Dramatišką pergalę Graikijos čempionate iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (23/1), kuris 77:71 palaužė Pirėjo „Olympiakos“ (22/3) krepšininkus. Su šia pergale PAO aplenkė savo amžinus varžovus ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

M. Grigonis nugalėtojams per 22 minutes surinko 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, klaidą, 2 perimtus kamuolius, 2 pražangas, 3 išprovokuotas pražangas ir 13 naudingumo balų.

I. Brazdeikis mačui registruotas nebuvo.

Rungtynes žvėriškai pradėjusi „Panathinaikos“ spurtavo 34:17 ir įgijo 17 taškų pranašumą. Visgi „Olympiakos“ nepasidavė: atsakė atkarpa 36:19 ir Nigelas Williamsas-Gossas dvitaškiu trečiojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą (53:53).

Likus 8,5 minutės rezultatas vis dar buvo lygus – 59:59, tačiau netrukus PAO surengė atkarpą 7:2 ir likus 5 minutėms iki mačo pabaigos pirmavo 5 taškais. Visgi „Olympiakos“ atsakė spurtu 5:0 ir išlygino rezultatą (68:68).

Po M. Grigonio baudų ir Kendricko Nunno dvitaškio šeimininkai nutolo per 4 taškus (72:68), tačiau Moustapha Fallas pelnė dvitaškį, Shaquielle'as McKissicas įmetė vieną baudą ir „Olympiakos“ kvėpavo varžovams į nugaras likus mažiau nei 2 minutėms (71:75). Vėliau „Olympiakos“ pražudė buvusio žaidėjo Kosto Slouko tritaškis likus 37 sekundėms.

Kitas „Olympiakos“ išpuolis nebuvo tikslus ir K. Sloukas baudomis įtvirtino pergalę (77:71).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė K. Nunnas, kuris pelnė 17 taškų, Kostas Mitoglou pridėjo 15 taškų, Mathiasas Lessortas įmetė 13, Juancho Hernangomezas pelnė 11 (8 atk. kam.), K. Sloukas surinko 10 (7 rez. perd.).

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 17 (7/11 dvit., 1/6 trit., 4 rez. perd.), Costas Mitoglou 15 (2/6 dvit., 3/5 trit., 6 atk. kam.), Matias Lessortas 13 (3/5 dvit.), Juanas Hernangomezas 11 (4/6 dvit., 1/4 trit., 8 atk. kam.), Konstantinos Sloukas 10 (2/4 trit., 7 rez. perd.).

„Olympiakos“: Nigelas Williamsas Gossas 18 (5/9 dvit.), Isaiahas Canaanas 15 (4/10 trit.), Moustapha Fallas (5/7 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 21 n.b.) ir Alecas Petersas (3/5 dvit., 6 atk. kam.) po 10.