Trečiadienį arti antrojo pralaimėjimo Prancūzijos „Ligue 1“ sezone buvo Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, kuri svečiuose tik po įvarčio per pridėtą laiką 1:1 sužaidė lygiosiomis su vos 19-ą vietą tarp 20 komandų užimančia „Lorient“ komanda.

PSG šiose rungtynėse vertėsi be dviejų svarbių puolimo žaidėjų: brazilo Neymaro bei prancūzo Kyliano Mbappe.

Neymaras nerungtyniauja nuo anksčiau ir yra patyręs kulkšnies traumą ir nesitikima, jog jis sugrįš anksčiau nei po keturių ar penkių savaičių, tuo tarpu K.Mbappe buvo gavęs vienerių rungtynių diskvalifikaciją dėl trijų geltonų kortelių.

Prieš rungtynes PSG strategas Mouricio Pochettino kalbėjo, jog tai yra šansas jauniems vyrukams sužaisti oficialias rungtynes.

Pirmasis rungtynių įvarti krito 40-ą minutę, kai įspūdingu smūgiu iš maždaug 12 metrų pasižymėjo Thomasas Monconduitas.

86-ą minutę iš aikštės buvo išvytas vos antrąsias savo rungtynes „Ligue 1“ pirmenybėse už PSG ekipą žaidžiantis Sergio Ramosas, kuris užsidirbo antrą geltoną kortelę. Pirmoji jam buvo parodyta vos prieš penkias minutes.

Ištiksėjus 90 minučių, PSG vis dar atsilikinėjo ir teisėjas pridėjo tik 3 minutes. Visgi praėjus vos 35 pridėto laiko sekundėms, Mauro Icardi smūgiu galva išlygino rezultatą ir išgelbėjo PSG nuo pralaimėjimo.