Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Southampton“ ir Londono „Tottenham“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Jamesas Wardas-Prowse‘as 25-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Southampton“ ekipą į priekį 1:0.

Mohammedas Salisu už pražangą prieš varžovą užsidirbo antrą geltoną kortelę šiame susitikime, kuri virto į raudoną, ir paliko aikštę. Tuo tarpu Harry Kane’as 41-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Mattas Doherty 70-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau pasižymėti nepavyko.

Heungas-Min Sonas rungtynių pabaigoje atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo H.Kane‘as, kurio 94-ąją minutę kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų.