Gairės

korupcija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „korupcija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „korupcija“.

Kyjivas pradėjo korupcijos tyrimą dėl ginklų pirkimo

Ukraina antradienį pareiškė tirianti įtariamą korupciją ginklų pirkimo srityje, tačiau pabrėžė, kad ginklai, kuriuos Vakarų šalys tiekė kovai su Rusijos invazija, nebuvo naudojami ne pagal paskirtį. Kyjivas kelis mėnesius kartojo savo sąjungininkams iš Europos Sąjungos, kad net ir karo metu yra pasiryžęs kovoti su korupcija. Šis pranešimas taip pat buvo paskelbtas praėjus trims mėnesiams po to, kai Ukraina paskyrė naują gynybos ministrą Rustemą Umerovą.
Prieš 12 val.

Pritrūko pinigų degalams: Rusijos mieste darbuotojus valyti sniego išsiuntė pėsčius

53
Dimitrovgrado mieste (Rusija) dėl lėšų trūkumo komunalinius darbuotojus sniego valyti miesto gatvėse išleido pėsčiomis – į miesto rajonus nuvežti ir paskirstyti pritrūko pinigų. Gyventojai skundžiasi, kad gatvės prastai valomos, o miesto valdžia atkerta – rinkti nėra kuo. „Astra“ skelbia apie „rusišką realybę“ – kol V. Putinas kalba apie „nepalaužiamą ir vieningą Rusiją, kovojančią su Vakarais Ukrainoje“, daugiau nei 100 tūkst.
53 2023-12-04

Dar vienas Netanyahu galvos skausmas: atnaujintas jo korupcijos bylos nagrinėjimas

Izraelio ministro pirmininko Benjamino Netanyahu korupcijos bylos nagrinėjimas pirmadienį buvo atnaujintas, nepaisant Gazos Ruože tebevykstančio karo su „Hamas“. Teismo procesas buvo sustabdytas po spalio 7-ąją įvykdyto kruvino palestiniečių kovotojų grupuotės išpuolio Izraelio pietuose, per kurį, Izraelio pareigūnų teigimu, žuvo apie 1,2 tūkst. žmonių, o dar 240 buvo pagrobti.
2023-12-04

Šiliausko byla dar neužverta: Apeliacinis teismas prie jos grįš kitų metų sausį

Lietuvos apeliacinis teismas buvusio Kauno savivaldybės administracijos vadovo Viliaus Šiliausko kyšininkavimo, taip pat „Kamuolinių“ bei advokato Aivaro Surblio bylas pripažino pirmo lygio greičiau nagrinėtinomis. Kaip pirmadienį pranešė teismas, kaip įmanoma paankstinta bylų nagrinėjimo pradžia. Gruodžio 21 dieną numatyta organizuoti pirmąjį posėdį „Kamuolinių“ byloje, V. Šiliausko baudžiamąją bylą ketinama pradėti nagrinėti kitų metų sausio 10 dieną, o A. Surblio – vasario 20 dieną.

Linas Pernavas apie Ukrainos kovą su korupcija: „Esame pasirengę suteikti visokeriopą pagalbą Ukrainai“

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovas Linas Pernavas sako, kad Lietuva yra pasirengusi padėti narystės Europos Sąjungoje (ES) siekiančiai Ukrainai kovoti su korupcija. „Esame pasirengę suteikti visokeriopą pagalbą Ukrainai jos atstatymo darbuose ir kelyje į Europos Sąjungą, ypač kovos su korupcija srityje“, – STT pranešime cituojamas jos vadovas.

Pirmosios dienos už grotų: atsakė, kaip jaučiasi Masiulis, Gapšys ir Kurlianskis

288
Visi trys nuteistieji „MG Grupės“ korupcijos byloje asmenys – Eligijus Masiulis, Vytautas Gapšys ir Raimondas Kurlianskis – jau leidžia dienas Kauno kalėjime. Pirmieji du, dėl to, kad yra politikai, ir liks atlikti bausmės Kaune, tuo metu dėl R. Kurlianskio kalinimo vietos bus nuspręsta artimiausiu metu.

Vilniaus atliekų tvarkymo centro darbuotojai įtariami pasisavinę per 1 mln. eurų

Tyrime dėl Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro (VAATC) darbuotojų įvykdyto turto pasisavinimo ir galimos korupcijos sulaikyta 12 asmenų, jie įtariami iš viso pasisavinę per 1 mln. eurų, taip pat gavę daugiau kaip 100 tūkst. eurų kyšių.

Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro darbuotojams – įtarimai korupcija

Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centas (VAATC) dėl įtarimų turto pasisavinimu ir korupcija pirmadienį nuo pareigų nušalino tris darbuotojus. Šie veiksmai atlikti po to, kai Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko poėmius darbuotojų darbo vietose, pranešė VAATC. STT vėliau pranešė, jog su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) atlieka tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos ir nusikalstamų finansinių schemų VAATC.  „Situacija sukrėtė.

Darbo partija per 300 tūkst. eurų baudą prašys leisti sumokėti dalimis, sako advokatas

Koncerno „MG Baltic“ (dabar „MG Grupė“) politinės korupcijos byloje 301,2 tūkst. eurų baudos sulaukusi Darbo partija tikriausiai ją leisti jau sumokėti dalimis, skųs patį nuosprendį Aukščiausiajam Teismui, sako procese partijai atstovaujantis advokatas Vaidotas Sviderskis. Ši bauda Darbo partijai buvo skirta už kyšininkavimą ir prekybą poveikiu. Praeitą savaitę Apeliacinis teismas paskelbė nuosprendį šioje baudžiamojoje byloje, jis įsiteisėjo iškart.

Mikalauskienė: Maisto ir veterinarijos tarnyboje šiemet – dar trys korupcijos atvejai

Mėnesį Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai vadovaujanti Audronė Mikalauskienė sako, kad šiemet tarnyboje nustatyti dar trys korupcijos atvejai, dėl jų šiuo metu vyksta ikiteisminiai tyrimai.  „Tiesiog po paskutinio atvejo, kuris turėjo būti didžiulė pamoka mūsų bendruomenei, deja, taip neatsitiko.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų