Rašyti komentarą...
27
„Leicester City“ – Madrido „Atletico“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Paaiškėjo pirmasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyvis. Juo tapo Madrido „Atletico“ (Ispanija), antradienį svečiuose 1:1 (1:0) sužaidęs su „Leicester City“ (Anglija), bet patekęs į kitą etapą.

27

Prieš savaitę vykusias pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Madride 1:0 po Antoine’o Griezmanno realizuoto 11 metrų baudinio laimėjo „Atletico“.

Taigi Anglijoje „Leicester City“ reikėjo įmušti. Tai po Jamie Vardy perdavimo galėjo padaryti Shinji Okazaki. Japonas nepataikė į vartus.

26-ąją rungtynių minutę šeimininkų padėtis komplikavosi. Filipe Luiso perdavimu iš kairės pasinaudojo galva kamuolį į vartus nukreipęs Saulis Niguezas (1:0).

61-ąją minutę Anglijos čempionų viltys atgijo. Po užsitęsusios atakos įvartį pelnė snaiperis Jamie Vardy (1:1).

„Leicester City“ atakavo ir toliau, bet šeimininkams įmušti antrojo įvarčio nepavyko.

„Leicester City“ – Madrido „Atletico“ 1:1 (0:1)

26 min. Saulis Niguezas (0:1)