Amerikietis už valstybės paramą dėl Covid-19 nusipirko „Lamborghini“

Vienas JAV verslininkas už lėšas, kurias valdžia išskyrė jo verslui gelbėti nuo koronaviruso epidemijos pasekmių, įsigijo sportinį „Lamborghini Huracan“. Tačiau pirkiniu ilgai džiaugtis jam neteko – atvykę federaliniai agentai atėmė prabangią mašiną, įšaldė sąskaitas, o paties prabangos mėgėjo laukia teismas.

Lamborghini Huracan EVO (nuotr. SCANPIX)

Iš pradžių Majamyje gyvenantis 29-erių Davidas T. Hinesas pateikė prašymą valstybei kompensuoti jam 13,5 mln. dolerių nuostolių, tačiau bankas patenkino tik 3,9 mln. dolerių „pašalpos“ sumą.

Pagal šios valstybės kompensacijos programos nuostatus verslininkas galėjo negrąžinti pinigų, jeigu būtų skyręs juos darbo užmokesčiui savo darbuotojams. 

Tačiau vyras nusprendė už šias lėšas įsigyti sportinį automobilį, kainavusį jam 318 tūkst. dolerių. Taip pat jis lankėsi prabangiuose restoranuose, pirkosi už šias lėšas drabužius ir naudojosi pažinčių programėlės paslaugomis.

JAV prokuratūra pateikė vyrui kaltinimus dėl finansinio sukčiavimo. Teisėsaugininkų teigimu, „net neaišku, ar išvis nors kiek pinigų buvo panaudota pagal tiesioginę paskirtį“. 

REKLAMA

Automobilis ir visos verslininko disponuojamos lėšos bankų sąskaitose buvo konfiskuotos, kol teismas paskelbs nuosprendį. Maža to, sudėjus visus jam pateiktus kaltinimus, vyrui gresia ir įkalinimas iki 70 metų, bei bauda iki milijono dolerių.

2020-ieji be pasaulį jau sukrėtusios pandemijos gali atnešti ir biblinio masto tragediją – Rytų Afrikos, Artimųjų Rytų, Azijos ir net Rusijos pietiniuose regionuose pastebėti gigantiški spiečiai skėrių. Jie naikina pasėlius milžiniškose teritorijose – nuo Tanzanijos, Kenijos ir Somalio iki Pakistano, Indijos ir Kinijos.

 


Rašyti komentarą...
w
wc
2020-08-02 09:16:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
jeigu pas mus butu tokia tvarka,tai visokie liandzbergiai,karbauskiai ,svarkeliai ir kt.valdziavagiai sedetu tukstancius metu...
Atsakyti
0

b
bergvego
2020-08-02 10:00:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetаinė suąugusięms, nоrintiems sųsirаsti paartnęrį, nоrintiems pašimyleti
Atsakyti
0

d
dedprora
2020-08-02 15:12:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetаinė suaugušiėms, norintiеms sųsirаsti pаrtnеrį, norintiems pašimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų