Atidžiau į kelią įsižiūrėjusios moterys nustėro: „O tu šventas š***!“

Tornadas – galinga stichija, kurios kelyje pasitaikyti norėtų retas. Jungtinėse Amerikos Valstijose ši stichija yra dažnas svečias, o kai kurie žmonės su malonumu tornadus vaikosi ir tam skiria didžiąją dalį savo gyvenimo. Bet net ir tokius žmones priešais akis pamatyti viesulai išgąsdina. Amerikietės audrų gaudytojos Lisa ir Heather, save vadinančios „MesoMamas“, Teksaso valstijoje, Midlande, pateko, kaip pačios teigia, į tornado vidų.

Stebinanti pareigūnų drąsa: meistriškai tryse sulaikė į miestą atklydusį aligatorių

Pietų Karolinos, Čarlstono policijos nuovados pareigūnai su kitų tarnybų atstovais gavo didelės drąsos pareikalavusią užduotį. Buvo pranešta apie į automobilių stovėjimo aikštelę atklydusį aligatorių, kurį reikėjo skubiai sugauti ir išvežti. Policijos paskelbtoje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip trys pareigūnai drąsiai užšoko ant plėšrūno nugaros ir jį prispaudė, o tada užklijavo jo burną.

Tai, ką mokinys išvydo tualete, pašiurpino visą mokyklą: tarnybos reagavo žaibiškai

Braziliją sukrėtė šiurpus incidentas šalies pietryčiuose esančios Belo Orizontės pradinėje mokykloje. Šeštadienio rytą devynerių berniukas atėjo į futbolo treniruotę ir mokyklos tualete išvydo besislepiančią pumą. Laimė, moksleivis spėjo pasislėpti ir nuo plėšrios katės ir per incidentą nenukentėjo, o tualete uždaryto gyvūno vėliau atvyko išvežti veterinaras ir vietos pareigūnai. Spėjama, kad į mokyklos patalpas gyvūnas galėjo įšokti per atvirą langą.

Moteris nesulaikė ašarų: vėl išgirdo tragiškai žuvusio sūnaus širdies plakimą

Luizianos valstijoje, Meterio mieste nufilmuotas itin jautrus susitikimas. 2020 m. rugsėjį per automobilio avariją žuvo 25-erių amerikietis Nicholas Clarkas, kurio organus jo mama sutiko paaukoti donorystei, o po beveik dvejų metų moteris sutiko paauglį, kuris nešioja jo sūnaus širdį. Žuvusio vaikino širdis atiteko paaugliui Jean'ui Paului Marceauxui, kuriam šiemet suėjo keturiolika metų.

Jautri akimirka: darželį baigęs berniukas sulaukė už širdies griebiančio vizito

Džordžijos valstijoje darželį baigęs berniukas sulaukė netikėtos staigmenos. Čerokio miesto policija išplatino vaizdo įrašą, kuriame buvęs policijos detektyvas Scottas Duncanas darželio iškilmėse aplanko prieš ketverius metus išgelbėtą skendusį berniuką Hunterį Longą. Nelaimė įvyko, kai tuomet vos dvejų metukų berniukas įkrito į iš dalies išleistą savo namų baseiną ir prigėrė vandens.

Pro langą pažvelgusi moteris išvydo grėsmingą vaizdą: griebė kamerą, kad tai užfiksuotų

Kanados rytus savaitgalį užklupus smarkioms audroms, žuvo mažiausiai aštuoni žmonės, sekmadienį pranešė pareigūnai. Savo akimis audrą matę žmonės socialiniuose tinkluose ėmė dalintis stichijos vaizdo įrašais. Viename jų matyti, kaip dangus maišėsi su žeme, o tai mačiusi moteris negalėjo patikėti savo akimis.

Talibanas verčia vykdyti įsakymą televizijos vedėjoms dengti veidą

Afganistaną valdančio Talibano Dorybių skatinimo ir ydų prevencijos ministerija sekmadienį pradėjo versti vykdyti įsakymą visoms televizijos naujienų laidų vedėjoms eteryje dengti veidą. Ketvirtadienį paskelbtas įsakymas yra žmogaus teisių gynėjų pasmerktų permainų Afganistane dalis. Iki šiol jį vykdė tik nedaugelis laidų, bet sekmadienį dauguma vedėjų moterų pasirodė prisidengusios veidus.

Kanadoje smarkios audros pareikalavo 4 gyvybių

Kanados rytines Ontarijo ir Kvebeko provincijas užklupus smarkioms audroms, žuvo keturi žmonės, o beveik 900 000 namų liko be elektros, šeštadienį pranešė pareigūnai. Ontarijo policija socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė, kad per stiprią vasaros audrą žuvo trys žmonės ir dar keli buvo sužeisti. Vienas vyras žuvo, medžiui užvirtus ant priekabinio namelio, kur jis buvo apsistojęs. Audros metu medis taip pat prispaudė per audrą ėjusią į aštuntą dešimtį metų įkopusią moterį.

Prancūzijoje sudužus turistiniam lėktuvui žuvo 5 žmonės

Prancūzijos Alpėse šeštadienį sudužus turistiniam lėktuvui žuvo penki žmonės, įskaitant keturis vienos šeimos narius, pranešė gelbėjimo tarnybos. Nelaimė įvyko popietę, netrukus po pakilimo iš Versu aerodromo netoli Grenoblio pietryčių Prancūzijoje. Skrydis turėjo trukti pusvalandį. Liudininkai pranešė apie nelaimę gelbėjimo tarnyboms, kurios sudegusiose lėktuvo nuolaužose rado keturių suaugusiųjų ir vaiko kūnus. Gesinti gaisro buvo išsiųsta apie 60 ugniagesių.

Protu nesuvokiamas išpuolis: nufilmavo, kaip vyras nei iš šio, nei iš to nustūmė nėščią moterį

Viskonsino valstijos Rasino miesto pareigūnai paviešino sunkiai protu suvokiamą vaizdo įrašą ir paprašė gyventojų pagalbos surasti nėščią moterį nustūmusį vyrą. Kaip matyti gegužės 19-ąją užfiksuotame įraše, vienoje Rasino miesto gatvėje sukiojosi vyriškis. Po kiek laiko jis perėjo į kitą kelio pusę ir staigiai pribėgo prie moters. 26 savaites nėščia moteris atsidūrė ant žemės – vyras be jokios sąžinės graužaties ją nustūmė ir pabėgo iš įvykio vietos.

Atidžiau į stulpą įsižiūrėjusi moteris liko be žado: „Negaliu patikėti, kad tai vyksta“

Viename Naujojo Džersio valstijos, JAV, miestelyje važiuodama automobiliu moteris negalėjo patikėti savo akimis, kai pamatė dideliame aukštyje stulpą apsikabinusį lokį. Šis vaizdelis sudomino ne tik įrašą filmavusią moterį, bet ir daugelį kitų miestelio gyventojų.

Avarija nustebino ir visko mačiusius pareigūnus – neblaivus vairuotojas nedaugžodžiavo

Floridos valstijos Talahasio miesto pareigūnai paviešino neeilinės avarijos vaizdo įrašą. Ši avarija nustebino net ir visko mačiusius policininkus, o pasidaliję vaizdo įrašu pareigūnai turėjo tik vieną perspėjimą – vairuoti apsvaigus niekada nėra gera mintis. Gegužės 14-ąją Talahasio mieste neblaivus vairuotojas kažkokiu būdu sugebėjo užvažiuoti aukštyn ant elektros stulpo. Kaip jam tai pavyko, negalėjo suprasti nei pats vairuotojas, nei pareigūnai.

Į dangų pažvelgęs vyras negalėjo patikėti savo akimis – nufilmavo retą reiškinį

Oklahomos valstijoje, JAV, į dangų pažvelgęs vyras negalėjo atsigrožėti retu reiškiniu, kurį pamatė praūžus audrai.  Tayloras Meadas net 40 minučių filmavo dangų, kuriame buvo matomi reti „mammatus“ debesys. Iš 40 minučių įrašo vyras padarė 40 sekundžių vaizdelį, kuriuo pasidalijo socialiniuose tinkluose. Reti „mammatus“ debesys iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip apokalipsė, tačiau tai tėra debesų rūšis, kuri primena mozaiką, sudarytą iš kamuoliukų.

Nufilmavo, kaip Romoje ne ten nusukęs užsienietis automobiliu apgadino garsiuosius Ispanijos laiptus

Susigaudyti kitame mieste turistams kartais būna labai sunku, o kartais tai gali baigtis ir nelaime. Taip nutiko ir vienam turistui, sėdusiam prie visureigio vairo Italijos sostinėje Romoje. Romos policijos pareigūnai paviešino vaizdo įrašą, kuriame nufilmuota, kaip nuomuotu „Maserati“ visureigiu 37-erių turistas nuriedėjo ikoniškaisiais Ispanijos laiptais. Kaip matyti vaizdo įraše, vairuotojas nusuko ne į tą pusę ir ėmė važiuoti žemyn Ispanijos laiptais.

COVID-19 protrūkio apimta Šiaurės Korėja pranešė apie dar 15 „karštligės“ aukų

Šiaurės Korėja sekmadienį pranešė apie dar 15 žmonių mirtį nuo „karštligės“, šaliai paskelbus apie pirmuosius patvirtintus koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejus ir įvedus griežtų epidemiologinių suvaržymų. Valstybinė naujienų agentūra KCNA informavo, kad karštligė pareikalavo iš viso 42 žmonių gyvybių. Taip pat užregistruota 820 620 susirgimo atvejų; 324 550 žmonių prireikė gydymo.

Popiežius paskelbė 10 naujų šventųjų

Popiežius Pranciškus sekmadienį kanonizavo vieną dykumoje nužudytą prancūzą, nacių koncentracijos stovykloje nužudytą olandų kunigą, indų atsivertėlį ir dar septynis asmenis. Tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio susirinko į kanonizacijos mišias Šv. Petro aikštėje Vatikane, kurioms vadovavo 85 metų pontifikas ir dalyvavo oficialios delegacijos. Prancūzijos delegacijai vadovavo vidaus reikalų ministras Geraldas Darmaninas, o Italijos – prezidentas Sergio Mattarella.

Paplūdimyje – kvapą gniaužiantis vaizdas: nufilmavo, kaip vanduo prarijo ant kranto stovėjusį namą

Šiaurės Karolinos valstijoje, JAV, nufilmuotas kvapą gniaužiantis vaizdas. Dėl potvynio ir stipraus vėjo ant vandenyno kranto stovėjusį namą pasiglemžė vanduo. Namas buvo vienas iš dviejų pastatų, kurie atsidūrė vandenyje. Gegužės 10-ąją gyventojai buvo įspėti nesiartinti prie paplūdimio, taip pat buvo įsitikinta, kad nei viename iš ant vandenyno kranto stovėjusių namų nebūtų žmonių. JAV nacionalinė parkų tarnyba teigė, kad teritoriją užtvėrė. Incidento metu nenukentėjo nei vienas žmogus.

Pažvelgęs pro langą keleivis patyrė siaubą – lėktuvas privalėjo kuo skubiau leistis

Avialinijų „United Airlines“ keleivis patyrė tikrą siaubą, kai lėktuvas, skrendantis iš Peru sostinės Limos į Teksaso valstiją, Hjustoną, vos pakilęs turėjo leistis avariniu būdu. Keleivis nufilmavo, kokį vaizdą pro langą jis stebėjo lėktuvui leidžiantis. Lėktuvas pakilo iš Limos Jorge Chavezo tarptautinio oro uosto ir po kurio laiko buvo priverstas leistis į tą patį oro uostą avariniu būdu.

To prie savo namų durų pamatyti nesitikėjo: išvydę, kas lūkuriuoja, nedelsiant kvietė tarnybas

Floridos valstijos Flaglerio apygardos pareigūnai sulaukė sunerimusių žmonių skambučio, kai šie pamatė, kas laukia visai šalia jų durų. Kaip matyti pareigūnų paviešintame vaizdo įraše, visai šalia pagrindinių namo durų lūkuriavo didžiulis aligatorius. Žmonės nežinojo, kaip elgtis, todėl nedelsdami kreipėsi į pareigūnus, o šie problemą išsprendė be baisesnių incidentų. „Pareigūnai sureagavo į iškvietimą apie problemą, susijusią su gyvūnu, ir visai prie namo durų rado aligatorių.

Girto vairuotojo siautulys – automobilių stovėjimo aikštelėje neliko neapgadinto automobilio

Oregono mieste, JAV, nuo alkoholio apsvaigęs vyras sukėlė tikrą chaosą prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje. Oregono policijos išplatintame vaizdo įraše matyti, kaip į prekybos centro aikštelę įvažiavęs krovininis automobilis priekiu rėžėsi į priparkuotų transporto priemonių eilę. Vėliau vairuotojas įjungė atbulinę pavarą ir važiuodamas atgal dar taranavo kelis automobilius.
Į viršų