Rusijoje ligoninės medikai išsilakstė iš siaubo, kai iš paciento išgirdo apie koronavirusą

Ufos (Rusija) gydytojai atsisakė apžiūrėti vyrą dėl įtarimų koronavirusu ir pasislėpė nuo jo už kabineto durų. Jie taip pat atsisakė atlikti kraujo tyrimus ir pasiūlė palikti ligoninės pastatą.

(nuotr. yandex.by) (nuotr. Gamintojo)

Ufoje vienas vietos gyventojas, neseniai grįžęs iš Pekino, nesulaukė pagalbos ligoninėje. Įtaręs, kad jam pasireiškė koronaviruso sukeltos ligos simptomai, jis nusprendė apsilankyti gydymo įstaigoje, tačiau buvo išvarytas, rašoma „Current Time“. 

Jaunas vyras vardu Ilja aštuonis mėnesius dirbo Pekine ir grįžęs į Rusiją nusprendė pasitikrinti dėl visus gąsdinančio koronaviruso. 

Pasak Iljos tėvo, vietos ligoninėje nr. 4 jis „per visą koridorių“ pareiškė, kad grįžo iš Pekino ir norėtų atlikti tyrimus. Po to ligoninės darbuotojai, anot vaikino tėvo, „su klyksmais“ išsiuntė jį į greitosios pagalbos kambarį. Toliau su juo buvo bendraujama šaukiant koridoriumi iš kito kabineto, kuriame gydytojai pasislėpė užsidarę. 

Ilja sužinojo, kad niekas jo šioje ligoninėje nepriims, jam buvo pasiūlyta palikti gydymo įstaigą per atsarginį išėjimą. Ligoninės vadovybė vietos leidiniui „Ufa online“ antradienį dar nebuvo pateikę atsakymo į užklausą, kokiu pagrindu jaunuolis buvo išvarytas iš ligoninės.  


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-02-13 11:59:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur irodymai ir pats ligonis . Tevas "kazkokio veikejo" kazkam kazka pasvaigo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų