip automobilis nulėkė nuo šlapio, slidaus kelio, vertėsi ir rėžėsi į šlaitą. Prieš tai automobilis vos nekliudė šalikelėje stovėjusių transporto priemonių su žmonėmis. Avarijos priežastis – nudilusios padangos Avariją tirianti Oregono policija pabrėžė, kad viena iš incidento priežasčių – nusidėvėjusios padangos.
2024-02-06

Naktinio reido metu policija tikrino užsieniečius – įkliuvo ne vienas: prireikė net kinologų

Savaitgalį Vilniuje girtas maršrutinio autobuso vairuotojas sukėlė avariją – atsitrenkė į niekuo dėtą BMW. Kaltininkas įpūtė daugiau nei dvi promiles. Savaitgalį vyko ir policijos reidas, įkliuvo penki girti vairuotojai. Reide dalyvavo ir pasieniečiai: pareigūnai ėmėsi užsieniečių pavežėjų ir maisto kurjerių – nemažai jų Vilniuje važinėja ne tik neturėdami teisės vairuoti, bet ir neturėdami teisės būti mūsų šalyje.

Vairuotojai, sukluskite: automobilį pardavęs vyras sulaukė netikėto smūgio

Vienas gyventojas susidūrė su neeiline situacija – pardavęs naudotą automobilį, jis vėliau bylinėjosi teisme su pirkėju, netinkamai eksploatavusiu automobilį ir jį sugadinusį per savaitę laiko. Teismo duomenimis, vyras praėjusiais metais pardavė naudotą automobilį – šis automobilis buvo modifikuotas, jo variklio galia didinta. Praėjus maždaug savaitei laiko, automobilio pirkėjas susidūrė su techninėmis problemomis.

Sustojęs pasikeisti padangą alytiškis tokios atomazgos nesitikėjo: įspėja visus

Į Alytaus policijos pareigūnus pirmadienį pagalbos kreipėsi 62 metų vyras, kuris paaiškino, kad pirmadienį, keičiant automobilio padangą, kažkas iš jo mašinos pavogė rankinę su pinigais ir asmeniniais daiktais. Incidentas užfiksuotas apie 14 val. 20 min. Pramonės gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Nuostolis – 250 eurų Vyriškis pasakojo, kad keitė sprogusią automobilio „Honda“ padangą. Tuo metu transporto priemonė buvo neužrakinta.
2024-01-31

Per audrą žuvo vyras: šeimos skausmui ribų nėra

„Hyundai“ keleivis Jamesas Johnstone‘as žuvo per audrą „Isha“ Grangemute (Fife) automobiliui atsitrenkus į nuvirtusį medį. Škotijoje per audrą „Isha“ žuvusį vyrą jo artimieji pagerbė kaip labai mylimą ir gerbiamą šeimos žmogų. 84 metų Jamesas „Jimmy“ Johnstone‘as žuvo, kai automobilis „Hyundai“ atsitrenkė į medį kelyje A905 Grangemouth, Fife, Škotijoje. Nelaimingas atsitikimas įvyko praeitą sekmadienį apie 23.45 val.
2024-01-29

Imsis piktybinių vairuotojų: tragiškų avarijų daugėja ir jas mažinti ruošiamasi baudomis

Pernai Lietuvos keliuose žuvo trečdaliu daugiau žmonių nei užpernai. 2023 m. eismo įvykiuose žuvo 160 žmonių, 38 daugiau nei 2022 m. Pasak policijos, didelę dalį tragiškai pasibaigiančių eismo įvykių sukelia piktybiškai taisykles pažeidinėjantys vairuotojai. Valdžia kuria planą, kaip padidinti bausmes. Tragišką balandžio 17 d. rytą pernai Vilniaus rajone Maišiagaloje avarijos metu žuvo 5 žmonės.

Ši nuotrauka žaibiškai plinta internete: ar pastebėsite kodėl?

Viename iš elitinių Australijos priemiesčių kilo pasipiktinimas dėl mažiems automobiliams skirtoje vietoje pastatyto „Bentley“ nuotraukos. Diskusija kilo, kai „Mosman Living“ „Facebook“ puslapyje buvo paskelbta nuotrauka, kurioje matyti mėlynas prabangus automobilis, pastatytas prekybos centre Sidnėjaus Žemutinėje šiaurinėje pakrantėje (Lower North Shore). Prie nuotraukos buvo parašyta: „Nuostabu, koks mažas automobilis šiais laikais yra Mosmane“. Daugelis bendruomenės narių suskubo pasijuokti...
2024-01-27

Šiurpi situacija kelyje: pareigūnas save gali laikyti laimės kūdikiu

JAV Oklahomos valstijos greitkelių patrulis sustabdyto automobilio patikros metu vos išvengė tragiškų pasekmių. Oklahomos valstijos policijos departamento išplatintame vaizdo įraše matyti, kaip pareigūnas Jesse Gregory buvo nublokštas pro šalį greitkelyje važiavusio automobilio, kuris rėžėsi į šalikelėje stovėjusią sustabdytą transporto priemonę. Prieš smūgį pareigūnas per automobilio langą bendravo su sustabdytuoju, o po jo nuskriejo į šalia buvusią pievą.
2024-01-26

LEA: pernai važiuoti elektromobiliu buvo pigiau

Lietuvos energetikos agentūros duomenys rodo, kad palyginus 2023 m. ketvirtąjį ketvirtį su trečiuoju, mažiausios kelionės išlaidos degalams, kurie reikalingi nuvažiuoti 100 km atstumą, ir toliau išliko važiuojant elektromobiliu. Nežymiai atpigus elektrai, išlaidos elektrinės transporto priemonės baterijai įkrauti sumažėjo 3,6 proc. Vidutinė elektros kaina ketvirtąjį ketvirtį, palyginti su trečiuoju ketvirčiu, sumažėjo nuo 0,244 Eur/kWh iki 0,235 Eur/kWh.
2024-01-25

Automobilio detalių nusipirkti norėjęs šiaulietis neteko 4 tūkst. eurų

Šiaulietis, norėjęs įsigyti automobilio detalių, neteko 4 tūkst. eurų, pranešė policija. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, pernai, tarp rugpjūčio 1 d. ir 15 d., šiaulietis (gim. 1985 m.) socialiniame tinkle „Facebook“ automobilio detales parduodančiam asmeniui į nurodytą banko sąskaitą pervedė 4012 eurų, tačiau prekių negavo. Pardavėjas į žinutes neatsako. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.
Kriminalai 2024-01-25

„Saulutes“ piešiančių vairuotojų nestabdo net baudos ar teisių atėmimas: „Neįmanoma išsėdėti“

Socialiniuose tinkluose vienas po kito ėmė plisti vaizdai, kuriuose „drifteriai“ adrenalino perteklių taško ne specialiai tam skirtose vietose, o miesto ar kaimo keliuose. Policija siunčia žinutę – chuliganiško vairavimo netoleruos ir vairuotojus žada bausti rengdama specialius reidus, skirdama itin griežtas baudas. Už „saulučių“ paišymą keliuose galima užsidirbti baudą ir netgi prarasti teisę vairuoti automobilį.

Kauno rajone rastas Jungtinėje Karalystėje pavogtas automobilis

Kauno rajone penktadienį rastas Jungtinėje Karalystėje pavogtas automobilis. Kaip skelbė Policijos departamentas, penktadienį 13.57 val. Kauno rajone, Masteikių kaime, rastas 2018 metų automobilis „BMW 530“.  Jis nuo sausio 18 dienos ieškomas kaip pavogtas Jungtinėje Karalystėje. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Aktualijos 2024-01-20

Raigardo punkte užgesintas užsidegęs baltarusio automobilis

Raigardo punkte pareigūnai ir vairuotojai užgesino užsidegusį baltarusio automobilį Trečiadienio vakarą Druskininkų pasienio užkardos Raigardo pasienio kontrolės punkte dirbę muitinės pareigūnai pastebėjo, kaip iš po automobilio „Renault Vel Satis“ variklio dangčio ėmė rūkti dūmai, jis staiga užsiliepsnojo.

Sostinės policija ieško iš prekybos centro stovėjimo aikštelės automobilį pagrobusio vyro

Sostinės policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl iš prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelės pavogto automobilio bei praneša vykdantys transporto priemonę nuvariusio asmens paiešką. Teisėsaugos duomenimis, pernai metų gruodžio 19 d. apie 14.45 val. iš Kedrų gatvėje esančio prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelės buvo pagrobtas automobilis „Toyota Prius“, kurį nuomojosi 1992 metais gimęs užsienietis.

Vairuotojams – perspėjimas: iš senų automobilių galės išlaipinti kelyje, štai kas nukentės labiausiai

Jei turite seno modelio taršų automobilį, net jei juo naudojatės kartą per mėnesį, rizikuojate, kad pakeliui būsite sustabdyti ir iš to automobilio išlaipinti. Kelionę net ir į atokiausią kaimą turėsite tęsti pėsčiomis, jei neišgalėsite susimokėti už taksi ar pasikviesti pagalbon jus galintį parvežti draugą. Žinoma, už tai, kad jūsų automobilis taršus, privalėsite susimokėti ir nemenką baudą.
Į viršų