Rygoje nuo Covid-19 mirė Putino patikėtinio Roldugino brolis Gelbėti iš Maskvos buvo išsiųstas specialus lėktuvas-ligoninė

Rygoje mirė 71-erių buvęs „Gazprom“ vadovas Latvijoje Jevgenijus Rolduginas, skelbia TV3 televizija. Į Latviją netgi buvo atskraidintas specialus lėktuvas-ligoninė iš Maskvos, tačiau V. Putino kurso draugo gyvybė užgeso, nespėjus išgabenti jo į Rusiją.

V. Putinas ir S. Rolduginas (nuotr. SCANPIX)

J. Rolduginas vadovavo „Gazprom“ padaliniui Rytoje iki 2018-ųjų gruodžio. Tai buvo pirmoji koncerno atstovybė Europoje, kuri buvo atidaryta 2009-aisiais. 

Portalas „Skaties“ išsiaiškino, kad J. Roldugino pasiimti iš Rygos skrido speciali „skraidanti Rusijos gelbėjimo tarnybos ligoninė“. Lėktuvas numeriu RA-89066 lapkričio 2-ąją išskrido iš Maskvos Žukovo oro uosto į Rygą, tačiau jau tą pačią dieną grįžo atgal.

Latvijoje J. Rolduginas yra žinomas kaip „Latvijos dujų“ darbuotojas, o sovietų laikais dirbo KGB. 

RBK dar 2016-aisiais skelbė, kad Jevgenijus Rolduginas yra Sergejaus Roldugino, artimo Rusijos prezidento Vladimiro Putino patikėtinio, brolis. Būtent vyresnysis brolis supažindino V. Putiną su Rolduginu-jaunesniuoju, pasakojo pats S. Rolduginas viename iš interviu. 

V. Putinas ir J. Rolduginas kartu studijavo KGB institute.

Kremliaus sąskaitų prižiūrėtojas

S. Rolduginas išgarsėjo 2016-aisiais, kuomet žurnalistų tyrimų grupė ICIJ kartu su Korupcijos ir organizuotų nusikaltimų tyrimų centro (OCCRP) komanda paviešino finansinių sandorių, su kuriais gali būti susiję pasaulio politikos elito asmenys, duomenis. Remiantis dokumentais, S. Rolduginas yra centrinė „rusiškosios“ tyrimo dalies figūra.

REKLAMA

Skelbiama, kad jis kontroliuoja milijardines Rusijos valstybinių bendrovių ir ofšorų Panamuose sąskaitas. 2016-aisiais V. Putinas aiškino, kad violončelistas S. Rolduginas „visas savo lėšas“ išleido įsigydamas A. Stradivarius 1732-ųjų violončelę.

S. Rolduginas

Vakcina nuo Covid-19, sukurta vokiečių „BioNTech“ ir amerikiečių korporacijos „Pfizer“ mokslininkų, pademonstravo itin didelį efektyvumą, tvirtina gamintojai. Jų teigimu, riziką susirgti koronavirusu ji sumažina net 90 proc., tačiau netrukus sužinota ir tai, kad ne visos šalys sugebės ja pasinaudoti.

Daugiau apie vakciną žiūrėkite TV3 reportaže:


Rašyti komentarą...
R
Romas
2020-11-17 13:15:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rusų komunistinis stribas
Atsakyti
-1

R
Romas
2020-11-17 13:15:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rusų komunistinis stribas
Atsakyti
-1

L
Liuks
2020-11-17 13:34:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lėktuvas gerai! Tegu nors lavoną moskoliai išsiveža!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų