kasperas schmeichelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kasperas schmeichelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kasperas schmeichelis“.

Brendanas Rodgersas: „Kasperas Schmeichelis – vienas geriausių vartininkų Europoje“

„Leicester City“ vyriausiasis treneris Brendanas Rodgersas pasidalijo emocijomis po pergalės prieš „Liverpool“ (1:0)  Anglijos „Premier“ lygoje. „Sunku viską vertinti žodžiais. Per 48 valandas žaidėme su „Manchester City“ ir „Liverpool“... Absoliučiai herojiški pasirodymai. Supratome, kad turėsime gerai gintis, bet žinojome, kad galėsime žaisti savo futbolą“, – po rungtynių kalbėjo treneris. „Puikus rezultatas prieš vieną geriausių pasaulio komandą.
2021-12-29

Sėkmės istorija: Velso vartuose karaliauja ketverius metus nežaidęs atletas

„Ilgiuosi futbolo“, – dar 2017-aisiais sakė D.Wardas, kai po sėkmingo sezono „Huddersfield Town“ ekipoje grįžo į „Liverpool“. Tai tuomet 24-ų futbolininkui tebuvo antrasis sezonas suaugusiųjų lygoje, kai jam buvo patikėtas pagrindinio vartininko vaidmuo. Paragavęs tikrojo futbolo jis grįžo į atsarginio vaidmenį. Ir jam net nebuvo skirtas „antrasis numeris“. Kuomet į komandą atvyko Alissonas, velsietis tapo net ne trečiuoju, o ketvirtuoju „Liverpool“ vartininku.
2021-06-17

Matė tai, ko nelinkėtų niekam – po tragedijos prabilo „Leicester City” treneris

Spalio 27-ąją Anglijos futbolo bendruomenę sukrėtė šiurpi tragedija. Lesteryje, šalia „King Power” stadiono, nukrito ir sudegė „Leicester city” savininko Vichai Srivaddhanaprabha sraitgtasparnis. Prabėgus savaitei pirmąkart prabilo ir sugniuždytas komandos treneris.
2018-11-03

Veteranas Peteris Crouchas pažadino „Stoke City“, bet pergalės neišplėšė

36-erių Peteris Crouchas pasirodė aikštėje, išlygino rezultatą, bet pergalės savo komandai neišplėšė. „Stoke City“ futbolininkai namie 2:2 (1:1) sužaidė su „Leicester City“. Komandos pirmojo kėlinio pabaigoje apsikeitė įvarčiais. 33-ąją minutę įmušė „Leicester City“ futbolininkas Vicente Iborra, 39-ąją rezultatą išlygino Xherdanas Shaqiri. 60-ąją minutę svečius dar kartą į priekį išvedė Riyadas Mahrezas. 69-ąją minutę į kovą mestas 36-erių veteranas P. Crouchas.
2017-11-04

Kasperas Schmeichelis – kandidatas pakeisti Davidą de Gea

Pagrindinis Anglijos čempiono „Leicester City“ vartininkas Kasperas Schmeichelis atsidūrė „Manchester United“ taikiklyje. 30-metis vartų sargas – kandidatas pakeisti Davidą de Geą, skelbia „Sky Sports“. Pranešama, kad ispanas D. de Gea gali išvykti į gimtojo miesto Madrido „Real“. Vartininkas su šiuo klubu siejamas kelerius metus. Pagrindinis kandidatas vietoje D. de Geos ginti „Manchester United“ vartų – K. Schmeichelis.
2017-05-01

Pergalingos „Atletico“ lygiosios

Paaiškėjo pirmasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyvis. Juo tapo Madrido „Atletico“ (Ispanija), antradienį svečiuose 1:1 (1:0) sužaidęs su „Leicester City“ (Anglija), bet patekęs į kitą etapą. Prieš savaitę vykusias pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Madride 1:0 po Antoine’o Griezmanno realizuoto 11 metrų baudinio laimėjo „Atletico“. Taigi Anglijoje „Leicester City“ reikėjo įmušti. Tai po Jamie Vardy perdavimo galėjo padaryti Shinji Okazaki. Japonas nepataikė į vartus.
2017-04-19

Vienkrypčiame eisme – minimali „Atletico“ pergalė

Trečiadienį minimalią pergalę pirmosiose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Madrido „Atletico“. Ispanai namie dominavo ir 1:0 (1:0) nugalėjo Anglijos čempionus – „Leicester City“ futbolininkus. Nuo pat rungtynių pradžios atakos ritosi svečių vartų link. Itin galingą petardą iš toli paleido Koke. Jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Dominavę „Atletico“ futbolininkai įvartį pasiekė nelogiškai – po kontratakos.
2017-04-13

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.