tadas sedekerskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadas sedekerskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadas sedekerskis“.

Finalo ketverto svajonė tolsta: Tado Sedekerskio komanda antrą kartą neįstengė pasipriešinti „Real“

Ketvirtadienį Eurolygoje įvyko antrosios atkrintamųjų serijos rungtynės, kuriose Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ 90:101 (21:23; 19:23; 23:28; 27:27) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams. Po šių rungtynių serijos rezultatas tapo (2/0) Madrido krepšininkų naudai. Primename, kad pirmose šios poros atkrintamųjų serijos rungtynėse 90:74 triumfavo Madrido krepšininkai.
2024-04-25

„Real“ pirmoje atkrintamųjų kovoje užtikrintai įveikė Tado Sedekerskio klubą

Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa pirmoje atkrintamųjų kovoje 74:90 (17:26; 20:22; 16:22; 21:20) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams, kurie įsirašė pirmąją pergalę šioje serijoje. Pats T. Sedekerskis šiose rungtynėse stebuklų nedemonstravo, tačiau spėjo surinkti 3 taškus, atkovoti 7 kamuolius ir paduoti 1 rezultatyvų perdavimą.
2024-04-23

Penkios Eurolygos ketvirtfinalių intrigos: lietuvių minutės, gynybinės užduotys ir kiti faktoriai

Jau šiandien Eurolygoje startuoja daugybę intrigų žadantys ketvirtfinaliai, o kiekvienoje iš porų galima įžvelgti ir ne po vieną intrigą dėl šiuose klubuose svarbų vaidmenį vaidinančių lietuvių. Antradienį pirmieji į kovą Atėnuose 20:30 val. stos „Panathinaikos“ ir Tel Avivo „Maccabi“ ekipos. Kiek vėliau 22 val.
2024-04-23

Tadas Sedekerskis buvo rezultatyvus, bet „Baskonia“ nusileido lygos lyderiams

Rezultatyviai žaidęs Tadas Sedekerskis neišgelbėjo Vitorijos „Baskonia“ (16/14) komandos nuo pralaimėjimo Ispanijos čempionate. Baskai svečiuose 91:95 (35:27, 19:21, 17:18, 20:29) nusileido Malagos „Unicaja“ (25/5) krepšininkams. T. Sedekerskis per 29 minutes pelnė 16 taškų (2/3 dvit., 4/5 trit.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, 2 sykius prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.
2024-04-21

Sedekerskis buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas, o „Baskonia“ pačiupo bilietą į Eurolygos atkrintamąsias

Paskutinį bilietą į Eurolygos atkrintamąsias pagriebė Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“, kuri namuose 89:77 (21:22, 20:19, 31:16, 17:20) pranoko Bolonijos „Virtus“. T. Sedekerskis per 36 minutes įmetė 16 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus. Per pirmąją mačo pusę vyko apylygė kova.
70
2024-04-19

Vėl fantastiškai žaidęs „Baskonia“ lyderis padėjo savo ekipai pakilti iki aštuntos vietos

Po atkaklios kovos pergalę Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (18/16) ekipa. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai svetimoje arenoje 95:91 (21:22, 23:31, 31:21, 20:17) nugalėjo Bolonijos „Virtus“ (17/17) komandą. Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose per 20 minučių įmetė 4 taškus (2/2 dvit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, bet prasižengė 2 kartus. Markusas Howardas vėl dominavo puolime „Baskonia“ komandos gretose. Jis per 33 minutes surinko 34 taškus (6/9 dvit.
2024-04-12

„Baskonia“ strigo Ispanijoje, Tado Sedekerskio minutės buvo ribojamos

Pralaimėjimą Ispanijos lygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (15/13) ekipa. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai svetimoje arenoje 101:111 (14:31, 20:31, 31:25, 36:24) nusileido Valensijos „Valencia“ (17/11) krepšininkams. Tadas Sedekerskis pralaimėtojų gretose per 17 žaidimo minučių surinko 7 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit.), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą. „Valencia“: Chris Jonesas 27 (7/10 dvit., 3/4 trit., 7 rez. perd.), Semi Ojeleye 25 (5/8 dvit., 3/6 trit.
2024-04-07

Karjeros rekordą pagerinęs Tadas Sedekerskis su „Baskonia“ iškovojo bilietą į įkrintamąsias

Labai reikalingą pergalę Eurolygoje pasiekė Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (17/16) komanda, kuri svečiuose 95:91 (17:27, 25:21, 23:16, 30:27) įveikė čempionus Madrido „Real“ (27/6) krepšininkus. Sulig šia pergale „Baskonia“ užsitikrino vietą Eurolygos įkrintamosiose. 33 minutes žaidęs T.Sedekerskis įmetė 9 taškus (2/6 dvit., 5/8 baud.
79
2024-04-05

„Baskonia“ su Tadu Sedekerskiu pasiekė pergalę vietiniame čempionate

Pergalę Ispanijos čempionate pasiekė Vitorijos „Baskonia“ (15/12) klubas su Tadu Sedekerskiu. Baskai namuose 102:94 (30:18, 28:22, 23:26, 21:28) pranoko Saragosos „Casademont“ (10/17) krepšininkus. Vitorijos ekipai tai buvo trečioji pergalė per pastaruosius keturis mačus vietiniame čempionate. T. Sedekerskis aikštėje praleido 10 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo pražangą, kartą pats prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.
2024-03-31

Ispanijoje – Roko Jokubaičio ir „Barcelonos“ pergalė

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (17/9) komanda, kuri išvykoje 93:75 (28:21, 17:19, 25:15, 23:20) nugalėjo Badalonos „Joventut“ (14/12) ekipą. Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 15 minučių surinko 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.) ir padarė 1 klaidą. „Joventut“: Vladimiras Brodziansky 18 (3/5 trit., 9 atk. kam.), Andresas Felizas 15 (6/10 dvit.), Tyleris Cookas 12 (6/10 dvit.), Shannonas Evansas 9 (1/4 trit.), Yannickas Kraagas 7. „Barcelona“: Dario Brizuela 18 (4/4 dvit.