Dramatišką pralaimėjimą Turkijos lygoje patyrė Stambulo „Fenerbahče“ (21/5) ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svetimoje arenoje 91:95 (20:20, 22:24, 19:26, 30:25) nusileido Ankaros „Turk Telekom“ (12/15) krepšininkams.

Tai jau ketvirtoji Šaro vadovaujamos ekipos nesėkmė iš eilės, skaičiuojant tiek Eurolygą, tiek vietinę lygą.

Šiame mače „Fenerbahče“ nepadėjo Nickas Calathesas, Tyleris Dorsey, Nigelas Hayesas-Davisas, Scottie Wilbekinas ir Johnathanas Motley.

Po 3 kėlinių ir 10 minučių atkarpos 26:19 Ankaros ekipa prieš lemiamą ketvirtį nusinešė 9 taškų pranašumą (70:61).

Likus 4,5 minutės iki mačo pabaigos persvara išaugo iki 14 taškų (84:70) ir atrodė, kad „Turk Telekom“ iškovos lengvą pergalę, tačiau „Fenerbahče“ nepasidavė, atsakė atkarpa 13:3 bei po Tariko Biberovičiaus baudų metimų skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (83:87).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti Šaro kariaunai. Tyrone'as Wallace'as pelnė 5 taškus paeiliui (92:85), Yamas Madaras dar atsakė dvitaškiu su pražanga (92:88), tačiau pergalę baudomis įtvirtino Jamesas Palmeris (94:88).

„Turk Telekom“: Tyrone Wallace 22 (7/11 dvit., 1/4 trit., 6 rez. perd.), Jamesas Palmeris 21 (5/6 trit., 4 rez. perd.), Okbenas Ulubay 16 (3/6 trit., 4 atk. kam.), Brandonas Brownas 15, Ismailas Ulusoy 8, Jarrodas Jonesas 7 (6 atk. kam.), Boranas Guleris 4, Troy Savas 2 (6 atk. kam.).

„Fenerbahče“: Tarikas Biberovičius 23 (5/9 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Yamas Madaras 20 (5/6 dvit., 4 rez. perd.), Georgios Papagiannis 18 (7/8 dvit., 4 atk. kam.), Nate Sestina 10 (1/6 trit., 4 atk. kam.), Marko Guduričius 7 (3/5 dvit., 6 kld.), Dyshawnas Pierre 6 (4 atk. kam.).