erdoganas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erdoganas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erdoganas“.

Erdogano teigimu, Turkijoje gydoma daugiau nei tūkstantis „Hamas“ narių

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pirmadienį pasakė, kad Turkijoje yra gydoma daugiau nei tūkstantis Palestinos islamistų organizacijos „Hamas“ narių. „Mano šalyje mūsų ligoninėse šiuo metu gydoma daugiau nei 1 000 „Hamas“ narių“, – Ankaroje kartu su Graikijos ministru pirmininku Kyriakosu Mitsotakisu surengtoje bendroje spaudos konferencijoje pasakė jis.
2024-05-14

Turkijoje pirmadienį lankysis Graikijos užsienio reikalų ministras

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pirmadienį Ankaroje priims Graikijos ministrą pirmininką Kiriaką Micotakį. Tai naujausias NATO kaimynių santykių atšilimo ženklas. Pasak diplomatų, po dešimtmečius trukusios įtampos, kurią retkarčiais nutraukdavo trumpi susitaikymo laikotarpiai, vienos dienos vizitas rengiamas po R. T. Erdogano vizito Graikijoje gruodį ir žymi naują jų santykių etapą.
2024-05-13

Erdoganas po susitikimo su „Hamas“ lyderiu ragina palestiniečius parodyti vienybę

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas šeštadienį po derybų su islamistų grupuotės „Hamas“ lyderiu Ismailu Haniyeh paragino palestiniečius parodyti vienybę karo Gazos Ruože akivaizdoje, pranešė jo biuras. „Labai svarbu, kad palestiniečiai šiame procese veiktų vieningai. Stipriausias atsakas Izraeliui ir kelias į pergalę yra vienybė ir vientisumas“, – sakė Turkijos prezidentas.
2024-04-20

Gegužę Bidenas Baltuosiuose rūmuose priims Erdoganą

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas gegužės 9 dieną Baltuosiuose rūmuose susitiks su JAV prezidentu Joe Bidenu, penktadienį naujienų agentūrai AFP pranešė vienas turkų pareigūnas. Tai bus pirmasis abiejų lyderių susitikimas Baltuosiuose rūmuose.
2024-03-29

Karas Ukrainoje. Atsinaujinimas tęsiasi: Zelenskis paskyrė naują Generalinio štabo vadovą

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis paskyrė naują Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo viršininką. Juo tapo Anatolijus Bargylevičius, rašo „Kanal 24“. Svarbiausi įvykiai: 23:49 | Danilovas sureagavo į naujausius Putino žodžius: „Amžinai įžeista Rusija“ Ukrainos Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius Oleksijus Danilovas Rusijos režimo lyderį Vladimirą Putiną pavadino liguistu žmogumi, gyvenančiu išgalvotame pasaulyje, rašo UNIAN.
131 2024-02-09

Karas Ukrainoje. Zelenskis įvardijo, kokias užduotis iškėlė naujam kariuomenės vadui Syrskiui: „Laukiu tokių pokyčių“

Prezidentas Volodymyras Zelenskis atleido Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vadą Valerijų Zalužną. Naujuoju Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiuoju vadu buvo paskirtas Oleksandras Syrskis. Iki šiol O. Syrskis vadovavo Ukrainos sausumos pajėgoms. Svarbiausi įvykiai: 00:12 | „Tai nėra šou.
149 2024-02-08

Vokietijoje baiminamasi, kad šalyje susikurs Erdogano konservatyviosios islamiškosios partijos atšaka

Įtakingi Vokietijos politiniai lyderiai perspėjo, kad Vokietijoje gali susikurti Turkijos prezidento Recepo Tayyipo Erdogano konservatyviosios islamiškosios AKP partijos atšaka.
2024-01-29

Erdoganas tikisi, kad JT teismo sprendimas gali sustabdyti smurtą Gazos Ruože

Penktadienį Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pasveikino Jungtinių Tautų teismo sprendimą, kad Izraelis turi užkirsti kelią genocido veiksmams Gazos Ruože. Turkijos lyderis tikisi, kad tai sustabdys išpuolius prieš civilius. „Tikimės, kad Izraelio išpuoliai prieš moteris, vaikus ir pagyvenusius žmones baigsis“, – socialinėje žiniasklaidoje pareiškė R. T. Erdoganas, „vertingu“ pavadinęs Tarptautinio Teisingumo Teismo sprendimą.
2024-01-26

Erdoganas: JAV ir JK smūgiai Jemene yra neproporcingi

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas penktadienį pareiškė, kad JAV vadovaujant surengti smūgiai Jemeno husių sukilėliams buvo neproporcingi, ir tvirtino, kad JAV ir Jungtinė Karalystė norėjo Raudonąją jūrą paversti kraujo klanu.  „Visų pirma, jie nėra proporcingi. Visa tai yra neproporcingas jėgos naudojimas“, – po penktadienio maldų Stambule žurnalistams sakė R. T. Erdoganas. „Jie tarsi siekia Raudonąją jūrą paversti kraujo klanu“, – pridūrė jis.
2024-01-12

Blinkenas Stambule susitiko su Turkijos prezidentu Erdoganu

JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas šeštadienį susitiko su Turkijos prezidentu Recepu Tayyipu Erdoganu  derybų, kuriose, kaip tikimasi, daugiausia dėmesio skiriama karui Gazos Ruože ir Ankaros prašymui dėl JAV naikintuvų.
2024-01-06
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų