Minsko centre protestuotojai vaikyti vandens patrankomis

Baltarusijos teisėsaugos pareigūnai trečiadienį panaudojo vandens patrankas vaikydami žmones, Minsko centre protestuojančius prieš prezidento Aliaksandro Lukašenkos inauguraciją.

Protestai Minske (nuotr. SCANPIX)
92

Naujienų agentūros „Interfax“ korespondentas pranešė, kad jėgos struktūrų pareigūnai pradėjo stumti protestuotojus nuo Antrojo pasaulinio karo muziejaus, kai kuriuos jų sulaikė, žmonėms vaikyti panaudotos vandens patrankos.

Pranešama, kad nukentėjo mažiausiai du žmonės, viena iš jų – pagyvenusi moteris. Protestuotojai nunešė ją į pakelę ir iškvietė greitąją pagalbą.

Protestų vietoje taip pat matyti dar viena moteris sužeista galva.

(92 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rugpjūčio 23 d. protestas Minske

Įvairiose Minsko centro dalyse milicija toliau sulaiko žmones.

Protestuotojai blokuoja gatves Baltarusijos sostinės centre. Jie išeina ant kelią ir stabdo eismą. Vairuotojai juos palaiko spausdami garso signalus ir plodami.

Kiek anksčiau Minsko milicija patvirtino, kad buvo sulaikyti keli protestuotojai ir panaudotos vandens patrankos.

„Vykdant administracinį procesą, buvo sulaikyta žmonių už dalyvavimą nesankcionuotame masiniame renginyje“, – „Interfax“ sakė milicijos atstovė Natalija Hanusevič.

„Taip pat patvirtiname, kad buvo panaudotos vandens patrankos“, – pridūrė ji.

Anksčiau buvo pranešta, kad Minsko centre į protestus prieš A. Lukašenką, trečiadienį surengusį inauguraciją, apie kurią iš anksto nebuvo skelbiama, susirinko keli tūkstančiai žmonių.

Baltarusijoje jau daugiau kaip mėnesį vyksta beprecedenčiai protestai dėl rugpjūčio 9-ąją įvykusių prezidento rinkimų, kurių laimėtoju buvo paskelbtas A. Lukašenka, vadovaujantis šaliai nuo 1994 metų. Opozicija ir Vakarų šalys šiuos rinkimus laiko suklastotais.

Daugiau apie situaciją Baltarusijoje – video reportaže:


Rašyti komentarą...
M
Mastantis
2020-09-29 19:38:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai daro kad vaiko ,kočia dyvytis, Prancuzijoja ne taip vaikė Makronas tūkstantines minias ,o ir Amerikoj taspats tai ko europa tylėjo ir ko Makronas neatsistatydino reiškia vienom galma šalim o kitom ne dvigubi standartai ,Ir Lukašenka prezidentas teisėtai išrinktas o kas sako kad neteisėtai tai jie patys neteisėtai gal išrinkti kaip ir ukrainoje buvo Parašenka ,.Tad užtenka to melo ,o tai lietuvoja priglaustai bobšei laikas kraustytis iš lietuvos lauk čia ne prieglauda ir nebekurstyti nemastančiu žmonių už kokius pinigus sėdi kas ją išlaiko supuvo jau visa iš vidaus jinai niekas nulis .,vien liežuvis .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų