Vaikas nufotografavo nuogą mamą ir nuotrauką išsiuntė visiems jos pažįstamiems

Keturių vaikų mama liko šokiruota. Jos vaikas telefonu nufotografavo nuogus jos sėdmenis ir nuotrauką išsiuntė visiems jos „Snapchat“ kontaktams: bendrakursiams, buvusiems ir esamiems kolegoms.

Vaikas ir ekranai (nuotr. Shutterstock.com)

Emily Schmitt (30), gyvenanti Ohajo valstijoje JAV, savo dvimetei dukrai Carsyn leido pažaisti telefonu. Pati nuėjo džiovintis plaukų. Kol mama stovėjo nuoga, mergaitė nufotografavo jos sėdmenis.

Kad dukra nuogos mamos nuotraukas išsiuntinėjo visiems jos kontaktams „Snapchat“ platformoje, moteris suprato tik gavusi vieno iš kolegų žinutę „ačiū už nuotrauką“.

Mergaitė nuotrauką išsiuntinėjo ir mamos kolegoms iš darbo, ir buvusiems bendrakursiams.

„Aš buvau pakraupusi“, – pasakojo Emily.

Mama sako netrukus ėmusi atsiprašinėti dėl dukros elgesio.

„Akimirkai tiesiog sustingau, o atsigavusi pradėjau rašyti žmonėms ir aiškinti, kas atsitiko. Situacija tikrai juokinga – mano mergaitė visiškai pašėlusi. Mes namie vis kartojame, kad ji tikra nenuorama, jos sutramdyti neįmanoma“, – sako Emily.

Mergaitė nuogos mamos nuotraukas išsiuntė 15-ai žmonių, įskaitant draugus iš universiteto laikų, darbo reikalais sutiktus žmones, buvusius klientus ir bendradarbius nekilnojamojo turto įmonėje, kurioje ji dirba.

„Tai nebuvo žmonės, su kuriais nuolat kalbėčiausi. Žiūrėdama į adresatų sąrašą sakiau – o, štai tas vaikinas iš universiteto, kuris buvo mane įsižiūrėjęs, o čia vienas klientas ir buvęs bendradarbis“, – aiškino Emily.

Emily savo istorija pasidalino socialiniuose tinkluose. Moteriai pasijausti geriau padėjo tai, kad toks įvykis yra nutikęs ne jai vienai.


Rašyti komentarą...
P
Protas kur?
2020-11-01 05:48:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ne technologijos,nei vaikas kaltas,tai motina,šliaužiojantis plika prie vaikų,dar gerai kad besimylint nenufotkino,yra tokių ir pas mus pilna,o vaikai tokius vaizdelius prisimena visą gyvenimą,tai turėtų būti pavyzdys mūsų jaunimeliui,jauniems tevams- būkite atsargūs!
Atsakyti
-65

R
Rolis
2020-11-01 07:20:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galejo ir man atsiusti
Atsakyti
-26

K
Kincia vardas
2020-11-01 02:36:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va štai prie ko priveda naujausios technologijos
Atsakyti
-30

SKAITYTI KOMENTARUS (44)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų