mg baltic

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mg baltic“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mg baltic“.

Į naują NT projektą Vilniuje investuos apie 1 mlrd. eurų: 5,5 tūkst. būstų ir 13 tūkst. gyventojų

MG grupės valdoma nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Darnu Group“ į naujo būsto projektą „Launagiai“ Vilniaus pietinėje dalyje per dešimtmetį žada investuoti apie 1 mlrd. eurų. Statybas 71 hektarų ploto teritorijoje tarp Eišiškių plento ir P. Joniko gatvės planuojama pradėti 2026 metais ir užbaigti iki 2036-ųjų, pirmadienį pranešė bendrovė.
2024-06-03

Aukščiausiasis Teismas nagrinės „MG Baltic“ bylą, išklausys papildomų paaiškinimų

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) pirmadienį baigė nagrinėti nuteistųjų vadinamojoje „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje kasacinius skundus. Sprendimą šioje byloje teismas planuoja skelbti šių metų spalį. Kaip LAT posėdyje teigė bylą nagrinėjančių teisėjų kolegijos pirmininkė Gabrielė Juodkaitė-Granskienė, kadangi byloje, kasaciniuose skunduose keliama daug įvairių klausimų, sprendimo byloje parengimui prireiks daugiau laiko.
Kriminalai 2024-06-03

Prokuroras: nė vieno iš nuteistųjų „MG Baltic“ byloje žmogaus teisės nebuvo pažeistos

Lietuvos Aukščiausiajam Teismui (LAT) ketvirtadienį toliau nagrinėjant „MG Grupės“ (buvusios „MG Baltic“) politinės korupcijos bylą, prokuroras nuteistųjų skundus vadina nepagrįstais, taip pat pabrėžia, kad nė vieno iš jų teisės nebuvo pažeistos. „Nė vieno iš tiriamų objektų žmogaus teisės nebuvo pažeistos, – posėdžio metu sakė Justas Laucius. – Apeliacinės instancijos teismas pagrįstai konstatavo, kad visi kriminalinės žvalgybos metu surinkti duomenys yra teisėti.
Aktualijos 2024-05-16

Teismas tęs „MG Baltic“ politinės korupcijos bylos nagrinėjimą, išklausys prokuroro

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) ketvirtadienį toliau nagrinės „MG Grupės“ (buvusios „MG Baltic“) politinės korupcijos bylą, išklausys prokuroro, kitų proceso dalyvių pareiškimų. „Rytoj posėdžio metu planuojama išklausyti prokuroro ir kitų papildomų paaiškinimų. Nėra duomenų, kad kas nors nedalyvautų“, – BNS nurodė LAT atstovė Rimantė Kraulišė.
Kriminalai 2024-05-16

Probacijos tarnyba turėjo teisę sudaryti bausmės ir auklėjimo vykdymo planą Gintaras Steponavičiui, nusprendė teismas

Už piktnaudžiavimą nesant kyšininkavimo požymių koncerno „MG Baltic“ (dabar „MG Grupė“) politinės korupcijos byloje nuteistas buvęs liberalas Gintaras Steponavičius teismui buvo apskundęs Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus skyrių – jis nenorėjo pasirašyti ir vykdyti šios institucijos jam paruošto bausmės ir auklėjimo priežiūros plano. Pirmadienį teismas skundą atmetė, nes toks planas, teismo vertinimu, nuteistajam buvo paskirtas pagrįstai.

Kandidatų nuodėmės. Andrius Mazuronis į politikos olimpą lipa su praeities nuodėmėmis: nuo Darbo partijos skandalų iki parlamentinių lėšų taškymo

Kandidatas į prezidentus Andrius Mazuronis į žiniasklaidos akiratį dažniausiai patenka ne dėl savo, o dėl jo vadovaujamos Darbo partijos nuodėmių. Tačiau nė vienas iš politikų nėra šventasis – tai parodė iniciatyva „Skaidrinam“, kurios metu paaiškėjo, kad ir A. Mazuronis mėgo pasitaškyti parlamentinei veiklai skirtomis lėšomis.

Kuriozinė situacija Seime – svarstomos Baudžiamojo proceso pataisos, pateiktos įkalinto Vytauto Gapšio

Šiuo metu laisvės atėmimo bausmę Kauno kalėjime atliekantis Vytautas Gapšys toliau dirba iš įkalinimo įstaigos. Štai trečiadienį vykusiame Teisės ir teisėtvarkos posėdyje buvo svarstomas jo pateiktas įstatymo projektas. Kiek ironiška ir tai, jog V. Gapšio teikiamas įstatymo projektas šiek tiek pakeistų vieną Baudžiamojo proceso kodekso (BPK) straipsnį – o juk pats V. Gapšys šiuo metu atlieka laisvės atėmimo bausmę.

Prokuratūra prašo atmesti visus nuteistųjų skundus „MG Baltic“ byloje

Generalinė prokuratūra prašo atmesti visus kasacinius skundus „MG Grupės“ (buvusios „MG Baltic“) politinės korupcijos byloje ir palikti galioti Apeliacinio teismo nuosprendį be pakeitimų. Tai pirmadienį paskelbė prokuroras Justas Laucius, Lietuvos Aukščiausiajam Teismui (LAT) pirmadienį pratęsus politinės korupcijos bylos nagrinėjimą ir išklausius likusius kasacinius skundus. „Prašome atmesti visus kasacinius skundus. (...) Kasacija nėra antroji apeliacija“, – posėdyje sakė J. Laucius.

Išteisinimo „MG Baltic“ byloje siekiantis Masiulis: ilgas teisminis procesas jau savaime žmogui yra bausmė

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) pirmadienį toliau nagrinėjo nuteistųjų vadinamojoje „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje kasacinius skundus. Nuteistasis buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis teismo posėdyje akcentavo manantis, kad jį teisė šališkas teismas, kuris taip pat neįvertino byloje jo nekaltumą esą įrodančių duomenų. Tuo metu nuteistas parlamentaras V. Gapšys pabrėžė, kad šioje byloje politiniai pokalbiai buvo be pagrindo kriminalizuoti.

Aukščiausiasis Teismas tęs „MG Baltic“ politinės korupcijos bylos nagrinėjimą

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) pirmadienį tęs nuteistųjų vadinamojoje „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje kasacinių skundų nagrinėjimą. Šiame teismo posėdyje savo kasacinių skundų argumentus planuoja pristatyti laisvės atėmimo bausme byloje nuteistieji buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis, parlamentaras Vytautas Gapšys, taip pat kitų nuteistųjų atstovai.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų