Nemalonus radinys maiste vos nepražudė šešiametės

Šešiametė mergaitė paspringo chirurgine kauke, rasta greitojo maisto restoranų tinklo „McDonald’s“ vištienos kepsneliuose.

asociatyvi nuotr. anglija.today

Pasak mergaitės motinos, 32 m. Laura Arber, chirurginė kaukė buvo „įkepta“ į vaikams skirto rinkinio „Happy Meal“ vištienos kepsnelius, o nemalonus incidentas įvyko rugpjūčio 4 d., parsinešus namo maistą iš Alderšoto mieste esančio „McDonald‘s“ restorano.

Moters teigimu, jos dukra Maddie valgant pradėjo springti vištienos kepsneliu „McNugget“, o kai moteris įkišo dukrai pirštus į gerklę, jog pašalintų springimą sukėlusią kliūtį, ji ištrauktame kepsnelyje pamatė kažką mėlyno.

Moteris negalėjo suprasti, kas buvo kepsnelio viduje, tačiau pamačiusi tokį pat mėlyną daiktą kitame, dar dėžutėje buvusiame kepsnelyje, ji suprato, jog kepsnelių „įdaru“ buvo vienkartinės chirurginės kaukės dalys. Pasak L. Arber, įkepta kaukė atrodė šlykščiai, tarsi sužiaumota kramtomoji guma.


Rašyti komentarą...
G
Gab
2020-08-11 20:57:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bket kam idomu jau nepirma kometara dedi su savo ta svetaine baik
Atsakyti
0

D
DARA
2020-08-17 00:09:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
KLAIKUS RADINIAI BUVO IR PRIE SOVIETU....KADA DUONOJE IR VINIU IR PELIU NEGYVU ...RASDAVOME ...DAR PRIEŠ 5 METUS BANANUOSE ADATU BUVO .RAsta.DAR SENIAU GRIKIUOSE ŠVINO...NERA KO NORETI .ATEJO LAIKAS KADA VALSTYBES NE TIK IŠ ŹMONIU REIKALAUJA MOKESČIUS MOKETI .PARDUOTUVEJE ATEINI SPALVU IVAIRIU .GREITAI IR KRODILU KIAUŠINIU RASIME ....PRIE TOKIU MARAZUMŲ TAPSIME VISIŠKAI NUPROTEJE
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų