Trys į Turkijos kurortą išsiruošę lietuviai, atvykę į penkių žvaigždučių viešbutį, liko nemaloniai nustebinti – triviečiame kambaryje vienam iš jų pasiūlyta ne lova, o čiužinys. Tuo metu kelionių organizatoriai teigia, kad poilsiautojai patys pasirinko tokį kambario tipą, nes nenorėjo permokėti už kelionę.

Viešbutis Kemere (nuotr. tv3.lt)

Viešbutis Kemere (nuotr. tv3.lt)

Portalo tv3.lt skaitytoja Skaistė dalinasi savo istorija, kaip jai ir porai draugų apkarto kelionė į Turkijos kurortą Kemerą.

Kambarys dviem

Skaistė pasakoja kelialapius į Kemerą trims asmenims dar balandį pirkusi iš įmonės „Magijos Turas“, kuri parduoda kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ pasiūlymus.

„Buvome informuoti, kad viešbutis geras ir poilsis nenuvils. Pirkome „ultra viskas įskaičiuota“ kelialapį“, – tv3.lt pasakojo Skaistė.

Vis dėlto liepą atvykus į penkių žvaigždučių viešbutį „Meder Resort“ poilsiautojai liko nemaloniai nustebinti – kambarys buvo pritaikytas dviem. Maža to, kambaryje turistai rado tarakonų.

„Nuvykę į viešbutį gavome kambarį, nuėję į jį radome dvi sustumtas viengules lovas ir vieną čiužinį, padėtą ant grindų. Kambaryje viskas buvo pritaikyta dviem – dvi stiklinės vonioje, du rankšluosčiai, du buteliukai vandens“, – sakė Skaistė.

REKLAMA

Pagalvoję, kad tai nesusipratimas, keliautojai kreipėsi į viešbučio registratūrą, tačiau buvo informuoti, kad visi triviečiai kambariai viešbutyje atrodo būtent taip.

„Jie liepė kreiptis į savo paslaugos pardavėją. O kai kreipėmės į „Magijos Turą“, gavome atsakymą, kad jie niekuo negali padėti, nes viešbutyje visi kambariai tokie. Bet mes vėliau pamatėme ir kitus kambarius, kur buvo tikrai normalios lovos, triviečiai kambariai. Taip pat kreipėmės į „Tez Tour“, jie žadėjo pagelbėti, pakeisti mums lovas, bet taip visą savaitę trise miegojome ant sustumtų viengulių lovų“, – teigė skaitytoja.

Skaistė gailisi pasinaudojusi šių kelionių organizatorių paslaugomis, juoba, kad visi trys svečiai už kelialapius, jos teigimu, mokėjo vienodą kainą, tačiau gavo nevienodas paslaugas.

Vietos trečiam ar ketvirtam nėra

Portalas tv3.lt kreipėsi į kelionių agentūrą „Magijos Turas“, prašydami pakomentuoti Skaistės nupasakotą situaciją. Agentūra apgailestauja dėl kelionės metu patirtų nepatogumų, tačiau pažymi, kad negali užtikrinti kambario, kurį gaus klientai, būklės ar papildomos lovos tipo.

Kelionių agentūros darbuotoja Jelizavėta Kot patvirtino, kad Skaistė kreipėsi į agentūrą, prašydama parinkti viešbučius Turkijoje. Įmonė pasiūlė kelis variantus, atsižvelgdama į poilsiautojų biudžetą, o Skaistė išsirinko vieną iš pasiūlytų variantų – penkių žvaigždučių viešbutį „Meder Resort“.

„Kadangi keliautojai buvo trys suaugę asmenys, mūsų konsultantė siūlė du numerių variantus – mažesnį standartinį kambarį su papildoma lova (ang. extra bed) arba didesnį šeimyninį numerį, kuris turėtų du atskirus miegamuosius. Klientė pasirinko pirmąjį variantą – standartinį kambarį su papildoma lova, kadangi nenorėjo viršyti savo numatyto kelionės biudžeto“, – atsakyme tv3.lt rašė J. Kot.

REKLAMA

Ji taip pat pateikia citatą iš „Tez Tour“ atmintinės keliautojui, kur rašoma, jog įprastai viešbučiuose nėra standartinių triviečių ar keturviečių numerių. O užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, standartiniame dviviečiame numeryje pastatoma papildoma sulankstoma lovelė, sofa, sulankstomas fotelis-lova ar kitos miegojimui skirtos priemonės.

„Klientė teiravosi įvairiais klausimais, susijusiais su kelione, tačiau apie tai, kokia bus papildoma lova – nesiteiravo, konsultantė suprato, jog su papildomos lovos sąvoka klientė yra susipažinusi. Be to, sutartyje yra nurodyta bendra kelionės kaina visiems trims asmenims už standartinį kambarį su papildomą lovą“, – pridūrė J. Kot.

Agentūros atstovės teigimu, jau nuvykusi į Turkiją, Skaistė agentūrai atsiuntė skundą su nuotraukomis, kad poilsiautojų netenkina pateiktas papildomos lovos variantas. Savo ruožtu konsultantė Skaistei pasiūlė kreiptis į viešbučio personalą ir pakeisti numerį.

„Viešbučio administraciją siūlė alternatyvą – šeimyninį kambarį, tačiau klientė atsisakė primokėti prašomą mokestį ir pasiliko standartiniame numeryje. Klientė teigė, kad mokėjo už „viskas įskaičiuota“ programą, todėl nemano, kad turėtų dar už kažką mokėti papildomai. Turime priminti visiems keliautojams – „viskas įskaičiuota“ paketas yra tik maitinimo tipas, kuris neapsprendžia, koks numeris priklausys keliautojams“, – pažymėjo pašnekovė. Anot J. Kot, įmonė Skaistei pasiūlė kreiptis ir į „Tez Tour“ atstovus Turkijoje.

„Iki kelionės visais klausimais rūpinasi kelionių agentūra bendradarbiaudama su kelionių organizatoriais, o nuvykus į kelionės kryptį – turistai tarsi „perduodami“ kelionių organizatorių atstovams, kurie juos pasitinka, pasidalina kontaktais esant nemalonioms situacijoms ir pan.“, – atsakyme rašė J. Kot.

REKLAMA

Pakeitė čiužinį

Tuo metu „Tez Tour“ dėl šios istorijos kreipėsi į įmonės atstovę Turkijoje.

„Keliautojai kreipėsi į atstovę vietoje kelionės metu ir nepatogumai dėl nakvynės buvo išspręsti – padėtas geresnis čiužinys, atnešti trūkstami reikmenys trečiam asmeniui“, – atsakyme tv3.lt rašė „Tez Tour“ Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė.

Ji taip pat patvirtino, kad Skaistė ir jos kelionės kompanionai buvo užsisakę dvivietį viešbučio kambarį su papildoma lova. Kadangi papildoma lova dažniausiai būna mažesnė ir siauresnė, trečiajam asmeniui taikoma žemesnė kaina nei vienam asmeniui tokio tipo numeryje.

Ir „Magijos Turas“, ir „Tez Tour“ apgailestauja, kad keliautojams teko patirti nepatogumų atostogų metu, tačiau ragina visus poilsiautojus gerai pasidomėti nakvynės sąlygomis dar prieš vykstant ilsėtis.

 

Terese
2019-08-12 16:01:24
Vieno tarakono foto sesija
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
2019-08-18 20:33:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Imi pigiausia varijanta nuskrendi i vieta duodi 20euriuku ir turi gera kambariuka.   ATSAKYTI
Inga 2019-08-16 19:15:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visur tu tarakonu pilna..maciau turkijoj, graikijoj isvis belenkiek.. viesbuciuose gal koki viena pamatysi, bet gatvese. Brrr   ATSAKYTI
S 2019-08-16 08:48:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kelionių organizatorius visgi negali nusimesti atsakomybės už parduodamą produktą komentarais "skaitykite ką perkate...", "buvo pasiūlyta primokėti...", juolab kad apie tarakonų buvimą viešbutyje jau negali būti jokios kalbos !. Brangūs organizatoriai, šiuo atveju Jūs netesūs - jūs nepasirūpinote pilnos nformacijos suteikimu arba suteikėte ją neprofesionaliai (jūsų neišgirdo), nepateisinot kliento lūkesčių arba kitaip sakant atrodo kad jį praradot... Jau vien dėl rasto tarakono kambaryje privalėjote savo sąskaita pagerinti sąlygas, o vėliau aiškintis su paslaugos teikėju   ATSAKYTI
Xxx 2019-08-19 18:20:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kilimu kambaryje nera,bet nuotraukuose ir kilimas ir tarakonas atsirado   
RENATA 2019-08-13 22:18:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Turejom ir mes nemalonumu su sveciu namais Slovakijoje. Visi kampai buvo su baisiniais vorais.Kai pasikvietem šeimininką, pasakė kad tai ne jo problema!    ATSAKYTI
Gaila tarakono 2019-08-13 15:23:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Pati dirbu kambarine (ne Turkijoje) tad norėčiau "apšviesti" ponią, kad standartiniai kambariai viešbučiuose yra dviviečiai - taip, tai yra visiškai normalu, kad yra sustumtos dvi viengulės lovos. Taip yra todėl, kad vienviečių kambarių nebūna (kiek žinau, galiu ir klysti) ir žmonėms, kurie nenori dalintis ta pačia lova, jos būna atskirtos, kai to yra prašoma. Paprasta, patogu. Jūs, ponia, džiaukitės tuo trečiu čiužiniu , nes standartiškai "extra bed" yra paprasčiausia vadinama "raskladuškė", sulankstoma lova. Na, o tas vargšas tarakonas yra priedas prie pačio pigiausio "all inclusive", tad truputį praverkite pinginę, jeigu jau susiruošėte išvykti atostogų. Skūpus moka du kartus.   ATSAKYTI
Ne kambarinė 2019-08-16 22:55:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Gaila šneki beleką. Neaišku kokiam viešbuti dirbai:) Penkių žvaigdučių viešbučiuose yra double kambariai ir twins( dvi viengulės lovos. O ekstra bed yra normali viengulė lova arba sofa lova.   
Baisu 2019-08-18 20:54:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Geriau kau nieko nekomentuotumėte. Baisu....  
Ich 2019-08-13 12:53:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Manau, kad visi zino, kad Turkijoje ir beje gana daug kur (jei tai ne pasaulinis viesbuciu tinklas) i viesbucio zvaigzdutes net nereikia ziureti... Ziureti reikia i kaina... Deja, kuo kaina didesne, tuo paslaugos aukstesnio lygio.    ATSAKYTI
Ponas 2019-08-13 10:42:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Jeigu jau kelione tokia pigia emei tai tikrai nesi kilus is rumu namie galbut dar ant blogesniu miegi ir nereik cia vaidinti   ATSAKYTI
Panamera 2019-08-13 07:26:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Visa laika keliaujam su Tez turu ir viskuo patenkinti. Viska paaiskina,pataria. Jeigu jau skrendi poilsiauti,tai ir mokek gerai. Pasirenka pigia kelione ir nori nezinia ko.   ATSAKYTI
Reda 2019-08-12 16:37:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Kodėl trinami komentarai.Taip tai tiesa, kad rusų dėka Kemeras virti kiaulinyku.Pamirškite turkų svetingumą ir kultūrą,nes rusai apdegė, todėl turkų aptarnavimo lygis dabar žemas.   ATSAKYTI
Reda 2019-08-13 14:10:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nenusisnekek  
Reda 2019-08-12 16:28:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Turkiją tapo rusų rojumi,jie prišiukšlino,pridengė elgiasi, kaip laukiniai todėl paslaugų lygis krito iki žemiausio balo.Jų nekultūra padarė, kad turkams viskas dzin.Buvau pavasarį tu kasa gelydonija,pasibaisėjau viskuo.Rusai per naktį po langais bliauna vyšla na bereg Katiuša ,na turkai nesistengia jų tildyti
Pasirodo ,lietuviai į Kemerą net nevažiuoja
   ATSAKYTI
Tik nereikia 2019-08-12 20:29:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tai galvojat kad jau visi lietuviai labai kulturingi? Ir tik rusai visur kalti? Ar atostogavot kada viesbutyje kartu su britais, airiais, vokieciais (is kuriu puse lietuviu)? Jau didesniu hamu ir nekulturos neesu macius   
Terese 2019-08-12 16:01:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vieno tarakono foto sesija   ATSAKYTI
Hahaha 2019-08-12 13:16:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Juokingi man tokie poniučių virkavimai. Važiuoja į Turkiją už kokius 400 euriukų su 'ultra viskas įskaičiuota', nesirenka normalaus kambario nes dar nori sutaupyti :D Tai susimokėk už kelionę normalius pinigus ir gausi komfortišką poilsį.   ATSAKYTI
Fyfy 2019-08-12 22:03:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Na, bet tarakžnų neturi būti jokiam kambary, nei pigiam, nei brangiam.  
Nu joo 2019-08-13 11:30:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Tai sumokėk daugiau, jei esi toks mandra(s). Gal šeima taupo pinigus? Gal prieš rašydama(s) pagalvok  
Poilsiautoja 2019-08-18 20:14:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mokėjom dar mažiau, bet viskuo patenkinti.
Kambarys 40 kvadratų , du balkonai, švara, tvarka .
Ne visada kaina nulemia kokybę.
Tik lietuviai pasidarė labai jau išrankūs .
  
Migl 2019-08-12 06:44:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
3 asmenim, bet ar ivardinta kas bus, ar seima, ar draugu kompanija, jei draugeliai, aisku miega atskirai, jei pora miega kartu, tai renkasi king size su extra bed   ATSAKYTI
Irena 2019-08-11 23:09:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Turkija   ATSAKYTI
Protingas 2019-08-11 21:50:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Dauguma lietuviu vaziuoja bonkes pridave. Komentaru nepaskaite apie viesbuti.Turbut pasirinko pati pigiausia pasiulyma. Tai kodel neraso kiek uz kelione mokejo. Speju 400-500.
Mokek 1000 ir viskas bus ko tikesi.
   ATSAKYTI
Nu joo 2019-08-13 11:33:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Sumokėk tuos 1000 eurų, jei esi toks turtingas ir mandras. Gal šeima pinigus taupo, gal nepasiturinti šeima. Prieš rašydamas, pagalvok apie pasekmes, gal įskaudinai kažką?? IQ 500 ;))  
Gerda 2019-08-14 23:30:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
I turkija uz 1000 eur?:Ddddd i europa laisvai gali vaziuot savaitei ir gausi geriausius patogus,turkijai max 550 eur, visu pirma paziurek salies ekonomika,tada komentuok apie kainas:ddd  
Palmyra 2019-08-11 21:30:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
As taip pat nusivyliau "Tez Tour" agentura. Pernai vykome i Graikija Rodo sala. Atvyke negqvome kambariu .Tris musu poras perveze i kita apleista viesbuti atseit vienai nakciai, o miegojome dvi naktis. Maitino dar kitame viesbutyje.Trecia vakara musu viesbutis uzsidege, dege stogas, mus perveze atgal i DODECA Resort 5 zv. Vonioje begiojo tarakonai nufotografavome ir dar irodymui gyva pagavome kuri nuneseme i resepsina, bet jie to nesureiksmino numete i siuksliu deze.Kambariuose neveikia kondicionieriai, per 4 dienas nei karto nevale kambario, maistas labai prastas. Mano patarimas, su "TEZ Tour" geriau nebendrauti,jie viska puikiai zino apie salygas juk siuncia savo atstovus pries sudarydami kontrakta. Ir dar jei renkates viesbuti pasidomekit ar i ji vyksta uzsienieciai, musu viezbutyje buvo tik lietuviai, rusai, lenkai. Mano nuomone si agentura apgaudineja turistus .    ATSAKYTI
Az 2019-08-11 22:25:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Bet viskas pigu ir iskaiciuota cha cha.....  
Vk 2019-08-13 09:58:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Užtat apturejote nuotykių
  
Urtė 2019-08-13 13:24:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tez Turas pati blogiausia agentūra, geriau su jais neturėti reikalų. Turiu patirties Italijoje, ne tik Turkijoje jie blogai dirba.
O šiaip reikia prieš perkant kelionę atlikti namų darbus. Pasiskaityti atsiliepimus. Aš buvau Alanijoje, ten tikrai puikiai dirba viešbučiai, ir rusų labai mažai.  
Ausra 2019-08-17 20:15:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sutinku  
Adas 2019-08-11 21:12:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O tai kuri čia dvigulė lova?aš tai tik vien čiužinius matau   ATSAKYTI
Ema 2019-08-11 21:02:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ta tarakona namie nufotkino, nes kambarys akivaizdžiai be kiliminės dangos    ATSAKYTI
Sara 2019-08-11 22:38:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Koridoriuj kilimine danga viesbuty, kaip ir daugumoj kitu;))  
2019-08-11 20:54:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ir kas suteikia 5žvaigždučių viešbučio statusą,jei tarakonai karaliauja    ATSAKYTI
Pasigedau 2019-08-11 21:03:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
foto, kur tarakonas atakuoja įeinančius į kambarį poilsiautojus  
Nu jo 2019-08-15 20:58:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Palei foto 5 žvaigždziu viesbutis kambarys mires   

Top Video

Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Parodė, kaip greitai, paprastai ir tobulai supakuoti dovanas
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
REKLAMA
(Fotobankas)
Penktadienį neeiliniame posėdyje Seimas svarsto Transporto priemonių registracijos mokesčio projektą. Jame numatyta, kad naujo mokesčio objektas yra registruojamos M1 ar N1 ...
Automobiliai (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)
Prezidento patarėjas Simonas Krėpšta kritikuoja siūlomą taršių automobilių mokestį ir viliasi, kad iki įsigaliojimo jis dar pasikeis, rašo portalas delfi.lt.  „Galbūt ...
Asociatyvi (Fotobankas)
Policijos departamentas rengiasi dar vienam viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projektui – naujam komisariatui Šiauliuose, nurodo „Verslo žinios“. Jei projektas ...
Bendrovės iliustracija projektiniuose pasiūlymuose
Vilniaus Pilaitės mikrorajone planuojama statyti naujus laidojimo namus, kurių numatoma vieta – individualių namų kvartalas. Dėl tokio sprendimo gyventojai piktinasi ir mano, ...
Asociatyvi
Kitais metais šiukšlių išvežimo kainos kauniečiams augs 16 proc., ketvirtadienį pranešė Kauno miesto savivaldybė. Pasak savivaldybės pranešimo, tikimasi, jog visoje Lietuvoje ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Parodė, kaip greitai, paprastai ir tobulai supakuoti dovanas
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
Skandalas Panevėžio policijoje: pavyzdinis kriminalistas augino kanapes
DABAR RODOMA
Skandalas Panevėžio policijoje: pavyzdinis kriminalistas augino kanapes
DABAR RODOMA
Strazdauskaitės artimųjų advokatas: dėmesys tėvams neduoda užmiršti tų kančių
DABAR RODOMA
Sužalotos mergytės iš Vilkaviškio 19-metė motina tepasakė vieną žodį
DABAR RODOMA
Kainų ekspertai: prekybininkai naudojasi paskutine proga daugiau užsidirbti
DABAR RODOMA
Už nealkoholinę Čepkelių netrauktinę – bauda
DABAR RODOMA
Pritrūko lėšų: valdžia mažina pažadus dėl vaiko pinigų
DABAR RODOMA
Lietuviai šventėms išsiruošė į pajūrį: tokio bumo kaip šiemet – dar nematę
DABAR RODOMA
Mockus „MG Baltic“ bylos apklausoje: negirdėjau nė vieno prašymo
DABAR RODOMA
„Dienos komentare“ – Skirmantas Malinauskas
DABAR RODOMA
Jaudinantis dukros ir tėvo susitikimas: ištars lemtingus žodžius
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų