kaukė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kaukė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kaukė“.

Prisimenate aktorių iš filmo „Kaukė“? Štai, kaip jis atrodo dabar

Daugeliui lietuvių išgirdus filmo „Kaukė“ pavadinimą prieš akis iškart iškyla vyras žaliu veidu. Tai – tik vienas iš filmų, kuriuose pagrindinį vaidmenį sukūrė aktorius Jimas Carrey, dabar vis rečiau pastebimas ekranuose. Pamatykite, kaip 62-ejų aktorius atrodo dabar. Devintajame ir devintajame dešimtmečiuose J. Carrey buvo vienas žinomiausių Holivudo aktorių. Tačiau nežinia, ar dar kada išvysime jį filmuose.
2024-06-22

Fiona iš „Šreko“ persirengusi moteris apsilankė ligoninėje: seselių reakcija – nepakartojama

Socialinių tinklų žvaigždė Jenna nusprendė atlikti gimdos kaklelio tyrimus persirengusi Fiona iš „Šreko“. Seselės liko nustebintos. Viena influencerė išpopuliarėjo po to, kai „TikTok“ tinkle paskelbė savo tepinėlio testo rezultatą, apsirengusi kaip Fiona iš „Šreko“. Jenną, geriau žinomą kaip Big Fat Jenna, seka 952 000 „TikTok“ vartotojų. Grožio ir mados entuziastė iš Mančesterio ne veltui pritraukia milijonus vieno vaizdo įrašo peržiūrų, nes savo makiažo talentu stebina mases.
2023-12-11

Prisimenate aktorių iš filmo „Kaukė“? Štai, kaip jis atrodo dabar

Pagal to paties pavadinimo „Dark Horse“ komiksą sukurtas 1994 m. pasirodęs filmas „Kaukė“ pasakoja apie keistuolį Stenlį Ipkisą, kurį suvaidino garsus aktorius Jimas Carrey. Prieš beveik 30 metų pagrindinį vaidmenį filme sukūręs J. Carrey pasikeitė neatpažįstamai – štai, kaip jis atrodo dabar. Filme S. Ipkiso ne itin džiugi kasdienybė apsiverčia aukštyn kojomis, kai jis randa paslaptingą kaukę, kuri išlaisvina jį ir paverčia apsukruoliu žaliu veidu.
2023-10-28

Profesorė atsakė, ar reikia grįžti prie kaukių: „Bijočiau agituoti, raginti, kad žmonės prisimintų jas“

Kiek padidėjus sergamumui gripu ir COVID-19, dažniau galima išvysti ir viešose vietose apsauginę veido kaukę dėvinčių žmonių. Ar išties jau metas grįžti prie šio iki skausmo pažįstamo neatsiejamo pandemijos atributo? Tokį klausimą išgirdusi Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro profesorė Aurelija Žvirblienė didelio entuziazmo nerodė.

Ištrinkite plaukus šiuo mišiniu: rezultatas maloniai nustebins

Plaukų slinkimas yra dažna problema, kuri užklumpa maždaug 70 proc. vyrų ir 40 proc. moterų iki 70 metų amžiaus. Tačiau patariama ištrinti plaukus stebuklingu vadinamu aliejumi – jis užkerta kelią plaukų slinkimui ir tuo pačiu skatina jų augimą. Normalu per dieną netekti nuo 50 iki 100 atskirų plaukų, tačiau kartais jie ima slinkti kuokštais. Kartais plaukai gali slinkti laikinai, pavyzdžiui, dėl ligos, streso, svorio kritimo ir vėžio gydymo.
2023-06-07

Byla dėl kaukės nedėvėjusio pirkėjo šūvio į apsaugininką perduota Konstituciniam Teismui

Baudžiamoji byla dėl konflikto Vilniaus prekybos centre, kai per karantiną dėl nedėvimos kaukės pastabą gavęs pirkėjas sumušė apsaugininką, o paskui lauke šovė į jį iš turėto ginklo, pasiekė Konstitucinį Teismą.

Prieš teismą stos kaukės dėvėti nenorėjęs ir į apsaugininką šovęs vyras

Prieš teismą stos karantino laikotarpiu kaukės nepanorėjęs dėvėti vyras, vienoje Vilniaus parduotuvių sunkiai sužalojęs apsaugininką, antradienį pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.  Byla teismui perduota lapkričio 30-ąją. Konfliktas dėl nedėvimos veido kaukės pernai spalį kilo tarp apsaugos darbuotojo ir 1979 metais gimusio lankytojo L. Asanavičiūtės gatvėje Vilniuje esančioje parduotuvėje. Pernai spalį kaukių dėvėjimas parduotuvėse buvo privalomas.

Xi Jinpingas privertė Lukašenką užsidėti kaukę

Kinijos lyderis Xi Jinpingas nedalyvavo bendroje 11 šalių vadovų vakarienėje dėl delegacijos nariams nustatytų COVID-19 taisyklių. Maža to, jis netgi privertė užsidėti respiratorių Baltarusijos diktatorių Aliaksandrą Lukašenką, kuris yra žinomas dėl savo koronaviruso grėsmės neigimo.
2022-09-16

Lankysitės ligoninėje? Nepamirškite kaukės – kai kur jos vis dar privalomos

Jei jūsų laukia vizitas pas gydytoją, patartina nepamiršti veido apsauginės kaukės, ir nors bendros tvarkos nėra, daugelyje vietų ji privaloma. Neturintiems kaukių dauguma gydymo įstaigų jas suteikia nemokamai, tačiau geriausia turėti savo. Šią savaitę vienoje uostamiesčio gydymo įstaigoje apsilankiusi „Vakarų ekspreso“ skaitytoja Inga sako buvusi sustabdyta vestibiulyje, nes neturėjo kaukės.

Ši nuotrauka sprogdina internetą: žmonės nesutaria – tai miela ar liūdna

„Air New Zealand“ skrydžio nuotrauka, kurioje kūdikis dėvi suaugusiam skirtą veido kaukę su iškirptomis skylutėmis akims, suskaldė internetą: tai „miela“ ar „liūdna“? Nuotrauka sukėlė aršias diskusijas internete dėl įvairių priežasčių. Žavingas kūdikis buvo nufotografuotas „Air New Zealand“ skrydžio metu iš Oklando į Velingtoną liepos 1 dieną ‒ jo visą veidelį dengė kaukė su iškirptomis skylutėmis abiem akims, rašo mirror.co.uk.
59
2022-07-08
REKLAMA
REKLAMA

Ketvirtadienį – teismo nuosprendis dėl buvusios prievolės dėvėti kaukes pradinukams

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) ketvirtadienį skelbs sprendimą, dėl per pandemiją egzistavusios prievolės pradinių klasių moksleiviams ugdymo įstaigose dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius. Sprendimas bus skelbiamas rašytinio proceso tvarka, šalims nedalyvaujant, BNS pranešė teismo atstovė Neringa Lukoševičienė. Į teismą dėl minėto sveikatos apsaugos ministro sprendimo kreipėsi opozicinių partijų ir frakcijų atstovai.

Įspėja prieš einant į lauką: šios klaidos gali pakenkti jūsų veidui

Besibaigaint šildymo sezonui verta susirūpinti savo kasdiene odos veido priežiūra. Gydytoja dermatovenerologė-trichologė Aušrinė Ramanauskaitė pasakoja, kad po žiemos daugėja įvairiausių nusiskundimų: sausėja oda, prasideda jos pleiskanojimas. Šaltasis metų periodas savo žvarbumu ir patalpų šildymu pridaro nemažai žalos tiek veido, tiek kūno odai. Besibaigiant rudeniui, savo odos priežiūros rutiną papildome riebesniais kremais, kurie dar labiau drėkina bei maitina odą.
2022-04-10

Viceministrė: kaukių planuojama atsisakyti balandį

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) atstovai trečiadienį pranešė, kad netrukus keisis visuotinio kaukių dėvėjimo uždarose patalpose prievolė – kaukių prireiktų tik tam tikrose vietose. Planuojama, kad konkretūs pokyčiai laukia balandžio mėnesį. Gerėjant epidemiologinei situacijai svarstoma atsisakyti privalomų kaukių jas paliekant viešajame transporte ir sveikatos priežiūros įstaigose.

Mokslininkai nustatė, kad veido kaukės padaro jus patrauklesniais

Remiantis nauju Jungtinės Karalystės Kardifo universiteto tyrimu, šiuo metu dėvėdami veido kaukę esate patrauklesni. Tyrėjai ištyrė, ar masinis veido kaukių dėvėjimas paveikė suvokiamą dėvėtojo patrauklumą, paskelbdami savo rezultatus žurnale „Cognitive Research: Principles and Implics“. Prieš COVID-19 pandemiją atlikti tyrimai parodė, kad medicininės veido kaukės sumažino dėvėtojo patrauklumą.
2022-02-16

To dar nebuvo – lietuviai sukūrė permatomą veido kaukę: efektyvumu nenusileidžia respiratoriams

Kauno technologijos universiteto (KTU) studentų komanda pristatė išskirtinį produktą – permatomą apsauginė veido kaukę. Jos veikimo principas toks pat, kaip įprastų medicininių kaukių ar respiratorių, tačiau kaip vienas pagrindinių privalumų pabrėžiama tai, kad ji leidžia matyti žmogaus mimiką.  KTU studentų komanda „Assero Transparent Mask“ kartu su KTU mokslininkų startuoliu „Assero“ pristatė sukurtą permatomos veido kaukės prototipo idėją.

Pamirškite rasojančius akinius dėvint kaukę: štai, kas jums padės

Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, kai tuo pačiu metu nešiojate akinius ir veido kaukę, yra tai, kad jūsų iškvepiamas oras nukreipiamas į viršų ir akinius aptraukia migla. Nors nusiimti akinius ir juos nuvalyti atrodo greitas ir lengvas sprendimas, tačiau tai iš tikrųjų gali padidinti infekcijos riziką. Laimei, turime penkis gerus patarimus, kaip padėti žmonėms, dėvintiems akinius ir veido kaukę, rašo manchestereveningnews.co.uk.
2021-12-10

Parduotuvės apsaugininką Vilniuje pašovęs vyras paleidžiamas į laisvę

Į parduotuvės „Rimi“ apsaugininką Vilniuje šovęs vyras nebus laikomas suimtas – teismas ketvirtadienį atsisakė toliau tęsti suėmimą. Įtariamajam teismas paskyrė intensyvią priežiūrą – apykoję, BNS pranešė prokuratūros atstovė Gintarė Vitkauskaitė-Šatkauskienė.  Penktadienį įtariamasis turėtų būti paleistas į laisvę.

Dėvint kaukę akiniai daugiau nerasos: išdavė 2 gudrybes

Prieš pasidalindami patarimais, kaip išvengti akinių rasojimo dėvint kaukę, pirma aptarkime tinkamus kaukių dėvėjimo būdus. Prieš užsidėdami kaukę, visada gerai nusiplaukite ir nusausinkite rankas, kad neperneštumėte bakterijų. Paimkite kaukę už elastinės juostelės ir užkiškite ją už ausų. Kaukę reguliuokite kilpomis, o ne rankomis. Panašiai ir nusiimkite  kaukę, naudodami elastines kilpeles, tačiau neliesdami pačios kaukės.
2021-11-18

Pasakė, kaip atpažinti, ar kaukė yra medicininė

Nuo pirmadienio leidžiant dėvėti tik medicinines kaukes ar respiratorius, farmacininkė paaiškina, kaip atpažinti, ar kaukė medicininė. Farmacininkė Elvyra Ramaškienė sako, kad tik iš pačios kaukės išvaizdos, tikėtina, nepavyks nustatyti, ar kaukė medicininė. Pasikliauti tik spalva taip nereikėtų, medicininės kaukės gali būti įvairių spalvų – tiek įprastos mėlynos, tiek ir, pavyzdžiui, juodos. „Informacija apie kaukę visuomet nurodoma ant pakuotės.

Policija Dainiui Kepeniui skyrė 250 eurų baudą dėl kaukės nedėvėjimo teatre

Policija Seimo nariui Dainiui Kepeniui skyrė baudą dėl kaukės nedėvėjimo teatre, pats politikas sako ją sumokėjęs. „Buvo jam surašytas nurodymas dėl baudos sumokėjimo“, – BNS ketvirtadienį sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja. Pasak jos, policija kol kas nemato, ar parlamentaras yra sumokėjęs baudą, nes informaciją apie tai gauna vėliau iš Valstybinės mokesčių inspekcijos.

Pokyčiai dėl kaukių – nuo pirmadienio galios tik medicininės arba respiratoriai

Vyriausybė pasitarime nusprendė, kad gyventojai jau nuo lapkričio 15 d. būtų įpareigoti dėvėti tik medicinines kaukes arba respiratorius. Tai galiotų ir visiems moksleiviams ir ugdymo įstaigų darbuotojams, tačiau tokia tvarka įsigaliotų kiek vėliau – nuo gruodžio 1 d.  Nurodoma, kad prievolė visiems dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius Operacijų vadovo (OV) sprendimu būtų numatyta jau nuo kitos savaitės – lapkričio 15 d. Taip pat pritarta OV sprendimu nuo gruodžio 1 d. nustat...

6-mečio mokykloje paprašė nusiimti veido kaukę: jo atsakymas prajuokino tūkstančius

Mažas berniukas mandagiai atsisakė nusiimti kaukę nuotraukai, nes mama jam sakė, kad visada reikia būti su kauke, o vaikas sakė visada klausantis mamos. Klasės nuotraukai kaukę nusiimti atsisakiusio berniuko mama sako, kad juo didžiuojasi – vaikas norėjo apsaugoti šalia jo esančius žmones. Masonas Peoplesas (6) iš Las Vegaso mandagiai pasakė ne, kai fotografas jo paprašė nusiimti kaukę klasės nuotraukai.
2021-09-30

Mama gyrėsi gyvenimu be kaukės ir skiepo: dabar šeima ruošiasi jos laidotuvėms

Sakoma, kad 40 metų Kristen Lowery iš Eskalon, Kalifornijos, „netikėtai“ mirė rugsėjo 15 dieną, pralaimėjusi kovą su liga. Moteris paliko keturis vaikus.
2021-09-24

Košmaras Vokietijoje: degalinėje nušautas 20-metis kasininkas, paprašęs užsidėti kaukę

Vokietija antradienį reiškia šoką ir pasipiktinimą dėl incidento, kai vienoje degalinėje klientas, paprašytas užsidėti kaukę, nušovė 20 metų kasininką. Šeštadienį vakare vakariniame Idaro–Oberšteino mieste įvykdyta žmogžudystė, kaip manoma, yra pirmoji Vokietijoje, susijusi su vyriausybės dėl pandemijos įvestomis taisyklėmis. Pranešama, kad alų pirkęs klientas supyko kasininku toje degalinėje dirbusio studento paprašytas užsidėti kaukę, kaip to reikalaujama visose Vokietijos parduotuvėse.
2021-09-21

Pora lėktuve sukėlė tikrą sąmyšį: tokie žmonės jau turi pravardę

Nors kaukės dėvėjimas daugelyje vietų tapo įprasta norma, amerikiečių pora neseniai susiginčijo su salono įgula po to, kai jų buvo paprašyta tinkamai dėvėti kaukes. Vaizdo įrašas su maištinguoju duetu greitai išpopuliarėjo, o įsiutę socialinių tinklų vartotojai juos netgi pavadino „kovidiotais“. Vaizdo įraše, kurį užfiksavo bendrakeleivis, matyti, kaip vyras be kaukių keikiasi ir šaukia ant dviejų skrydžio palydovų vyrų lėktuvo priekyje.
2021-09-15

Mamą šokiravo stiuardesės žodžiai: pasiūlė priklijuoti kaukę prie dukros veido

Mama atskleidžia, kad skrydžio metu ji sulaukė pasiūlymo priklijuoti kaukę verkiančiam vaikui prie veido. Ali Cleek skrido „Southwestern Airlines“ lėktuvu su vyru bei dviem 2-ejų ir 4-erių metų vaikais. Jos 2-ejų metų dukra Drew pradėjo verkti ir traukti sau nuo veido kaukę, rašoma thesun.co.uk. „Drew mėgsta čiulpti savo nykštį ir tai yra vienintelis būdas, kuriuo ji save nuramina, o tai padaryti su prakeikta kauke neįmanoma.
2021-08-20

Šventojoje sulaikyta apsauginę kaukę parduotuvėje atsisakiusi dėvėti moteris

Šventojoje šeštadienį sulaikyta apsauginę kaukę parduotuvėje atsisakiusi dėvėti moteris. Klaipėdos apskrities policijos teigimu, incidentas užfiksuotas apie 14.33 val. Mokyklos gatvėje esančioje parduotuvėje. Jos atstovai apsauginę kaukę dėvėti atsisakančiai moteriai iškvietė policijos pareigūnus. Atvykus pareigūnams, 1967 metais gimusi moteris buvo sulaikyta, tačiau sodinama į tarnybinį automobilį ji keletą kartų kojomis spyrė policininkui.

Dėvint kaukę rasoja akiniai? Pamokė, kaip to išvengti

Kaukė apsaugo visus, tačiau akinius nešiojantys žmonės patiria papildomų nepatogumų. Iškvepiamas šiltas oras tuoj pat „uždeda rasą“, o kai tą patiriame nuolatos, tai jau tikrai ima varginti. Tikėkimės, kad šie patarimai padės išspręsti šią problemą. Kaip dėvite apsauginę kaukę? Prieš pasidalindami patarimais, kaip išvengti akinių rasojimo dėvint kaukę, pirma aptarkime tinkamus kaukių dėvėjimo būdus.
2021-07-01

Sukurta koronavirusą diagnozuojanti kaukė

JAV Masačusetso technologijos instituto (MIT) mokslininkai sukūrė veido kaukę, gebančią per 90 minučių diagnozuoti, ar kaukės nešiotojas yra užsikrėtęs koronavirusu. Kaukėje naudojama jutiklių technologija vėliau galės būti pritaikyta ir kitiems drabužiams siekiant aptikti koronavirusą. Taip pat šią technologiją bus galima modifikuoti ieškant įvairių kitų patogenų ar grėsmių, o ne tik koronaviruso.
2021-06-30

Izraelis išsilaisvina: patalpose kaukių nešioti nebereikės

Izraelyje po intensyvios skiepijimo nuo COVID-19 kampanijos atšauktas paskutinis galiojęs rimtas karantino suvaržymas – reikalavimas dėvėti apsaugines kaukes patalpose, antradienį pranešė vietos žiniasklaida.
2021-06-15

Į renginius – tik su medicininėmis kaukėmis ar respiratoriais

Lietuvoje leidus organizuoti nedidelius renginius, veikti teatrams ir kino teatrams, į juos bus privalu ateiti su medicininėmis kaukėmis ar respiratoriais, žiūrovai bus sodinami išlaikant dviejų metrų atstumus. Šios sąlygos numatytos nuo pirmadienio įsigaliojusiame sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendime.

Kirkorovas ryžosi kardinaliems pokyčiams: juodų garbanų – nė kvapo

Rusų dainininkas Filipas Kirkorovas visais laikais mėgo stebinti savo gerbėjus, o visai neseniai jis ryžosi kardinaliems išvaizdos pokyčiams. Pasirodęs realybės šou „Kaukė“, jis pademonstravo naują savo įvaizdį – neįtikėtinai jį pakeitusią šukuoseną. Apie tokius pokyčius F. Kirkorovas pranešė socialiniuose tinkuose. „Naujas aš! Pilkuma barzdoje, demonas… Kaip jūs pabaigtumėte sakinį?“ – intrigavo jis.
2021-03-18

Ant veido užtepkite šiek tiek obuolio: rezultatą pastebėsite akimirksniu

Šiuo laikotarpiu ne vienas žmogus jaučia nuovargį ir įtampą, todėl pasilepinimas SPA procedūromis namuose gali būti puiki išeitis norint pabėgti nuo neigiamų emocijų. Patys galite pasigaminti natūralias odos priežiūros priemones, kurios padės atsipalaiduoti, palepinti jūsų kūną ir veidą bei nuraminti sielą. Tai jums nekainuos didelių pinigų, tačiau neabejotinai padės pasijusti geriau, rašoma webmd.com. Šokoladinė kaukė veidui Po šios veido kaukės jūsų veidas bus lygus ir švelnus.
2021-03-07

Priekaištų dėl kaukės nedėvėjimo sulaukusi moteris ant veido užsidėjo savo kelnaites

Socialiniuose tinkluose plinta tūkstančius be žado palikęs vaizdo įrašas, kuriame nufilmuota, kaip su maisto parduotuvės darbuotoju dėl kaukės nedėvėjimo susiginčijusi moteris demonstratyviai viduryje salės nusiima savo apatinius ir juos užsideda ant savo veido. Šis vaizdelis netrukus virto tikra interneto sensacija ir buvo peržiūrėtas daugiau nei 200 tūkst. kartų. Šokiruojantis moters poelgis buvo nufilmuotas Pietų Afrikos Respublikoje esančiame „Pick n Pay“ prekybos centre.
2021-03-01

Lietuvis atleistas iš darbo už kaukės nedėvėjimą

Britanijoje vairuotoju dirbęs lietuvis Deimantas Kubilius įpusėjus karantinui buvo atleistas iš darbo be jokio išankstinio perspėjimo. Teigiama, kad darbo tautietis neteko tik dėl to, kad vairuodamas sunkvežimį jis atsisakė dėvėti apsauginę veido kaukę. Darbdavio ir darbuotojo kova netgi pasiekė darbo ginčų tribunolą, galiausiai priimtas sprendimas, kad toks tautiečio atleidimas nebuvo neteisėtas.
2021-03-01

Prekybos centre sulaikyta kaukės nedėvėjusi moteris: spyrė pareigūnui

Penktadienį policija gavo pranešimą, kad Kalvarijoje esančiame prekybos centre moteris nedėvi kaukės. Atvykus policijos pareigūnams, moteris elgėsi agresyviai, todėl buvo sulaikyta. Vasario 26 d. 10 val. 26 min. gautas apsaugos darbuotojo pranešimas, kad Kalvarijoje, Dariaus ir Girėno g. esančiame prekybos centre, moteris (gim. 1964 m.) nedėvi apsauginės veido kaukės.

Pasakė, ką daryti, kad dėvint kaukę nerasotų akiniai

Prieš keletą metų net nebūtume pagalvoję, kokiu svarbiu atributu išeinant iš namų gali tapti apsauginės veido kaukės. Nors tai vienas pagrindinių kovos su pandemija būdų, akinius nešiojantys žmonės susidūrė su naujomis problemomis – dėvint kaukę šaltuoju metų laiku, akiniai greičiau rasoja, kaukės dažnai nepatogiai prisispaudžia prie veido, dėl jų netgi sausėja akys.
2021-02-26

Legendinio filmo „Kaukė“ žvaigždė Carrey – neatpažįstamas: 59-erių vyras stebina išvaizdos pokyčiais

1994-aisiais pasirodė legendinis filmas „Kaukė“, kuriame sužibėjo aktorius Jim Carrey (59). Garsus Holivudo aktorius prieš daugelį metų buvo tikras svajonių jaunikis – mielas, simpatiškas ir humoro jausmo nestokojantis aktorius pavergė tūkstančių merginų širdis. Tiesa, bėgantys metai taip pat atsiliepė ir jo išvaizdai. Gražuoliu vaidintas komikas šiandien nė kiek neprimena savęs. Žinoma, tam įtakos turėjo įvykusios jo širdies draugės Cathriona White laidotuvės.
2021-02-20

Kaip iš parduotuvės negrįžti su koronavirusu? Tai žinoti verta

Karantino metu būname namuose, bendraujame vien su namiškiais, o išvykimai iš namų apsiriboja tik apsilankymu parduotuvėje ar vaistinėje. Vis dėlto net ir tokiomis sąlygomis kai kuriuos iš mūsų pasiekia žinia, kad koronoviruso išvengti nepavyko. Kokios klaidos tą galėjo lemti ir kaip neužsikrėsti išvykus apsipirkti, pataria vaistininkas Faustas Bertulis.
2021-02-18

Aspirinas ne tik skausmui malšinti: plaukai bus švelnūs ir žvilgantys

Pradėjus skaudėti galvą ar ėmus karščiuoti mes dažnai griebiamės aspirino. Jis malšina skausmą ir gali padėti sumažinti uždegimą. Tačiau yra daugybė kitų stebėtinų aspirino vartojimo būdų. Aspirinas gali būti naudingas ne tik kaip vaistas, bet ir atliekant namų darbus. Jeigu jūsų plaukai sausi ir pažeisti, pasidarykite maitinamąją kaukę, ištirpindami keletą aspirino tablečių puodelyje šilto vandens.
2021-02-05

Kaukės nedėvėjusi moteris iš parduotuvės buvo išvesta šaukdama: užkūrė tikrą dramą

Atsisakiusi pateikti įrodymus, kad turi teisę nedėvėti kaukės apsipirkinėdama prekybos centre, moteris buvo policijos pareigūnų palydėta lauk. Internete pasirodė audringa vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuota, kaip moteris ginčijasi su policininkais, prašančiais jos parodyti dokumentą dėl teisės nedėvėti kaukės.
2021-01-20

Willisas griežtai atsisako dėvėti kaukę viešumoje: už tokį elgesį buvo išprašytas iš parduotuvės

Kai Los Andželo apygarda sprendžia COVID-19 atvejų padidėjimą ir užfiksavo daugiau nei 12 000 mirčių, aktorius Bruceás Willisas griežtai atsisako užsidėti medicininę kaukę. Veiksmo filmų žvaigždė buvo išprašytas iš vaistinės, kurioje pasirodė be kaukės. Kaip rašoma „Page Six“, aktorius nuliūdino kitus pirkėjus dėl atsisakymo dėvėti kaukę. Neaišku, kas įsikišo į šį konfliktą, tačiau Willis išėjo iš vaistinės nieko nenusipirkęs.
2021-01-13

Perspėja dėl drėkstančių veido kaukių: lauke jų jokiu būdu nenusiimkite

Pasaulis ir toliau įnirtingai kovoja su koronaviruso pandemija, o tuo metu kaukių dėvėjimas lauke išlieka privalomas ir Lietuvoje. Tačiau šaltuoju metų laiku tautiečiai susiduria su kita problema – nuo šalčio drėkstančiomis veido kaukėmis viduje.  Veido mankštų trenerė Viktorija Baltramiejūnienė naujienų portalo tv3.lt skaitytojus visų pirma ragina ne tik dėvėti kaukes, bet tai daryti ir tinkamai.
2021-01-05

Padavėja neištvėrė dėl klientų elgesio pandemijos metu: viešai metė darbą

Šie metai itin sunkūs medikams, pervargimas, nuolatiniai ligoniai ir milžiniški krūviai. Deja, yra ir kitų profesijų, kuriose – nelengvas darbas su žmonėmis. Tačiau jiems tenka susidurti su žmonėmis, kurie Covid-19 netiki ir net nesiruošia laikytis ribojimų. Viena padavėja tapo sensacija, kai nebeatlaikė tokių žmonių ir viešai prieš visus klientus metė darbą. Internautai palaiko moterį ir sako, kad tai – geriausias sprendimas prieš žmones, kurie nori gyventi savaip ir nesirūpina kitų saugumu.
2020-12-27

Pareigūnę nuteisė internautai: vardijo priežastis, kodėl jai nereikia dėvėti kaukės

Moteris pasidalijo nemaloniu susitikimu su pareigūne. Ši nedevėjo kaukės, o ir sustabdytai moteriai aiškinosi absurdiškas priežastis, kodėl jos nenešioja. Įrašas buvo patalpintas socialiniame tinkle „reddit“ ir sulaukė internautų pasipiktinimo dėl pareigūnės elgesio. Policininkė aiškino, kad ji kaukės negali nešioti dėl savo medicininės būklės ir tai trukdo jai dirbti.
2020-12-26

Nepatogu dėvėti veido kaukę? Pasinaudokite šiais patarimais

Medicininių kaukių nešiojimas dabar kiek skiriasi nuo pavasarinio, kai dėl COVID-19 pandemijos buvo paskelbtas pirmasis karantinas. Dabar lauke šalčiau, tad dažniau kamuoja nepatogumas ir nemalonumas, kai kaukės vidus aprasoja ir ji sušlampa. Vaistininkai šiai situacijai turi kelis patarimus. Kvėpuoti įprastu ritmu ir neskubėti. Daugiausia nemalonumų medicininės kaukės lauke sukelia tiems, kurie skuba ir netolygiai kvėpuoja.
2020-12-03

Dėvint kaukę rasoja akiniai? Pasakė, ką daryti

Koronos laikais kaukės nešiojimas privalomas daugelyje situacijų, pavyzdžiui, naudojantis viešuoju transportu. Kaukė gali būti nepatogi tiems, kurie nešioja akinius. Dėvint kaukę dėl iškvepiamo šilto oro akiniai aprasoja. Laimei, yra keletas patarimų, kaip to išvengti. Kaip dėvite kaukę? Prieš pradedant patarimus, kaip apsaugoti akinius nuo rasojimo, svarbu žinoti, kaip tinkamai nešioti kaukę. Visų pirma turite kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas.
2020-11-30

Pamirškite pleiskanas: tam prireiks dviejų dalykų

Nepriklausomai nuo metų sezono, galvos pleiskanos gali būti nemaloni problema, su kuria susiduria nemažai žmonių. Iš galvos odos byrančios ir ant drabužių nusėdančios baltos dalelės neteikia džiaugsmo, tačiau su tuo galima kovoti. Tam reikės dviejų ingredientų – apelsinų žievelės ir citrinos sulčių. Į trintuvą įdėkite vieno apelsino žievelę ir išspauskite citrinos sulčių. Viską sutrinkite iki vientisos masės ir užtepkite tai ant galvos odos. Po pusvalandžio išplaukite plaukus kaip įprasta.
2020-11-23

Kaukė smunka ir rasoja akiniai? Vyras atskleidė triuką, kuris gal padės ir jums

Ar ir jums kaukė vis smunka nuo nosies? Vienas „Reddit“ naudotojas sugalvojo, kaip ją išlaikyti reikiamoje vietoje, kad nerasotų ir akiniai. Tereikės tik pleistro, kurį galima prisiklijuoti prie kaukės, kad ji tvirtai laikytųsi ant nosies. Medicinos srityje dirbantis vaikinas „Reddit“ pasidalino nuotrauka, prie kurios rašė: „Pleistras: akiniai nerasoja, kaukė nesmunka.“ Jo įrašas patiko daugiau nei 108 000 žmonių – daugelis jo sumanymą vadino genialiu, rašoma dailystar.co.uk.
2020-11-22

Kaukę pasidaryti sumanęs vyras labai greitai to pasigailėjo: negalėjo patikėti rezultatais

John Meechan sumanė pasilepinti grožio procedūromis, tačiau to labai greitai pasigailėjo. Šis viską nufilmavo ir pasidalijo socialiniame tinkle. Vyras, sumanęs pasidaryti veido kaukę, labai greitai to pasigailėjo, nes stipri kaukės tekstūra privertė jį ne juokais pasikankinti. Nors dažniausiai ant tokių kaukių būna įspėjimai, kad jos nereikėtų tepti arti akių, antakių, lupų zonų, tačiau ne visi visada perskaito instrukcijas.
2020-11-20
Į viršų