Kandidatai į prezidentus sulaukė Pauliaus Motiejūno klausimo – svarstė apie sporto padėtį Lietuvoje

Didžiuosiuose TV3 kandidatų į prezidentus debatuose – dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda ir premjerė Ingrida Šimonytė neišsisuko ir nuo su sportu susijusių klausimų.  Berlyne finalines kovas stebintis Eurolygos generalinis direktorius Paulius Motiejūnas kandidatams į prezidentus įrašė vaizdo įrašą, kuriame uždavė klausimą apie sporto situaciją Lietuvoje.

Nausėdos ir Šimonytės komplimentai vienas kitam: štai, kurias varžovo savybes vertina

Didžiuosiuose TV3 kandidatų į prezidentus debatuose – dabartinio šalies vadovo Gitano Nausėdos ir premjerės Ingridos Šimonytės komplimentai vienas kitam. Debatų pradžioje vedėjas Edmundas Jakilaitis prisiminė 2019-ųjų metų, kai paprašė tų pačių kandidatų vienas kitą pagirti. Tą patį jis paprašė padaryti ir dabar. Pirmoji pasisakė I. Šimonytė, kuri savo varžovą, dabartinį šalies vadovą vertina už provakarietiškas vertybes. „Neatsimenu, ką sakiau tada (per 2019 m. debatus – red. past.

Nausėdą ir Šimonytę egzaminavo net moksleiviai: „Ar jūs tikrai tokie kieti?“

Lemiamuose kandidatų į prezidentus debatuose netrūksta staigmenų. Itin svarbų klausimą dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda ir premjerė Ingrida Šimonytė išgirdo iš... Šeštokės Adelijos. Jai kandidatai turėjo atsakyti, kokių įgūdžių Lietuvos jaunimui reikės ateityje ir ko, jų nuomone, patiems trūko mokykloje. Savo ruožtu penktokas Arnas kandidatų žinias tikrino uždavęs suktą klausimą apie gegužės 9-ąją. „Sveiki, kandidatai. Aš negaliu balsuoti, bet man rūpi mano ir šalies ateitis.

Šimonytė ir Nausėda pasakė, ką daryti, kad laimėtume „Euroviziją“: išskyrė savo favoritus

Kandidatų į prezidentus debatuose – netikėtas klausimas iš dainininkės Monikos Liu. 2022 m. „Eurovizijoje“ dalyvavusi atlikėja paklausė Ingridos Šimonytės ir Gitano Nausėdos: ką daryti, kad Lietuva laimėtų didžiausią Europoje dainų konkursą? Antros kadencijos siekiantis šalies vadovas G. Nausėda teigė, kad Lietuva turėtų išlikti savimi ir nesižvalgyti į kitus – tada ir ateis mūsų valanda. „Mums vieną kartą reikia pabaigti ieškoti to formato, kuris mums atneš pergalę.

Didžiuosiuose debatuose – aktualus klausimas kandidatams: ką darytumėte, jei priešais Nidą atsirastų Rusijos kariniai laivai?

Praėjus dviem savaitėms po pirmojo Prezidento rinkimų turo, šį penktadienį, gegužės 24-ąją, savo ietis visuomenei atviruose debatuose darkart suremė likę du kandidatai – Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir Prezidentas Gitanas Nausėda. Kandidatų laukė ir šmaikštūs, ir rimti klausimai. Vienas iš jų – hipotetinis, kurį uždavė debatų vedėjas Edmundas Jakilaitis. Dvi moterys sukūrė šeimą, gyvena kartu daug metų, augina vaiką.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų