kelionė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kelionė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kelionė“.

Neįtikėtina valia: jaunuoliai baidarėmis nuplaukė 390 kilometrų

Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis susitiko su istorinio žygio, skirto Simono Daukanto 230-osioms gimimo metinėms atminti, dalyviais. Vilniuje birželio 24-ąją prasidėjęs žygis driekėsi Neries, Nemuno, Atmatos upėmis ir Kuršių mariomis. Baidarėmis – nuo Vilniaus iki Nidos Baidarėmis plaukę žygeiviai į krantą Nidoje išlipo liepos 2-ąją ir iš viso įveikė 390 kilometrų. „Graži ir tvarkinga gamta. Malonūs ir svetingi sutikti žmonės.
2024-07-08

Ekspertas pataria, kur keliauti vasarą: bus šilta, bet be karščio bangų

Visuotinis atšilimas ir toliau iššaukia vis ekstremalesnius reiškinius bei karščio bangas. Pastarąją savaitę Graikijos kurortuose nuo neįprasto karščio mirė trys turistai. Užsieniečiai, nepaisydami svilinančio 43 laipsnių karščio ir toliau didvyriškai vaikštinėja po kaitria saule ir alpsta vietoje.  Apie tai, kaip mūsų atostogas pakeis klimato kaita, naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ diskutavo keliautojas Rimvydas Širvinskas ir aviacijos ekspertas Simonas Bartkus.

Galite laimėti kelionę po Lietuvą: štai, ką reikia padaryti

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su „Keliauk Lietuvoje“ socialiniuose tinkluose skelbia konkursą, kurio laimėtojams atiteks kelionė po Lietuvą, o užsienyje gyvenančiam asmeniui – kelionė į mūsų šalį. Šia iniciatyva skatinama dar nebuvusius Lietuvoje keliautojus pakviesti atvykti į mūsų šalį ir dalytis savo įspūdžiais socialiniuose tinkluose. „Turistų srautai šiais metais jau sparčiai priartėjo prie priešpandeminio lygio.
2024-06-27

Vasaros atostogos neišleidžiant krūvos pinigų: šiose Europos šalyse pailsėsite nebrangiai

Norite praleisti vasarą Europoje? Daugelis iš mūsų svajoja susikrauti lagaminus ir išsinuomoti paplūdimio vilą ar butą kurortiniame mieste vasaros mėnesiams. Dažnu atveju, šiai svajonei koją pakiša sezono metu rekordiškai sukilusios kainos, Tačiau yra tokių vietų, kur galėsite pasimėgauti nerūpestingomis vasaros atostogomis, neatlapodami savo piniginės.
2024-06-22

Įspėja keliones perkančius lietuvius: neapsigaukite

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) ragina vartotojus būti atidiems renkantis keliones iš https://azorusalos.lt. Šioje interneto svetainėje lietuvių kalba reklamuojami turistinių kelionių į Azorus 2025 metais paketai su skrydžiais, tačiau skelbiama informacija galimai neatitinka tikrovės. Asmuo ar asmenys, kuris (-ie) valdo interneto svetainę https://azorusalos.
2024-06-12

„Keliauk Lietuvoje“ pristatys besikeičiančius Lietuvos gyventojų kelionių šalyje įpročius

Nacionalinės turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ trečiadienį pristatys 2024 m. vietinio turizmo tyrimo rezultatus. Kaip skelbia renginio organizatoriai, bus apžvelgta, kaip per metus pasikeitė lietuvių kelionių po Lietuvą organizavimo įpročiai, kelionių kryptys, pramogos ir išlaidos. Všį „Keliauk Lietuvoje“ yra nacionalinė turizmo skatinimo agentūra, dirbanti su atvykstamuoju ir vietiniu turizmu.
2024-06-05

Traukiniu iš Kauno tiesiai į Berlyną? Atsakė, kada tai gali virsti realybe

Iki 2027-ųjų metų LTG savo strategijoje išskiria planuojamus net tris naujus tarptautinius traukinių maršrutus. Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė LTG grupės Ryšių su visuomene vadovė, analizuojant galimybes vystyti daugiau naujų tarptautinių maršrutų, vienas jų – maršrutas Kaunas–Berlynas. Iki 2027 m. – trys nauji traukinių maršrutai LTG strategijoje iki 2028-ųjų metų išskirta verslo plėtra.
105 2024-05-29

Išgirdus, kokias atostogas šeimai suplanavo panevėžietis, žado netenka visi

Daugelis yra pasvajojęs apie tai, kaip meta darbą ir iš santaupų išvyksta į kelionę po pasaulį, kurioje sulaukia daugybės nuotykių ir patirčių, tačiau retas kuris šią savo svajonę išpildo. 35-erių panevėžietis Vytautas Juškevičius jau yra per žingsnį nuo šios svajonės išsipildymo, nes liepos 6 dieną vyras planuoja pakelti bures ir išplaukti aplink pasaulį kartu su žmona ir ketverių dukryte.
2024-05-26

Karolio Sakalausko atostogos Kipre: žmonos jubiliejus, miestas-vaiduoklis ir kodėl Palangoje yra geriau

Aktorius, pareigūnas Karolis Sakalauskas su šeima atostogavo Kipre. Ši kryptis buvo pasirinkta ne veltui – ten jie ne tik mėgavosi saulės spinduliais, bet ir atšventė žmonos Jolantos gimtadienį. „Man patinka kopti į kalną, lipu ten su vienais apatiniais. Žmonės paskui klausia, ar neturiu marškinėlių. Po to norisi pagulėti, tai šokame į baseiną, papusryčiaujame, einame į pležą. O vakare – į miestelį, pasisupame ant atrakcionų“, – štai taip savo atostogas su šeima apibendrino Karolis.
2024-05-01

Ajanos „Svajonių žygio“ dienoraštis: Mulan 4-ojo gimtadienio proga – staigmena

Gineso rekordininkė Ajana Lolat su ramentais leidosi į nepaprastą, net 320 km kelionę – „Svajonių žygį“ per Lietuvą. Savo įspūdžių, patirčių ir emocijų dienoraščiu ji dalijasi su tv3.lt skaitytojais. Mielas dienorašti, Esu laiminga, nes su manimi kartu šiomis dienomis – vyras Justas ir geriausia pasaulyje draugė Mulan. Šiandien Mulan – 4 metai ir mes gavome dovanų tortą su šuns pėdute.
2024-04-22
REKLAMA
REKLAMA

Į Lenkiją – ne tik automobiliais, bet ir traukiniais: vykstantys lietuviai prakalbo, su kokiomis problemomis susiduria

Jau kiek daugiau nei metus pasiekti kaimyninę Lenkiją lietuviai gali traukiniais. Tačiau keliaujantys piliečiai dalinasi, kad problemų kyla ne tik su tarptautiniais, bet ir po šalį važinėjančiais traukiniais. Trūksta dažnesnių reisų, sunku planuoti kelionę, o nespėjus nusipirkti bilieto, už jį gali tekti sumokėti brangiau. Nepaisant to, „LTG Link“ atstovai teigia, jog vežimo paslaugas teikianti įmonė stengiasi atsižvelgti į keleivių poreikius.

Paskelbtos laimingiausios pasaulio šalys: jas aplankyti lietuviams net neprireiks skristi lėktuvu

Kas labiau džiugina nei kelionės? Paskelbta šių metų Pasaulio laimės ataskaita, kurioje Suomija jau septintus metus iš eilės užima pirmąją vietą laimingiausių šalių sąraše. Tiesą sakant, Šiaurės šalys sudaro didžiąją dalį dešimtuko: Danija, Islandija ir Švedija užima atitinkamai antrą, trečią ir ketvirtą vietas, o Norvegija yra septintoje vietoje. Ataskaitą rengia „Gallup World Poll“ kartu su Oksfordo universiteto Gerovės tyrimų centru ir Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi sprendimų tinklu.
2024-03-31

Lėktuve pasigirdo klyksmai: keleivius užpuolė tarakonai

Indijos pigių skrydžių bendrovės „IndiGo“ keleiviai pradėjo spiegti iš išgąsčio, kai lėktuve pastebėjo vaikštančius tarakonus, ir skubėjo išlipti iš lėktuvo. Socialiniuose tinkluose pasidalintą vaizdo įrašą apie šią šiurpą keliančią patirtį peržiūrą daugiau nei 115 tūkst. žmonių. „Tarakonai ir maisto zonoje (tiesą sakant, ir bet kur kitur), yra tiesiog siaubinga“, – rašė Indijos aviacijos žurnalistas Tarunas Shukla, pasidalijęs šiuo vaizdo įrašu.
2024-03-09

Dainos Bilevičiūtės atostogos vos nevirto nelaime: „Teko valytis organizmą, vėmiau“

Prieš dvi savaites atlikėja, vokalo mokytoja Daina Bilevičiūtė (59 m.) išvyko atostogauti į saulėtuosius ir egzotiškuosius Maldyvus. Nors kelionė paliko didžiulius įspūdžius, moteris pirmosiomis kelionės dienomis susidūrė ir su rimtais nemalonumais, kurie vos jai nekainavo gyvybės.  Apie kelionę su malonumu papasakojusi D. Bilevičiūtė tikino, kad pirmiausia į Maldyvus traukė ne pasimėgauti šiltu vandeniu ir salos egzotika, bet su tikslu sudalyvauti tarptautiniame dainų konkurse.
2024-03-06

Apie įtemptą pusmetį užsiminęs Aurimas Valujavičius pradėjo dar vieną iššūkį: „Prasideda vienuoliktoji mano gyvenimo kelionė“

Praėjusiais metais irkline valtimi per Atlantą perplaukęs keliautojas Aurimas Valujavičius išvyko į naują savo nuotykį.  „Sveiki visi. Esu Aurimas Valujavičius ir šiandien prasideda vienuoliktoji gyvenimo kelionė, kuri vadinasi „Zelandijos zigzagas“. Šiandien yra kovo 3-ioji. Kelionė prasideda“, – vaizdo įraše sakė A. Valujavičius. „Šis pusmetis buvo įtempas. Tiek vasara, tiek ruduo, tiek žiema.
2024-03-05

Keliautojas Tomas džiunglėse pamatė neįtikėtinus vaizdus: „Atplaukei į parduotuvę ir nebegali parplaukt“

Nuotykių ieškotojas, fotografas ir fotografijos mokytojas Tomas Tumolovičius savo kailiu patyrė, ką reiškia perdžiūvęs Amazonės upės baseinas. Esą toks nusekimas neįprastas net vietiniams.  Keliautojas, vos nuvykęs į džiungles, buvo šokiruotas, vietoj galingos Amazonės upės jis išvydo žolių salas. Apsunkina susisiekimą „Plauki, važiuoji, vėl plauki, užstringi, nes nusekusi upė ir salos plaukiojančios kaip pusė futbolo aikštės.
2024-03-02

Keli patarimai, kaip sutaupyti užsisakant skrydžius ir viešbučius kelionei

Atostogų sezonui artėjant, kyla ir skrydžių bei viešbučių kainos. Kelionių ekspertai dalinasi patarimais, kaip rasti geriausius skrydžių pasiūlymus ir sutaupyti ieškant apgyvendinimo atostogoms 2024 metais.  Palyginkite skrydžių bilietų ir apgyvendinimo kainas skirtinguose puslapiuose Kelionių agentūros „Makalius“ komandos vadovas Rimvydas Širvinskas-Makalius rekomenduoja visuomet lyginti įvairių aviakompanijų kainas.
2024-02-25

Atostogos užsienyje pavasarį: pigios, bet dėmesio vertos kryptys

Nors pavasarį oras šyla ir Lietuvoje, gyventojai dažnai renkasi šį laiką praleisti užsienyje. Pavasario mėnesiai – vieni populiariausių tarp keliautojų dėl malonių klimato sąlygų ir prieš vasaros sezoną dar nepakilusių kainų.  Lietuvos kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė pastebi tendenciją, kad pavasario metu Lietuvoje populiariausios šilto klimato šalys.
2024-02-24

Radvilas Bubelis su mylimąja Egle susituokė trečiąkart: indiški ritualai, batų slėpimas ir nustebinę vietiniai

Verslininkas Radvilas Bubelis dar 2023-iųjų spalį vedė širdies draugę Eglę. Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė tiek Lietuvoje, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose. Visai neseniai jie susituokė ir trečią kartą – šįkart egzotiškoje Indijoje, pagal indiškas tradicijas. Šalia dviejų šventų upių susituokusi pora buvo itin laimingi ceremonija. „Labai džiaugiamės, jog susituokėme ypatingoje vietoje“, – dalijosi jie.
2024-02-21

Vilnietės kelionės gniaužia kvapą: tam ryžtųsi nedaugelis

Vilnietė Erika Andrilionytė, daugeliui geriau žinoma kaip Erika Jaand, leidžiasi į tokias keliones, kurioms pasiryžtų nedaugelis. Tūkstančius kilometrų dviračius numinanti mergina neseniai grįžo iš vienos sudėtingiausių kelionių Islandijoje, tačiau iššūkiai jos nepalaužė, priešingai – dar labiau sustiprino. Kad rudenį skris į Islandiją, kur išbandys savo jėgas prieš gamtos galią, Erika buvo nusprendusi jau seniai – prieš metus.
2024-02-11

Ieva Voveris užsidarė vienuolyne: atskleidė, kaip reagavo vyras

Buvusi „Olialia“ mergaitė Ieva Voveris nenustoja gerinti savo kasdienybės ir gražinti vidinį pasaulį. Šįkart moteris leidosi į ypatingą 12 dienų kelionę – tylos stovyklą vienuolyne. Taip, Ieva visas dienas negalėjo kalbėti, rašyti, ir net... žiūrėti kitiems į veidus! Beveik dvi savaitės vienuolyne Ievai Voveris paliko neišdildomų įspūdžių ir patirčių, kurios jau dabar gerina jos kasdienį gyvenimą sugrįžus atgal į šeimos būtį.
2024-02-11

Monikos Marijos kelionė kemperiu neapsėjo be nuotykių: vienas sprendimas galėjo pakeisti viską

Atlikėja, nacionalinės „Eurovizijos“ finalistė Monika Marija Paulauskaitė dar prieš nusprendžiant dalyvauti konkurse ilsėjosi ir ieškojo kūrybinio įkvepimo keliaudama kemperiu. Monika Marija Paulauskaitė jau kurį laiką džiaugiasi ramybe ir laime. Apie tai prabilo viešėdama naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. „Gyvenu laimingą gyvenimą, rašau dainas, džiaugiuosi“, – šypsodamasi sakė ji.
2024-02-07

Mantas Vygantas mylimajai Jolantai surengė neįtikėtiną staigmeną: „Tokios jos dar nemačiau“

Londone gyvenanti atlikėja Jolanta Naruševičiūtė vasario 2-ąją minėjo ypatingą šventę – jai sukako 55-eri. Jubiliejaus proga moters širdies draugas ir scenos partneris Mantas Vygantas surengė mylimajai nepamirštamą staigmeną.  55-ojo J. Naruševičiūtės jubiliejaus proga M. Vygantas mylimajai surengė kelionę į Balio salą. Jis ne tik suplanavo šią staigmeną dar praėjusiais metais, bet ir pakvietė kartu prisijungti artimus bičiulius.
1144 2024-02-06

Paaiškėjo, kodėl irkluojant ant Aurimo Valujavičiaus krūtinės buvo priklijuotas prietaisas

Vienviete irkline valtimi Atlanto vandenyną per 4 mėnesius perplaukęs ir Lietuvos rekordą pasiekęs garsus keliautojas, Kauno technologijos universiteto (KTU) Statybos ir architektūros fakulteto alumnas Aurimas Valujavičius šiuo metu intensyviai ruošiasi naujam iššūkiui, kuomet kovo mėnesį dviračiu leisis po Naująją Zelandiją. Kartu su Aurimu kelionėje po Atlantą dalyvavo ir KTU mokslininkų paruošta speciali įranga, kuria Biomedicininės inžinerijos instituto mokslininkai dr.
2024-02-01

Vilniečiai vos per plauką išvengė pavojaus: „Buvo geras įspėjimas“

Keliautojas Algirdas Gurevičius sausio 31 dieną pristato filmą „Islandija: Paklydę dykumoje“. Jame – kitokios kelionės akimirkos. Algirdas kartu su žmona Dagne rinkosi neįprastą kelią, kuriuo įprastai nesiryžta keliauti turistai. Savo kelionės po Islandiją įspūdžiais Algirdas Gurevičius sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. Dauguma jo ir žmonos Dagnės kelionių nugula į kino filmus.
2024-01-29

Paslauga pasinaudojo, atsiskaityti nepanoro – keleivis taksistui kumščiu išdaužė automobilio langą

Paslauga pasinaudojo, atsiskaityti nepanoro, o užuot palikęs arbatpinigių – kumščiu langą išdaužė. Nespėjo vyrai tolimesnių planų aptarti, kaip teko kelionę pratęsti. Yra galimybė viską taikiai užbaigti. Bet ar tai pavyks – atsakymas laidoje „Farai“. Pavėžėjimo paslaugas teikiantis pilietis kreipėsi į policiją pagalbos. Klientai ne tik atsisakė atsiskaityti už paslaugą, bet ir išdaužė automobilio langą. Vairuotojas nurodė keleivių požymius ir išlaipinimo vietą.
2024-01-27

Pamačiusi, kas darosi troleibuse, vilnietė įsiuto: žodžių į vatą nevyniojo

Praeitą savaitę į MadeinVilnius.lt redakciją kreipėsi vilnietė, kuri skundėsi viešojo transporto būkle Vilniuje. Važiuodama troleibusu, keleivė pamatė, kad per stogą vanduo ne laša, o teka kaip upelis. Tiesa, esant -16 laipsnių šalčio minėtame troleibuse net nebuvo įjungtas šildymas. „Ar tai normalu?“,  klausia gyventoja. „Kad Vilniaus transporto būklė apverktina niekam ne naujiena. Troleibusas, kurio garažo numeris yra 1610, kursuoja 6 ar 12 maršrutu.
2024-01-24

Aras Vėberis su žmona Martyna Kenijoje švenčia medvilnines vestuves: pritrenkė vienas dalykas

Kenijoje muzikantas, prodiuseris Aras Vėberis su žmona Martyna švenčia medvilninių vestuvių metines. Pernai pirmąją sukaktį jiedu paminėjo Meksikoje, tad kelionės į egzotines šalis tampa savotiška šios šventės tradicija. Aras Vėberis su žmona Martyna ir sūnumi Nojumi mėgaujasi dienomis po Kenijos saule. Naujienų portalui tv3.lt jis tikino, jog visų nuotaikos – nuostabios. „Manau, visi taip jaustųsi pabėgę iš mūsų Lietuvėlės, kur žiema, sniegas.
2024-01-19

Mokytoja Veronika stebina atostogų vaizdais: internautai piktinasi, kodėl keliauja per mokslo metus

Veronika Naumova – puikiai atpažįstama jauna mokytoja, kuri dažnai dalijasi šmaikščiais mokyklos gyvenimo įrašais savo socialiniuose tinkluose. Šiuo metu moteris leidžia laiką Kenijoje, o kelionę įvardija ne tik kaip poilsinę, bet ir darbo. Veronika dalijasi, jog sulaukė šimtų žinučių iš žmonių, nesuprantančių, kaip mokytoja gali keliauti per mokslo metus.
58 2024-01-17

Svarbu visiems keliaujantiems: mažas įplyšimas pase gali nutraukti jūsų atostogas

Jake Burton, jo mama Rachael ir tėvas Chris gruodžio 28 d. turėjo skristi „Ryanair“ lėktuvu iš Anglijos Rytų Midlandso oro uosto į Alikantę (Ispanija), kur naujųjų metų proga, aštuonias dienas turėjo praleisti netoliese esančiame Benidorme. Atostogos baigėsi nespėjusios prasidėti – vaikinui nebuvo leista įlipti į lėktuvą. Šeima atvyko į oro uostą, užsiregistravo skrydžiui, praėjo saugumo patikrą ir galiausiai priėjo prie savo vartų.
2024-01-13

Birutė Vėsaitė keliauja po Tailandą – užkliuvo kanapes siūlantys kioskeliai: atsakė, ar bandytų

Politikė, buvusi Seimo narė Birutė Vėsaitė (72 m.) keliauja po Tailandą. Tiesa jos laiko ten vos neaptemdė prarastas lagaminas. Laimė, viskas baigėsi sėkmingai. Be to, Birutei užkliuvo kanapių kioskeliai, kurių šioje šalyje buvo labai daug. Ji pareiškė savo nuomonę. Birutė Vėsaitė pirmiausiai nuskrido į Malaiziją. Jos pirmasis įrašas apie kelionę socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbtas lapkričio 26 dieną. Tada paaiškėjo, kad pradingo Birutės lagaminas. „Sveikas, Kuala Lampūre.
2023-12-20

Vilnietė metė darbą ir išvyko keliauti: „Gal kažkas galvoje susišvies“

Dar prieš kelis mėnesius 23-ejų metų Agnės Tarailaitės dienotvarkė atrodė taip, kaip įprasto jauno lietuvio. Agnė dirbo žurnaliste, o tuo pat metu studijavo politikos mokslus. Visgi, toks gyvenimo būdas laimės merginai neatnešė, tad prieš kelis mėnesius, gavusi bakalauro studijų diplomą, Agnė ryžosi mesti darbą ir be atgalinio bilieto keliauti į Azorų salas. Pokalbio metu Agnė su tv3.lt skaitytojais pasidalijo, koks ypatingas įvykis nutiko kelionės pradžioje ir iš ko gyvena kelionių metu.
2023-12-15

Kūčiukus į Australiją bandęs skraidinti Grigaitis susidūrė su nemalonumais: grasino tūkstantinėmis baudomis

Verslininkas Žilvinas Grigaitis grįžo po penkias savaites trukusios prabangios kelionės aplink pasaulį. Iš viso jis aplankė 9 šalis. „Norisi viską uždaryti į gražią barchatinę dėžutę, perrišti kaspinu ir laikyti ten visas emocijas, kad jos pasiliktų ilgai“, – šypsodamasis teigė Ž. Grigaitis, pripažinęs, jog grįžus atgal į kasdienybę jį aplankė tuštumos jausmas. Savo įspūdžiais Žilvinas Grigaitis dalijosi išskirtinai su naujienų portalu tv3.lt.
2023-12-01

Pasaką primenančios Viktorijos Siegel atostogos Maldyvuose – su naujomis patirtimis: „Buvo nemažai baimės“

Lapkričio 17-ąją draugų apsuptyje trankiai gimtadienį atšventusi nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel-Suodaitė šiuo metu ilsisi Maldyvuose. Socialiniuose tinkluose paviešintuose moters kadruose – pasakiški vaizdai, svajingas poilsis ir netikėti pirmieji kartai.  Socialiniame tinkle „Instagram“ paviešintomis atostogų akimirkomis V. Siegel-Suodaitė sutiko pasidalinti su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.
2023-11-30

Išgirdusi, ką anyta dovanos Kalėdoms anūkei, Rima pritrūko žodžių: „Viršūnė“

„Patekau į tokią situaciją, kad net nežinau, juoktis ar verkti. Kai anyta pasakė, ką dovanos mūsų su vyru dukrai Kalėdoms, vos neapsiverkiau ir pritrūkau žodžių... Nelinkėčiau to net didžiausiam priešui“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Rima. Su vyro mama nesame didelės draugės, bet bendraujame normaliai, visada pasikalbame, kaip kam sekasi, ji bent kartą į mėnesį pas mus užsuka kavos.
2023-11-29

Kelionė su traktoriumi aplink Lietuvą – 32-iejų Justinas buvo išsigandęs net dėl savo gyvybės

Vienas lietuvis vardu Justinas sugalvojo aplink gimtinę apkeliauti senutėliu, prieš 30 metų pagamintu traktoriumi, liaudyje dar vadinamu „pupsiku“. Traktoriui vyras net sugalvojo vardą – Pliumpis. Viską filmuodamas savo „YouTube“ sekėjams vyras palei Lietuvos sieną keliavo 9-as dienas, nuvažiavo daugiau kaip pusantro tūkst. kilometrų. Demonstravo kaip nugali atstumus traktoriui nuolatos kratantis, kaip darganotu oru nakvoja palapinėje ir lauko sąlygomis gaminasi maistą.

Vytautas Mikaitis prisiminė nelaimę Kuboje: meistrų išmonei nebuvo lygių

Paslaptingi, charizmatiški ir ypač stilingi – būtent tokie bus šio šeštadienio vakaro TV3 žaidimo „galvOK“ svečiai. Darbo dienomis pagrindinius herojus kurioziškų situacijų kupiname seriale „Detektyvai: 209“ įkūnijantys aktoriai – Leonardas Pobedonoscevas ir Deividas Breivė – šįkart imsis naujos bylos. Kas taps žaidimo nugalėtoju?! Naujo serialo pagrindiniai veikėjai – policijos partneriai Julius ir Robkė.
2023-11-25

Žilvinas Grigaitis vieši Las Vegase: milžiniškos kainos dėl F-1 lenktynių privertė susimąstyti

Verslininko Žlvino Grigaičio (53 m.) prabangi kelionė aplink pasaulį jau įpusėjo. Šįkart vyras siunčia linkėjimus iš Las Vegaso. Savo įspūdžiais Žilvinas Grigaitis dalijasi išskirtinai su naujienų portalu tv3.lt. Savo prabangios kelionės aplink pasaulį metu jis jau aplankė Indiją, Tadžmahalą, Singapūrą, Tailandą ir Taipėjų. Žilvino Grigaičio įspūdžiai: Labai įdomus laikas, čia gi Las Vegasas.
2023-11-21

Merūnas Vitulskis po Airiją keliauja be šeimos: „Esame ganėtinai vieniši“

Nuo spalio vidurio į Airiją darbo reikalais išvykęs operos solistas Merūnas Vitulskis (40 m.) dar iki šiol mėgaujasi šalies gaiva. Darbingomis nuotaikomis gyvenantis vyras tikina iš naujo atradęs šią šalį ir bandantis „sugerti“ visus jos malonumus.  Jau ne pirmą kartą vėjuotoje Airijoje besilankantis dainininkas neslepia, kad kaskart ten apsilankius užklumpa vis kitokios patirtys ir įspūdžiai.
2023-11-11

Prabangioje kelionėje Grigaičiui pavyko „neužsirauti“: neteko gailėtis

Prabangiai aplink pasaulį keliaujantis verslininkas Žilvinas Grigaitis (53 m.) pasiekė dar vieną stotelę – Tailandą. Čia jis mėgavosi kokybe ir estetiką, kurią rado net ir gatvės maisto restoranuose. Tiesa, dėl vieno dalyko jam neteko gailėtis. Žilvinas Grigaitis jau apkeliavo keletą šalių. Jo prabangios kelionės tikslas – keturi žemynai. Verslininkas jau buvo Indijoje ir Singapūre. Savo įspūdžius jis iš pirmų lūpų pasakoja naujienų portalui tv3.lt.
2023-11-08

Indrė Burlinskaitė su vyru atostogauja Egipte: pademonstravo nepriekaištingą figūrą

Nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė lietuviškąją darganą visai neseniai iškeitė į saulę – žinoma moteris kartu su vyru Liudu Vaisieta išvyko šilumos gaudyti į Egiptą. Moters socialiniuose tinkluose jau kurį laiką mirga kadrai iš atostogų – ji ilsisi garsiame Hurgados kurorte, kur lankosi jau ne pirmą kartą. Savo kelionės kadrais žinoma moteris sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.
2023-11-06

Aplink pasaulį keliaujantis Grigaitis – Singapūre: „Jie gyvena auksinio kiaušinio aplinkoje“

Verslininkas Žilvinas Grigaitis tęsia savo prabangią kelionę aplink pasaulį. Šįkart jis lankosi Singapūre. „Siaubingas Singapūras, nesinori išvykti. Tie, kas skaičiuoja, važiuoja į Dubajų, tie, kas ne, Singapūre randa eleganciją, estetiką ir ramybę“, – teigia Žilvinas. Singapūras Žilviną Grigaitį pasitiko svetingai. Jis ne tik lankėsi vestuvėse, bet ir ypatingame naktiniame klube, į kurį patekti nori visi ir yra pasiruošę padaryti viską, kad jiems pavyktų.
134 2023-11-03

Viktorija Siegel darbuojasi Dubajuje: „Neslėpsiu, kad tai be galo vargina“

Verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel leidžia dienas Dubajuje. Ten ji išvyko su dukra Nicole, sūnumi Laurynu ir dviem draugėmis. Kelionės tikslas – grožio produktų paroda, vykstanti šiame mieste. Viktorija Siegel akimirkomis iš Dubajaus dalijasi socialiniuose tinkluose. Ten moteris ne tik šildosi po saule paplūdimyje, bet ir aktyviai dirba. Įrašais ji leido pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt.
129 2023-11-03

Grigaičio prabangi kelionė aplink pasaulį: Tadžmahalas, keistos mintys ir mistiškas patrauklumas

Verslininkas Žilvinas Grigaitis (53 m.) mėgaujasi savo prabangia kelione aplink pasaulį. Vyras išskirtinai dalijasi įspūdžiais su naujienų portalu tv3.lt, o šįkart jis pasakoja, kaip sekėsi aplankyti Tadžmahalą – vieną iš septynių pasaulio stebuklų. Be to, Žilviną itin nustebino vienas populiarėjantis indiškas produktas. „Tik laiko klausimas, kada Indijos galybė pradės atakuoti pasaulio rinkas“, – tikino Grigaitis.
2023-10-28

Asmeninio trenerio Pauliaus Ratkevičiaus atostogos Kalabrijoje: pasijutome lyg kino filme

Asmeninis treneris Paulius Ratkevičius su drauge Giedre viešėjo Italijos perlu vadinamoje Kalabrijoje. Pora mėgavosi saule ir maudynėmis jūroje, aplankė daugybę žavių autentiškų miestelių, ragavo vietos virtuvės patiekalus. Paulius sako, kad Kalabrija juos taip sužavėjo, kad neabejotinai į Italiją sugrįš ir vėl. „Kelionė į Kalabriją paliko didžiulį įspūdį. Jautėmės, tarsi būtume patekę į kino filmą.
2023-10-26

Slaptas Edvardo Žičkaus gimtadienis Latvijoje: laukinis paplūdimys, alpakos ir uzbekiška degustacija

Žinomas žurnalistas, televizijos laidų vedėjas Edvardas Žičkus 41-ąjį gimtadienį nutarė paminėti neįprastai. Beveik keturiasdešimčiai svečių skirtuose kvietimuose šventės kaltininkas įrašė tik keletą paslaptingų detalių: norint dalyvauti gimtadienyje prireiks paso ir nusiteikimo smagiems eksperimentams.
2023-10-25

Pirma Grigaičio prabangios kelionės aplink pasaulį stotelė – Indija: ką viešbučiuose vadina monstrais?

Verslininkas Žilvinas Grigaitis (53 m.) leidosi į kelionę aplink pasaulį. Per penkias savaites iš viso jis žada aplankyti devynias šalis. Pirma stotelė – Naujasis Delis ir kelionė traukiniu į Tadžmahalą. Išskirtiniai Ž. Grigaičio įspūdžiai – naujienų portale tv3.lt.
2023-10-24

Prieš prabangią kelionę aplink pasaulį Grigaitis įsileido į namus: svarbus talismanas, užduotis ir kolekcijos

Verslininkas Žilvinas Grigaitis (53 m.) nusprendė leistis į kelionę aplink pasaulį. Ji bus kitokia – su prabangos prieskoniais – kadangi Žilvinas skris vienų geriausių avialinijų lėktuvų verslo klase ir gyvens prašmatniuose viešbučiuose. Žinomas vyras atskleidė, kiek vidutiniškai kainuoja tokio tipo kelionės bei kokia jų trukmė. Be to, verslininkas nusprendė duoti sau užduotį, o į savo beveik 40 kilogramų sveriantį bagažą sutalpino ir itin širdžiai svarbų talismaną.
2023-10-20

Būsimas kardiologas įgyvendino seną svajonę: dviračiu aplink Lietuvą pasieniu įveikė įspūdingą atstumą

„Jei turi stogą virš galvos – jau gerai. Jei yra sienos, langai ir nešalta, tai – jau didelis komfortas. Jei turi, ką pavalgyti, ir tas maistas dar šiltas, tai – irgi didžiulis privalumas. Visiškai paprasti, žemiški dalykai, apie kuriuos kiekvieną dieną galbūt net nesusimąstai, tokiose kelionėse tampa svarbiausi“, – kalbėjo gydytojas rezidentas Edvardas Jukna, šių metų vasarą įgyvendinęs savo svajonę – apkeliauti dviračiu aplink Lietuvą pasieniu.
2023-10-05
REKLAMA
Juodkalnijos kalnai ir Taros upė  Juodkalnijos kalnai ir Taros upė

„Lonely planet“ kviečia tapti pirmuoju žygeiviu, įveiksiančiu 2000 km Baltijos taką per Lietuvą, Latviją ir Estiją

Rugsėjo 21-ąją paskelbtame išsamiame straipsnyje tarptautinis kelionių gidas „Lonely planet“ kviečia keliautojus iš viso pasaulio tapti pirmaisiais, įveiksiančiais vieną iš dviejų Baltijos takų – 2 tūkst. km. besidriekiantį Miško taką nuo Lazdijų iki Talino arba 1,4 tūkst. km. Jūrų taką, prasidedantį Nidoje. Ekspertai sutaria, kad žygių populiarumas Lietuvoje ir pasaulyje kasmet auga, tačiau šiam iššūkiui kol kas dar nesiryžo niekas.
2023-09-26
Į viršų