Gairės

eligijus masiulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eligijus masiulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eligijus masiulis“.

Jau aišku, kur kalės Kurlianskis, Masiulis ir Gapšys: vienas bus atskirtas nuo kitų

Už korupcinius nusikaltimus nuteistas buvęs koncerno „MG Baltic“ (dabar „MG Grupė“) viceprezidentas Raimondas Kurlianskis jam paskirtą bausmę turės atlikti viename Kauno kalėjimo padalinyje, Seimo narys Vytautas Gapšys ir eksparlamentaras Eligijus Masiulis – kitame.

Ką iš tiesų apie politinę korupciją žinojo Darius Mockus: paaiškėjo ir siųstos žinutės

Lietuvos apeliaciniam teismui priėmus apkaltinamąjį nuosprendį „MG Baltic“ koncerno byloje daug kam kilo klausimų, kodėl buvo nuteistas tik šio koncerno atstovas Raimondas Kurlianskis, pats koncernas, dabar besivadinantis „MG Grupe“, keturi politikai ir dvi politinės partijos, o vienintelis koncerno akcininkas ir prezidentas Darius Juozas Mockus nemalonumų išvengė.

Dėl nuosprendžio Masiuliui bus teikiami du kasaciniai skundai

Dėl buvusio Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio nuteisimo koncerno „MG Baltic“ (dabar „MG Grupė“) politinės korupcijos byloje Lietuvos Aukščiausiajam Teismui (LAT) bus teikiami du kasaciniai skundai, sako nuteistojo advokatas Ruslanas Boiko. „Kasacinis skundas, be abejo, rašomas, bus pateiktas ir nuo gynėjo, ir mano ginamasis atskirai pateiks kasacinį skundą.

Iš Masiulio konfiskuoti 241,4 tūkst. eurų perduodami valstybei

Iš „MG Grupės“ politinės korupcijos byloje nuteisto buvusio Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio konfiskuoti 241 tūkst. 490 eurų perduodami į valstybės biudžetą. „Teismas išsiuntė raštą Specialiųjų tyrimų tarnybai, nes joje saugomi iš E. Masiulio konfiskuoti pinigai. Raštas išsiųstas dėl pinigų perdavimo“, – BNS penktadienį sakė Vilniaus apygardos teismo atstovė Lina Nemeikaitė.

Masiulis atvyko į policiją: papasakojo, ką įsidėjo prieš vykdamas į kalėjimą

„MG Grupės“ politinės korupcijos byloje nuteistas buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis penktadienį prisistatė į Klaipėdos apskrities Vyriausiąjį policijos komisariatą, kur toliau bus sprendžiama dėl jo pervežimo į kalėjimą bausmei atlikti. E. Masiulis į komisariatą atvyko prieš 15 val. automobiliu. Jį palydėjo žmona. „Esu informuotas, kad į Šiaulius dabar važiuoju“, – žurnalistams Klaipėdoje sakė E. Masiulis. „Žmogiškąja prasme sunku, bet lengvas kelias ne mūsų kelias.

Kurlianskis, Masiulis ir Gapšys į įkalinimo įstaigą gali būti pristatyti dar šiandien

„MG Grupės“ politinės korupcijos byloje nuteisti Raimondas Kurlianskis, Eligijus Masiulis bei Vytautas Gapšys su policija susisiekė dėl bausmės vykdymo, jie į įkalinimo įstaigą gali būti pervežti dar penktadienį, BNS patvirtino Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. „Gautas šiandien teismo sprendimas, su jais pareigūnai susisiekė, sutarta, kad jie atvyks į policijos įstaigą šiandien“, – BNS sakė R. Matonis. „Taip, jie bus pristatyti į įkalinimo įstaigą.

Eligijus Masiulis atvėrė širdį: „Nemanau, kad tokia bausme perauklės, tai veikiau kerštas“

Lietuvos apeliacinio teismo realia 5 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausme nuteistas buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis sako teiksiantis kasacinį skundą Lietuvos Aukščiausiajam Teismui, bet jau rengiasi įkalinimo bausmės atlikimui, nes griežtas nuosprendis įsiteisėjo jo priėmimo dieną. Buvęs politikas pripažino, kad buvo sunku išgirsti nuosprendį „kaltas“, o dar sunkiau suvokti, kaip laisvės atėmimo bausmė jį pataisys ar perauklės.

DIENOS PJŪVIS. Kada Masiulis ir Kurlianskis turės krautis kuprines į kalėjimą – ar tai amžiaus bylos finišas?

Istorinėje byloje – istorinis posūkis. Eligijus Masiulis, Raimondas Kurlianskis ir Vytautas Gapšys sės į kalėjimą – tokį nuosprendį paskelbė „MG Baltic“ politinės korupcijos bylą išnagrinėjęs Apeliacinis teismas. Jis pakeitė pirmos instancijos teismo nutartį, kuria pernai visi kAltinamieji buvo išteisinti. Kurlianskiui skirti šešeri metai kalėjimo, Masiuliui – penkeri su puse, Gapšiui – ketveri su puse. Į įkalinimo įstaigas jie turėtų patekti jau po poros dienų.
2023-11-23

Kalėti nuteistas Masiulis žada skųsti teismo sprendimą: matome pažeidimų

Lietuvos apeliaciniam teismui politinės korupcijos byloje pasiuntus buvusį Liberalų sąjūdžio lyderį Eligijų Masiulį už grotų, jis pats žada skųsti šį sprendimą. „Yra sprendimas toks, jis bus skundžiamas Aukščiausiajam teismui“, – BNS trečiadienį sakė E. Masiulis. Taip jis kalbėjo Apeliaciniam teismui pakeitus pirmos instancijos teismo sprendimą ir nuteisus visus kaltinamuosius koncerno „MG Grupė“ (anksčiau vadinosi „MG Baltic“) politinės korupcijos byloje.

Štai kas nutiks Lietuvoje po teismo sprendimo korupcijos byloje: vieni šokinėja iš džiaugsmo, kiti skaičiuoja likusius pinigus

Lietuvos apeliacinio teismo sprendimas politinės korupcijos byloje visus veikia skirtingai: vieni atsipūtė, kad teisingumas triumfuoja, kiti skaičiuoja, kiek pinigų liks rinkimams, o valdančioji koalicija turės spręsti, ką daryti su koaliciją sudarančiu Liberalų sąjūdžiu, kuriam teismas skyrė 376 tūkst. eurų baudą.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų