Autobuso vairuotojas primušė kaukės nedėvintį keleivį

Koronaviruso siaubiamoje Maskvoje sumušė keleivį, kuris atsisakė dėvėti kaukę. Rusijos sostinėje spalį registruojami nauji sergamumo Covid-19 rekordai, miesto valdžia imasi įvairių ribojimo priemonių, įskaitant ir privalomą kaukės dėvėjimą viešajame transporte. 

Pasak vietos internetinio leidinio „Podjom“, muštynės prasidėjo apie 16 val. vietos laiku. Vaizdo įraše matyti, kaip vairuotojas prieina prie iš autobuso išstumto vyro ir trenkia jam į veidą kumščiu. Nuo smūgio „keleivis“ krenta ant asfalto. 

Maskvos miesto transporto atstovai „RIA Novosti“ patvirtino informaciją, kad vairuotojas ėmėsi jėgos priemonių prieš keleivį. Anot „Mosgortrans“ atstovų, „keleivis, būdamas autobuse, elgėsi neadekvačiai, provokavo konfliktą su kitais keleiviais ir išdaužė autobuso langą“. 

Naujienų kanalo „Baza“ teigimu, konfliktas iš pradžių kilo tarp dviejų keleivių. Vienas iš jų tariamai iš pradžių neleido užsidaryti durims, o vėliau sudaužė stiklą buteliu. Būtent tuo metu prie jo pribėgo vairuotojas. 

„Podjom“ šaltinių teigimu, konfliktas tarp keleivių kilo dėl to, kad vienas jų atsisakė užsidėti kaukę. Vaizdo įraše matyti, kad nukentėjęs nuo vairuotojo keleivis iš tiesų įlipęs į autobusą be kaukės, kuomet likę keleiviai jas dėvi.

Vairuotojas buvo nušalintas nuo darbo, vykdomas tyrimas.

Praėjusi savaitė pasižymėjo naujienomis apie Europoje siautulingai augantį užkrėstųjų koronavirusu skaičių. Rekordai fiksuojami ne tik Lietuvoje, Lenkijoje, Čekijoje ar Rusijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Vokietijoje, kitose Europos šalyse.


Rašyti komentarą...
t
teisingai
2020-10-24 14:02:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasielge vairuotojas ......
Atsakyti
-2

T
Teisybė
2020-10-24 18:00:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje ne ką kitaip , man vairuotojas irgi norėjo iškviesti policiją , kadangi buvau be kaukės . Pirkau bilietą su nuolaida , kadangi man nustatytas invalidumas , savaime suprantama parodžiau pažymėjimą . Vairuotojas liepė užsidėti kaukę , Paaiškinau , kad asmenims leidžiama nedėvėti kaukių ar kitokių kvėpavimo priemonių , jeigu žmogus serga širdies arba kvėpavimo takų ligomis .Pakanka parodyti neįgaliojo pažymėjimą , medicininiai dokumentai nereikalingi . Keista , kad keleivis tai turi aiškinti vairuotojui , jie jau turi būti informuoti vadovybės .
Atsakyti
-1

u
uneren
2020-10-24 20:06:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetaainė suaaugusięms, nоrintiеms susiraasti partnerį, nоrintiems pasimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų