„MG Baltic“ korupcijos byloje parodymus duos Kurlianskis

Vilniaus apygardos teismo nagrinėjamoje politinės korupcijos byloje parodymus toliau tęs kyšių davimu politikams kaltinamas buvęs koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis

27

Parodymus verslininkas pradėjo duoti dar pavasarį. Anksčiau jis yra sakęs turintis apie 1000 lapų medžiagos, kurią ketina pasakyti per maždaug aštuonis posėdžius. 

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje planuojama tęsiama Mockaus apklausa

Iki šiol jis kiekviename posėdyje detaliai komentuodavo prokuratūros pateiktame kaltinamajame akte surašytus epizodus, kriminalinės žvalgybos metu surinktą medžiagą ir kitas bylos detales.

Prekyba poveikiu ir kyšininkavimu šioje byloje kaltinami buvęs liberalų lyderis Eligijus Masiulis, buvęs Seimo narys liberalas Šarūnas Gustainis bei darbietis Vytautas Gapšys. Parlamentaras Gintaras Steponavičius kaltinamas piktnaudžiavimu nesant kyšininkavimo požymių.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „MG Baltic“ byla – į teismo salę atvyko Darius Mockus

R. Kurlianskis kaltinamas kyšių davimu politikams už koncernui naudingų sprendimų priėmimą. 

Kaltinimai byloje pateikti ir pačiam koncernui „MG Baltic“, Darbo partijai bei Liberalų sąjūdžiui. Kaltinamieji kaltės nepripažįsta, jie sako, kad teisėsaugos tyrimas vykdytas tendencingai. 


Rašyti komentarą...
A
As
2020-11-09 08:50:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kurlianskis yra kaltinamasis ir jokiu parodymu duoti negali,jis gali tik duoti pasiaiskinimus del savo nusikalstamu veiksmu.Parodymus duoda liudininkai o ne nusikalteliai,skirkit savokas ir is nusikaltelio nedarykit tipo liudytojo.Senai laikas buvo ta byla uzbaigti arba tuos tipo teisejus atleisti uz nekompetencija.
Atsakyti
0

T
Tiesa
2020-11-09 10:46:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuoj išeis iš teismų ir nubėks pas Čmilytę reikaliukai eina į pabaigą bus viskas Okei
Atsakyti
0

J
Jo
2020-11-15 22:14:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matosi kad masiulis pragertu snukiu alkoholikas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų