Išleistas į laisvę maniakas susižėrė „maišą pinigų“ ir planuoja vedybas

70-metis Viktoras Mochovas, prieš daugelį metų Rusijoje išgarsėjęs kaip „Skopinsko maniakas“, atbuvo savo bausmę kalėjime ir „grįžo namo“. Visuomenėje daug kalbų sukėlė tai, kad vos išleistas jis įžengė į populiarios pokalbių laidos studiją.

Dvi nepilnametes merginas pagrobęs, prievartavęs ir nelaisvėje daug metų laikęs vyras jau pirmosiomis savo buvimo laisvėje dienomis padarė nusižengimą – neužsiregistravo vietos policijos poskyryje. Vyras teisėsaugos bus stebimas dar 6 metus.

Kalbėdamas su žurnalistais apie savo ateities planus, V. Mochovas pareiškė, kad ruošiasi vedyboms. „Radau sau bobutę jauną“, – aiškino jis.

Į gimtinę jis grįžo naktį. „Interfaks“ teigimu, namas, kuriame jis anksčiau gyveno, dabar yra avarinės būklės, todėl maniakui teko keliauti nakvynės į motelį, tačiau ten jį atpažino ir nepriėmė. V. Mochovas iškvietė policiją, kuri jį nusivežė pas save į nuovadą.

Pasak savo bausmę atlikusio nusikaltėlio, jis „su maišu pinigų“, kurį jis tarėsi gavęs iš įvairių televizijų, vyks į Rusijos pietus. Prie jo namų susirinkusiems žurnalistams teistas pedofilas pasakojo, kad norėtų susirasti savo vaikus ir pabendrauti su aukomis. „Norėčiau paprašyti atleidimo“, – aiškino jis.

Kovo 3-ąją paaiškėjo, kad V. Mochovas, vos išėjęs iš kolonijos nuvyko į Maskvą sudalyvauti pokalbių laidose.

Naujienų kanalo „Čestnyj detektiv“ duomenimis, Skopino maniakas jau pirmosiomis dienomis iš žurnalistų uždirbo apie 2 mln. rublių (22,5 tūkst. eurų). Skelbiama, kad už dalyvavimą vienoje iš valstybinių televizijų rengiamoje laidoje jis gavo 1,5 mln. rublių. Tiesa, kilus visuomenės pasipiktinimui, laida taip ir neišvydo eterio. Kiti žurnalistai jį nusivežė į gimtąjį Skopiną ir ten už interviu sumokėjo dar 350 tūkst., rašoma „Lenta“.

Žiaurus sadistas prievartavo ir laikė nelaisvėje nepilnametes

2005-ųjų rugpjūčio 30-ąją vyras buvo nuteistas 17 metų kalėjimo dėl visuomenę sukrėtusio nusikaltimo. 2000-aisiais jis pasiūlė 14-metei Jekaterinai ir 17-metei Jelenai „pavežti iki namų“, tačiau pats turėjo žiaurių kėslų ir nuvežė jas į savo namus.

1296 dienas jis laikė moksleives šalia namo esančiame garaže įrengtame bunkeryje ir prievartavo jas. Jeigu merginos jam priešindavosi, jis nebenešdavo maisto, vandens, atjungdavo šviesą, netgi išpurkšdavo patalpą ašarinėmis dujomis. Viena iš merginų dukart nuo jo pagimdė. Merginoms pavyko ištrūkti perdavus į laisvę raštelį.


Rašyti komentarą...
E
Elena
2021-03-11 07:35:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai,labai gaila,kad to uroda ne nušovė! Tėgul buna jis prakeiktas ir nudvies ko greičiau!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų