Įtemptas vakaras Anglijos futbole –  sužaisti trys ketvirtfinalio mačai presitižiniame  „Carabao“ taurės turnyre.

„Liverpool“ klubas „Carabao“ taurės ketvirtfinalyje po baudinių serijos 4:3 palaužė „Leicester City“ futbolininkus.

Jamie Vardy jau 9-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Leicester City“ ekipą į priekį 1:0. Netrukus pastarasis dar kartą sėkmingai nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Alexas Oxlade’as Chamerlainas 19-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Jamesas Maddisonas 33-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo 3:1.

Diogo Jota 68-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir vėl sušvelnino šių rungtynių rezultatą 2:3.

Takumi Minamino 95-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 3:3.

„Liverpool“ baudinių serijos metu realizavo 5 smūgius iš 6, tuo tarpu „Leicester City“ dviem mažiau – 4 iš 6.

Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Chelsea“ klubas svečiuose 2:0 nugalėjo „Brentford“ futbolininkus.

Mathias Jensenas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Kepa Arrizabalaga.

Saulis Niguezas antrojo kėlinio pradžioje atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Pontusas Janssonas 80-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Chelsea“ išsiveržė šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Jorginho 85-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

O  „Tottenham“ įvykusiame Londono derbyje 2:1 įveikė „West Ham“ futbolininkus.

Stevenas Bergwijnas 29-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Jarrodas Bowenas 32-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Netrukus Lucas Moura tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą vėl „Tottenham“ naudai 2:1.

Mohamedas Saidas Benrahma 81-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.