lukašenka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukašenka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukašenka“.

Lukašenka pasigyrė rašęs tobulas eiles, tačiau jo poezijos kažkodėl niekas nespausdino

Baltarusijos diktatorius Aliaksandras Lukašenka pareiškė jaunystėje rašęs „puikias“ eiles, tačiau jos taip ir nebuvo niekur išspausdintos. Poeto talentą prisiminęs A. Lukašenka anksčiau yra vadinęs save pasieniečiu, istoriku, perspektyviu futbolininku ir „neblogai grojusiu akordeonu“. Aliaksandras Lukašenka mėgsta liaudžiai pasakoti savo gyvenimo istorijas ir girtis pasiekimais. Istorija apie tai, kaip jis „rašė gražias eiles“ gula į ilgą A. Lukašenkos tariamų ar esamų pasiekimų sąrašą.
2024-05-29

Netikėtoje kelionėje pas Lukašenką Putiną lydėjo „lėktuvas-dvynys“ ir naikintuvai

Rusijoje valdžią uzurpavusio Vladimiro Putino lėktuvą, skrydžio į Minską metu, lydėjo identiškas „lėktuvas-dvynys“, skelbiama baltarusių opozicijos žiniasklaidoje. Ankstesnio skrydžio į Minską metu tokių atsargumo priemonių Rusijos vadovo skrydžio metu nebuvo pastebėta. „Molotko.help“ puslapyje skelbiama, kad analogiškas „prezidentiniam“ laineris nusileido Minsko oro uoste 12 minučių anksčiau to lėktuvo, kuriuo atskrido V. Putinas. „Motolko.
2024-05-24

Lukašenka Generalinio štabo vadu paskyrė „prakirsti koridorių per Lietuvą“ grasinusį generolą

Aliaksandras Lukašenka gegužės 23-ąją paskyrė naują Baltarusijos karinių pajėgų Generolinio štabo vadą – šiuo metu gynybos viceministro pareigas einantį generolą-majorą Pavelą Muraveiką, skelbiama „Zerkalo“. Anksčiau šis kariuomenės veikėjas yra grasinęs pulti Lietuvą ir „prakirsti koridorių iki Kaliningrado“. Baltarusijos diktatorius, komentuodamas paskyrimą, užsiminė apie karą Ukrainoje ir pareiškė, jog „mes jau turėjome pamoką ir labai rimtą“ bei „turime matyti, koks yra šiuolaikinis karas“....
2024-05-23

Lietuviai rašo laiškus Baltarusijos KGB: skundžia įmones, kurios teikia paramą Ukrainai

Baltarusijos programišiai paviešino, kaip patys teigia, iš Lukašenkos kagėbistų pavogtus duomenis, tarp kurių ir, ko gero, skundikų iš Lietuvos. Vienas vyras iš Vilniaus esą parašė, kad dirba įmonėje, kuri remontuoja techniką, siunčiamą į Ukrainą. Nurodo kelių įmonių pavadinimus ir pasiūlo patiems pasiaiškinti.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Lukašenka liepė Baltarusijoje ieškoti naftos: netikiu, kad neturime, eikite ir kaskite

Baltarusijos prezidentu pasiskelbęs Aliaksandras Lukašenka liepė naujai paskirtam gamtos resursų ir aplinkosaugos ministrui ieškoti šalyje naftos ir „atsisakė tikėti“, jog šalis neturi didelių išteklių šio resurso. „Kalbant apie Gamtos resursų ir aplinkosaugos ministeriją, tai mes neseniai surengėme rimtą pasitarimą šiuo klausimu. Kalbėsiu tiesiai: reikia kasti ir ieškoti.
2024-04-23

Lenkų generolas apie Lukašenkos ruošimąsi karui: prireiktų 2–3 valandų, kad sunaikintume tą metalo laužą

Lenkijos atsargos generolas Waldemaras Skrzypczakas paragino nekreipti dėmesio į A. Lukašenkos kalbas apie pasirengimą karui, nes jos tariamai niekuo nepagrįstos, o Baltarusijos ginkluotė yra „metalo laužo krūva“, kuri negali niekam grasinti. Kalbėdamas „Wiadomosci“ atsargos generolas ir buvęs Lenkijos gynybos viceministras bei Sausumos pajėgų vadas W. Skrzypczakas yra įsitikinęs, jog baltarusių kariuomenės technika nėra tos būklės, kad būtų galima kalbėti apie pasirengimą karui.
2024-04-04

Lukašenka atvyko į Ašmeną: 10 kilometrų nuo sienos su Lietuva pagrasino „sunaikinimu vietoje“

Baltarusijos diktatorius Aliaksandras Lukašenka apsilankė Ašmenos rajone, kur šį mėnesį buvo dislokuota 19-oji mechanizuota brigada. Bus patikrinta tankų bataliono karinė parengtis, skelbiama oficialiame Vakaruose nepripažintos Baltarusijos valdžios pranešime.
2024-03-26

Lukašenka pasirašė dekretą, apibrėžiantį valstybės institucijų darbą karo padėties metu

Baltarusijos diktatorius Aliaksandras Lukašenka pasirašė dekretą, kuriuo apibrėžiama valstybės institucijų perėjimo prie karo padėties tvarka, pranešė jo spaudos tarnyba.
2024-03-04

Žiniasklaida: Lukašenka pagrasino Vilniuje veikiančiam universitetui

Vilniuje veikiantis Europos humanitarinis universitetas (EHU) sulaukė Baltarusijos režimo grasinimų. Šiame kontekste iš pareigų ketvirtadienį pasitraukė universiteto rektorius Krzystofas Rybinskis, rašo portalas Delfi.lt. Skelbiama, kad Aliaksandro Lukašenkos režimas universitetą grasina paskelbti ekstremistine organizacija, o tai baltarusių studentams ir dėstytojams tėvynėje grėstų realiu įkalinimu.
Aktualijos 2024-03-04

Provokacija prieš Lietuvoje gyvenančius baltarusius: pasipylė keisti skambučiai

Baltarusiams Lietuvoje skambina nenustatyti asmenys ir „praneša apie deportaciją“, skelbiama „Zerkalo“. Lietuvos migracijos departamentas tvirtina, kad jų informacija visada persiunčiama elektroniniu būdu, o baltarusių aktyvistai įtaria Kremliaus provokaciją. Vasario 28-ąją kai kurie Lietuvoje gyvenantys baltarusiai sulaukė nežinomų asmenų skambučių.
2024-02-28
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų