Ankstų antradienio rytą Sakramento „Kings“ (45-29) stojo į svarbią kovą su Minesotos „Timberwolves“ (38-37). Visgi, rezultatu 115:119 (25:34, 33:23, 27:29, 30:33) Domanto Sabonio atstovaujama ekipa nusileido arenos svečiams.

Pergalė šiose rungtynėse Sakramento komandai būtų garantavusi vietą atkrintamosiose, tačiau šio svarbaus momento komandai dar teks palaukti. Paskutinį kartą „Kings“ atkrintamosiose žaidė dar 2005-2006 m. sezone.

Domantas Sabonis aikštelėje praleido 39 minutes, per kurias susirinko dar vieną dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 24 taškus (11/14 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šis dvigubas dublis D. Saboniui yra jau 61-asis šiame sezone. Tokiu rezultatu jis susilygino su Jerry Lucasu, kuris tiek pat dvigubų dublių surinko 1964-1965 m. sezone, ir dabar yra 9-asis daugiausiai dvigubų dublių surinkęs krepšininkas NBA istorijoje.

Rezultatyviausias Sakramento komandos gretose buvo De‘Aaronas Foxas, kuris per 35 minutes praleistas ant parketo komandai sumetė 29 taškus.

Sakramento ekipa sunkiai pradėjo rungtynes ir pirmąjį kėlinį pralaimėjo (25:34). Visgi antrajame ketvirtyje arenos šeimininkai atsitiesė ir sumetė 33 taškus, iš kurių nes 14 pelnė D. Foxas.

Trečiąjį kėlinį abi komandos žaidė apylygiai ir prieš paskutinį ketvirtį ekipas skyrė tik vienas taškas – 85:86.

Praėjus beveik pusei ketvirtojo kėlinio „Kings“ atsilikinėjo nuo arenos svečių (99:103), tačiau vėliau arenos šeimininkų deficitas tik padidėjo. Likus žaisti 35 sekundėms „Kings“ atsilikinėjo 111:118 ir nors Trey Lyleso baudų metimai bei D. Foxo dvitaškis situaciją šiek tiek sušvelnino, tačiau pergalei to neužteko.

Minesotos komandos gretose geriausiai pasirodė Jadenas McDanielsas pelnęs 20 taškų. Dvigubu dubliu prie pergalės taip pat prisidėjo Rudy Gobertas. Pastarasis per 35 minutes pelnė 16 taškų ir atkovojo 16 kamuolių.

Šiuo metu Sakramento komanda yra Vakarų konferencijos lentelės 3 vietoje ir medžioja pergalę, kuri užtikrintų jiems vietą atkrintamosiose. Tuo tarpu „Timberwolves“ rikiuojasi 7-oje lentelės vietoje.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 29 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 24 (11/14 dvit., 2/3 baud., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 19 (5 atk. kam.), Malikas Monkas 12.

„Timberwolves“: Jadenas McDanielsas 20, Nazas Reidas 18 (4 atk. kam.), Anthony Edwardsas 17 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Rudy Gobertas 16 (16 atk. kam., 4 rez. perd.), Mike’as Conley 16, Kyle Andersonas 15 (4 atk. kam., 11 rez. perd.), Jaylenas Nowellas 14 (4 atk. kam.).