Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) įveikė „Watford“ futbolininkus. Įdomu tai, kad italo Antonio Conte ekipa pergalę išplėšė tik 6-ąją pridėto laiko minutę.

Šiose rungtynėse Antonio Conte treniruojami Londono futbolininkai kamuolį kontroliavo net 74 proc. laiko, o ne vieną puikią progą pasižymėti turėjo Harry Kane’as ir Sergio Reguilonas.

Puikų darbą gindamas savo vartus atliko širšių vartininkas Danielis Bachmannas, atrėmęs net 8 į vartų plotą skriejusius kamuolius.

Teisėjas rungtynių pabaigoje pridėjo net 8 minutes, o pergalingas įvartis krito šeštąją pridėto laiko minutę.

Standartinėje situacijoje kamuolį į baudos aikštelę pakėlęs pietų korėjietis Heung-Min Sonas čia surado gynėją Davinsoną Sanchezą, kuris smūgiu galvą nuginklavo D. Bachmanną 1:0.

Šeš01-01Leicester City02 : 00Norwich City

Šeš01-01Arsenal14 : 30Manchester City

Šeš01-01Watford17 : 00Tottenham Hotspur

Šeš01-01Crystal Palace19 : 30West Ham United