Erdoganas: Ankara nepripažįsta Krymo aneksijos

Turkijos prezidentas Recepas Tayipas Erdoganas trečiadienį pareiškė, kad Ankara visuomet laikė ir laikys Rusijos aneksuotą Krymą Ukrainos teritorija.

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas (nuotr. SCANPIX)

Turkija niekada nepripažino ir nepripažins neteisėto Krymo prijungimo (prie Rusijos)", – pareiškė prezidentas per bendrą spaudos konferenciją su Turkijoje viešinčiu Ukrainos vadovu Volodymyru Zelenskiu.

Turkija palaiko Ukrainos teritorinį vientisumą“, – pridūrė R. T. Erdoganas.

„Mūsų prioritetas ir toliau bus mūsų tautiečių buvimas jų istorinėje tėvynėje Kryme, jų identiteto ir kultūros išsaugojimas, jų pagrindinių teisių ir laisvių garantavimas“, – pabrėžė Turkijos lyderis, turėdamas galvoje pusiasalyje gyvenančią tiurkų tautą – Krymo totorius.

Maskva aneksavo Ukrainai priklausantį Krymą 2014 metais, po to, kai Kijeve buvo nuverstas prorusiškas prezidentas Viktoras Janukovyčius.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2019-08-08 10:30:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didesnio klouno už xuilo putiną pasaulyje nėra. Yra TV3 etatiniai vatnikai pasivadinę Grigorij, Jonas ir Petras. Visi trys vienodai kremliaus žodžiais komentarus rašo, todėl kyla abejonių ar tai ne tas pats asmuo turintis šizofreniją - ryte Petras, dieną Grigorij, o vakare Jonas?
Atsakyti
0

x
xxL
2019-08-08 10:23:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Erdoganas tiesiai šlapiu skuduru nykštukui putinui į snukį.Skanaus xuilai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų