Paskutinį bilietą į Eurolygos atkrintamąsias pagriebė Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“, kuri namuose 89:77 (21:22, 20:19, 31:16, 17:20) pranoko Bolonijos „Virtus“.

T. Sedekerskis per 36 minutes įmetė 16 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Per pirmąją mačo pusę vyko apylygė kova. Puikiai rungtynes pradėjo T. Sedekerskis, kuris greitai susirinko 11 taškų.

Pirmavo tai viena, tai kita komanda vis keliais taškais, o prieš prasidedant trečiajam kėliniui švieslentėje rezultatas buvo visiškai lygus (41:41).

Baskai lemiamą persvarą susikrovė trečiajame kėlinyje, kai tiesiog siausti ėmė Markusas Howardas. „Baskonia“ mažylis fantastiškais tritaškiais varė į nevilti svečius ir šeimininkai nutolo iki 53:43, o netrukus pirmavo ir 72:57.

M.Howardas vien per trečiąjį kėlinį įmetė 14 taškų.

Įsižaidę „Baskonia“ krepšininkai žaidė sau itin parankų uraganinį krepšinį, o svečiai iš Bolonijos atsakymų taip ir nesurado.

„Virtus“ dar bandė perlaužti rungtynių eigą, bet baskai sėkmingai išlaikė pergalingą pranašumą ir šventė pegalę 89:77.

„Baskonia“ gretose nesulaikomas buvo M. Howardas, pelnęs 28 taškus. Pralaimėjusiems Tornikė Šengelija surinko 16 taškų.

Į Eurolygos atkrintamąsias patekusi „Baskonia“ ketvirtfinalio serijoje kausis su čempionų titulą ginančiu Madrido „Real“ klubu.

„Baskonia“: Markusas Howardas 28 (1/7 dvit., 8/19 trit.), Matthew Costello 19 (3/6 trit., 5 atk. kam., 23 n.b.), Tadas Sedekerskis 16 (3/4 trit., 7 atk. kam., 26 n.b.), Nikolaos Rogkavopoulos 9 (7 atk. kam.), Codi Miller-Mcintyre 8 (4/8 dvit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Vanja Marinkovičius 5, Maikas Kotsaras 4 (5 rez. perd.).

„Virtus“: Tornikė Šengelija 16 (6/8 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.), Danielius Hackettas 13 (3/3 trit.), Isaia Cordinier (5/7 dvit., 4 rez. perd.), Iffe Lundbergas (5/6 dvit., 0/4 trit.) ir Marco Belinelli (2/7 trit., 5 kld.) po 10, Awudu Abassas 7 (1/4 trit.), Ante Zižičius 4, Jordanas Mickey (4 atk. kam.) ir Achille Polonara (5 atk. kam.) po 3.